X
تبلیغات
ஜ اس عاشقانه، اس ام اس و متن زیبا ஜ

چت روم شمالGucci

قشنگ ترین اس ام اس عاشقانه ، اس ام اس جدید ،اس ام اس دلتنگی، اس ام اس سرکاری ، اس ام اس انگلیسی

برای تنظیم آهنگ پیشواز از محمد اصفهانی ، کد انتخابی از جدول زیر را به شماره 7575 SMS کنید.

نام خواننده

نام آهنگ

کد

پخش

محمد اصفهانی

مهر و ماه

331469

گوش کنید

محمد اصفهانی

اوج آسمان

331470

گوش کنید

محمد اصفهانی

پریشان

331471

گوش کنید

محمد اصفهانی

روزی تو خواهی امد

331472

گوش کنید

 

 

 

برای دریافت لیست جدیدترین محصولات دیگر ویترین ایرانسل یک sms خالی به 8451 ارسال کنید.

محمداصفهانی به روزچهاردهم تیر 1345 در تهران متولد شد و تحصیلات ابتدایی و متوسطه خود را در بهترین مدارس تهران بپایان رساند سپس باشركت در كنكور سراسری و اخذ رتبه 178 به دانشكده پزشكی دانشگاه علوم پزشكی ایران راه یافت و در سال 1376 فارغ التحصیل گردید وی همزمان با تحصیل علم به كسب هـنر نیز اهتمام ورزید .

 

محمد اصفهانی موسیقی ایـرانـی را با بهره مندی از مكتب محمدرضا شجـریان و شاگرد مبرزش علی جهانـــدار آموخت . سپس از اساتیــدی چون : همایون خـرم ، فریدون شهبازیان و بابك بیـات در زمینه تصنیف خوانـی و ترانـه و زیبایـی شناسی در الحـان موسیـقی ملی ایران بهره برد . او همواره از مربیان ارجمندش در زمینه موسیقی خصوصا فریدون شهبازیان با تواضع و مهر ، یاد می كند .

+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

جدید ترین آهنگ های پیشواز ایرانسل از رضا صادقی

برای تنظیم آهنگ پیشواز رضا صادقی , کد انتخابی از جدول زیر را به شماره 7575 SMS  کنید.

نام خواننده

نام آهنگ

کد

پخش

رضا صادقی ممنونم 331561 گوش کنید
رضا صادقی

قدرمو میدونی‌ یه روز

331560 گوش کنید
رضا صادقی

چاری ندارم

331559 گوش کنید
رضا صادقی بابای بارون 331558 گوش کنید
رضا صادقی

شاید یه فرصت دیگه

331556 گوش کنید
رضا صادقی

پیرهن مشکی‌

331555 گوش کنید
رضا صادقی

نرو

331554

گوش کنید
رضا صادقی

خونه

331553 گوش کنید
رضا صادقی

خدا را دوست دارم

331552 گوش کنید
رضا صادقی

هیچ جا بندر نبو

331551 گوش کنید
رضا صادقی بغض ترانه 331550 گوش کنید
رضا صادقی بغض چشمات 331549 گوش کنید
رضا صادقی بی‌ خداحافظی 331548 گوش کنید

 

 


 

برای دریافت لیست جدیدترین محصولات دیگر ویترین ایرانسل یک sms  خالی به 8451 ارسال کنید.

برای وررد به سایت ویترین کلیک کنید.

رضا صادقی 25 مرداد1358 در شهر بندرعباس به دنیا آمد. و اصالتش از شهریست زیبا به نام میناب . نظر به اینكه در خانواده مذهبی و مقید چشم به دنیا گشوده بود ابتدا خواندن را با تلاوت قرآن آغاز كرد. علاقه مندی او به مسائل هنری باعث شد تا در زمینه موسیقی فعالیتش را آغاز كند . سال 1368 ابتدای راه و به نوعی اولین جرقه فكری او بود با توجه به اینكه در آن سالها منطقه بندرعباس امكانات بسیارمحدودی برای فراگیری داشت.

 

او با مطالعه كتابهای متفاوت در این زمینه ساختار فكری خود را در مورد این هنر بسیار رویایی و لطیف استحكام بخشید . علاقه مندی او به موسیقی مدرن باعث شد تا از نگاه موزیسین های بزرگ برای بعد كاری خود استفاده كند. در سال 1371 اولین آهنگ خود را به نوعی میشود گفت ساخت . به نام راز عشق . شاید در آن سالها كارهای او مورد قبول واقع نمی شد زیرا تفكرات به سوئی دیگر سوق گرفته بود. در سال 1372 اولین كار را در قالب كاست ارائه كرد كه به نام همان راز عشق بود. اما از حق نگذریم هیچ نوع بار هنری نمی شد در آن پیدا كرد اما حركتی تازه بود. در سال 1373 با كمی دقت دومین كار خود را ارائه كرد به نام بال پرواز كه بعد از آن كاست نظر عموم نسبت به كارهای او جلب شد و او با شوق بیشتری به كسب تجربه و اطلاعات گام به جلو بر می داشت.

بنا به دلایلی در سال 1374 به طور موقت دست از كارهای هنری برداشت و شاید همان مدت برای او مدت زمان پر باری بود و اواخر سال 1374 بود كه با ارائه كاستی تحت نام كلاغ غارغاری شروع دوباره اما تا حدودی قوی تر از قبل را تجربه كرد.

علاقه زیاد او به هنرمندانی چون استاد چشم آذر و بیات باعث شد تا به كارهای ایشان و بزرگانی دیگر توجه خاص داشته باشد. و كارهای او تحت شعاع آنها قرار گرفت . البته او در زمینه شعر و ادبیات فعالیت دارد و ارادت او به شاعرانی چون اخوان ثالث - حافظ - مولانا - سهراب سپهری - شاملو و ماگوت بیگل باعث شد ذهنیت فكری آنها را در راه خود نورپردازی كند . البته لازم به ذكر است كه 95% كارهای او با كلامهای خود اوست.


در سال 1375 كاست گل لاله را ارائه داد كه به نوعی با كارهای قبلی او تفاوت داشت . او سیر نسبتا صعودی را دنبال كرد به طوری كه در سال 1376 بندرقدیم 1377 مستانه و دیوانه در سال 1378 رویای شیرین و ده ثانیه را با هم در یك سال ارائه داد.

سال 1379 سال آرامش و كسب تجربه بود و پربار . یك حادثه زیبا در رویاهای او - لحظه‌ها را برایش سرشار كرده بود تا اینكه در سال 1380 كاست عاشقم من را كه با گیتار اجرا شد را به بازار ارائه داد كه مورد استقبال خاصی قرار گرفت . البته این كاست قبل از اینكه ویرایش شود به بازار رفت كه در مورد آن جای بحثی طولانی است. آن حادثه زیبا و رویایی نگاه تازه او به عشق و عاشق شدن بود و دیدن زشتیها را با نگاه دیگر. او مدت 8 سال پیراهین مشكی به تن داشت و همه مردم او را مشكی پوش می شناختند تا اینكه در سال 1381 كاست حكایت مشكی پوش را به مردمی تقدیم كرد كه سالها او را با مهرشان به اوج سوق می دادند. حكایت مشكی پوش آغازی است برای حركتی ار نوع مشكی پوش. در سال 1382 با کسب تجربه‌های تلخ و شیرین آلبوم مشکی رنگ عشقه را که عشق خودش را به مشکی بود را ارائه کرد این آلبوم شروعی از رضا صادقی برای دنیای قشنگ مشکی بود که نظر خیلی ها را جلب کرد. در سال 1383 به بعد چندین بار کارهای او به صورت غیر مجاز پخش شد. و در نهایت در سال 1384 رضا صادقی اولین آلبوم رسمی خود را با عنوان ""پیرهن مشکی""به مردم ارائه کرد و توانست عنوان بهترین آهنگساز و خواننده را به خود ارائه دهد. دومین آلبوم رضا صادقی با عنوان وایسا دنیا در 1385 آماده شد .

 

 آلبوم‌ها

 • ۲۰۰۶ / ۱۳۸۵ - وایسا دنیا (دومین آلبوم رسمی)
 • ۲۰۰۵ / ۱۳۸۴ - پیرهن مشکی (اولین آلبوم رسمی)
 • ۲۰۰۵ / ۱۳۸۴ - دلم برات میسوزه
 • ۲۰۰۴ / ۱۳۸۳ - پرچم مشکی
 • ۲۰۰۳ / ۱۳۸۲ - کما
 • ۲۰۰۳ / ۱۳۸۲ - مشکی رنگه عشقه
 • ۲۰۰۲ / ۱۳۸۱ - حکایت مشکی پوش
 • ۲۰۰۱ / ۱۳۸۰ - عاشقم من
 • ۲۰۰۲ / ۱۳۷۸ - رویای شیرین
 • ۱۹۹۹ / ۱۳۷۷ - مستانه و دیوانه
 • ۱۹۹۷ / ۱۳۷۶ - بندر قدیم
 • ۱۹۹۶ / ۱۳۷۵ - گل لاله
 • ۱۹۹۴ / ۱۳۷۳ - پرواز
 • ۱۹۹۲ / ۱۳۷۲ - راز عشق
+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

برای تنظیم آهنگ پیشواز گروه آریان , کد انتخابی از جدول زیر را به شماره 7575 SMS  کنید.

برای دریافت لیست جدیدترین محصولات دیگر ویترین ایرانسل یک پیامک خالی به 8451 ارسال کنید. 

نام خواننده

نام آهنگ

کد

پخش

گروه آریان هنوز برام همونی 331547 گوش کنید
گروه آریان

ای جاویدان ایران

331546 گوش کنید
گروه آریان

تب

331545 گوش کنید

گروه آریان

اون روزا 331544 گوش کنید

گروه آریان

نگو

331543 گوش کنید

گروه آریان

لحظها

331542 گوش کنید

گروه آریان

قاصدک

331541

گوش کنید

گروه آریان

بی‌تو باتو

331540 گوش کنید

 

 

 

زمستان سال 1377 در یک پادگان آموزشی در کرمانشاه، علی پهلوان و پیام صالحی برای اولین بار یکدیگر را ملاقات کردند. این آشنایی و علایق مشترک این دو به موسیقی، بارقه تشکیل اولین گروه موسیقی پاپ مختلط و نیز اولین گروه موسیقی پاپ بعد از انقلاب شد که آن را آریان نام نهادند.

پس از پایان دوره آموزشی و با آغاز فعالیت هنرمندان در زمینه موسیقی پاپ، در اتاق کوچکی در زیر زمین خانه پیام صالحی، اعضای گروه با حضور چهار گیتاریست (علی پهلوان، پیام صالحی، محمد رضا گلزار و شراره فرنژاد)، یک ویلنیست (سیامک خواهانی)، دو همخوان (سحر و ساناز کاشمری) و یک نوازنده سازهای کوبه ای ( برزویه بدیهی) با یکدیگر دیدار کردند. در ابتدا قرار بود "شهروز" برادر شراره فرنژاد به عنوان نوازنده کی بورد در گروه فعالیت نماید، اما گرفتاری های شخصی او باعث شد تا پس از اندک زمانی "نینف امیرخاص" نوازنده آشوری، توسط سیامک خواهانی به گروه معرفی گردد.

جای خالی نوازندگان درامز و گیتار بیس باعث شد تا ابتدا گروه با ریتم الکترونیکی به تمرین آثار خود بپردازد و بر این اساس ماه ها بر روی آثاری چون گل آفتابگردون (ساخته علی پهلوان) ، طوفان (موسیقی بی کلام ساخته سیامک خواهانی) و مادر (ساخته پیام صالحی) کار کند.
در این میان صالحی تلاش می کرد تا بتواند مجوز ترانه ها را از مرکز موسیقی وزارت فرهنگ دریافت نماید که پس از چندی موفق به دریافت مجوز اشعار شد و گروه از طریق یکی از آشنایان وی به جشنواره جزیره قشم دعوت گردید. از آن جایی که در آن زمان اجرا در مناطق آزاد تنها با اخذ مجوز از اداره ارشاد منطقه میسر بود، آریان برای اولین بار در روز سوم آذر 1378 درجنگ شبانه جزیره بدون دریافت دستمزدی به روی صحنه رفت و استقبال مردم باعث شد تا مسوولان برنامه، بار دیگر ایشان را (این بار با دستمزد) به جزیره دعوت نمایند. در این میان نوازنده گیتار بیس "امیر حسین مستعد" به گروه اضافه شد و در اجرا های بعدی، گروه را همراهی نمود.
فیلم اجرای آریان در قشم به دست مدیران شرکت ترانه شرقی (محسن رجب پور و محمد رضا احمدیان) رسید و اولین جلسه مشترک ایشان با اعضای گروه در خانه پیام صالحی برگزار شد. این جلسه منجر به عقد قرارداد تهیه سه آلبوم موسیقی بین گروه و شرکت ترانه شرقی گردید و بدین ترتیب آریان پس از اخذ مجوز اجرای صحنه ای از مرکز موسیقی در تاریخ چهاردهم فروردین ماه 1379 در تالار حرکت تهران و در حضور اساتیدی چون دکتر ریاحی و هنرمندانی چون علیرضا عصار، شادمهر عقیلی، ایرج قادری و بابک ریاحی پور به روی صحنه رفت. 
آلبوم اول گروه آریان که بیشتر شعر و آهنگ آن  ساخته علی پهلوان بود با تنظیم نینف امیرخاص در استودیوی خانگی "رحیم شب خیز" در تهران به صورت دیجیتال ضبط گردید و در تاریخ بیستم شهریور ماه 1379 با عنوان "گل آفتابگردون" به بازار آمد. دیری نپایید که آلبوم به عنوان پر فروش ترین آلبوم سال معرفی گردید و با سبک جدید موسیقی و اشعار خود بازار موسیقی را قبضه کرد.
در این میان علیرضا طباطبایی نوازنده درامز به گروه پیوست و حضورش اجراهای صحنه ای آریان را متحول کرد.
 در پی این موفقیت، آلبوم دوم گروه با نام "و اما عشق..." در همان استودیو تهیه و ضبط گردید و در دی ماه 1380 به بازار عرضه شد. این آلبوم رکورد فروش رسمی آلبوم موسیقی در تاریخ موسیقی پاپ ایران را شکست و به دنبال آن آریان کنسرت های متعددی در تهران، قشم، بندرعباس، کیش، یزد، کرمان، سلمانشهر، رشت و اصفهان برگزار نمود.
کنسرت های خارج از کشور آریان از شهر منامه در بحرین آغاز گردید و با اجرای بسیار موفقی در دوبی امارات متحده عربی ادامه یافت. پس از این اجرا "محمد رضا گلزار"  که در کنار کار موسیقی به بازیگری در سینما مشغول بود به علت تعدد کار در سینما، از گروه جدا و به طور حرفه ای به فعالیت در سینمای ایران مشغول شد. محمد رضا احمدیان نیز به شراکت خود با محسن رجب پور پایآن داد و شرکت ترانه شرقی را به دست ایشان سپرد.
آریان به اجرای کنسرت های خارجی خود ادامه داد و در شهر لندن انگلستان و شهر های کلن، مونیخ، برلین و هامبورگ کنسرت های بسیار موفقی اجرا کرد. اجرای شهر برلین که شب پس از فاجعه زلزله بم انجام گردید، به صورت خیریه اجرا شد و عواید آن به زلزله زدگان بم اهدا شد. خبر این اجرا در تمامی گزارشات خبری رسانه های آلمان منعکس گردید و در پی آن آریان، عواید چندین اجرای دیگر را نیز در ایران به زلزله زدگان، معلولین ذهنی، انجمن صرع ایران و انجمن حمایت از بیماران سرطانی اهدا کرد.
"امیر حسین مستعد" نوازنده گیتار بیس در این زمان، ایران و به تبع آن آریان را ترک کرد و تعداد اعضای گروه به 9 نفر کاهش یافت.
آلبوم سوم گروه با نام "تا بی نهایت" در استودیو توسط "نیما وارسته" ضبط و در یکی از بهترین استودیوهای انگلستان با نام متروپلیس، مستر گردید.  این آلبوم نیز پر فروش ترین آلبوم سال نام گرفت و موفق شد در کنار حریفان بین المللی خود در  تا مرحله نیمه نهایی راه پیدا کند. پس از این موفقیت، نام اعضای آریان برای اولین بار در تاریخ موسیقی پاپ ایران در دایره المعارف هنرمندان موسیقی پاپ دنیا International Who's Who, Popular Music ثبت گردید و پس از آن در ژانویه سال 2005 یکی از بهترین تورهای کنسرت خارجی آریان در تورنتو، مونترال و ونکوور کانادا و نیز استکهلم سوئد برگزار شد.
در خرداد1387 این گروه چهارمین آلبوم خود را با نام "بی تو با تو" به بازار عرضه کرد که در آن برای اولین بار اجرای مشترک یک خواننده مشهور غربی (کریس دی برگ) و گروه آریان در ایران ارائه گردیده است.این اثر در پی سفر "کریس دی برگ" به ایران توسط شخص ایشان رونمایی گردید.
+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

برای تنظیم آهنگ پیشواز محسن یگانه، کد انتخابی از جدول زیر را به شماره 7575 SMS  کنید.

نام خواننده

نام آهنگ

کد

پخش

محسن یگانه

آخه دل من

331489

گوش کنید

محسن یگانه

بنویس از سر خط

331490

گوش کنید

محسن یگانه

چشمهای خیس من

331491

گوش کنید

محسن یگانه

گناهی ندارم

331492

گوش کنید

محسن یگانه

هیچکی نمی تونه بفهمه

331493

گوش کنید

محسن یگانه

اینجا جای تو نیست

331494

گوش کنید

محسن یگانه

اینجا جای تو نیست بی کلام

331495

گوش کنید

محسن یگانه

نفسهای بی هدف

331496

گوش کنید

محسن یگانه

نشکن دلمو

331497

گوش کنید

محسن یگانه

سرتو بالا بگیر

331498

گوش کنید

 

برای دریافت لیست جدیدترین محصولات دیگر ویترین ایرانسل یک sms  خالی به 8451 ارسال کنید.


محسن یگانه زاده ۲۳ اردیبهشت ۱۳۶۴خوانندهٔ سبک پاپ ایرانی است

 

برای اولین بار صدای وی در آهنگی از محسن چاوشی و حامد هاکان به نام آهای خبر نداری (Original Version) شنیده شد که به عنوان صدای دوم اجرای به یاد ماندنی ای داشت. به علت شباهت نسبی صدایش به شادمهر عقیلی ،کار مشترک با خواننده خبرسازی چون محسن چاوشی و نیز قابلیت‌های بسیار بالای هنری، به سرعت تبدیل به یک خواننده مشهور و محبوب شد.

تا به حال چند آلبوم پرطرفدار را به صورت غیر رسمی منتشر کرده، ولی آلبوم نفسهای بی هدف را با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تابستان ۱۳۸۷ وارد بازار موسیقی کرد که فروش چشمگیری را در بازار موسیقی پاپ داخل کشور داشت . وی فرزند شهید است و مهرماه سال ۱۳۸۶ اولین آهنگ وی به عنوان تیتراژ برنامه تلویزیونی مناسبتی ماه رمضان ماه عسل با نام با من غریبگی نکن از صدا و سیمای ایران پخش شد.

وی از اهالی گنبد کاووس از شهر‌های استان گلستان در شمال ایران می‌باشد.

بیوگرافی محسن یگانه از زبان خودش:

به نام او... من محسن یگانه هستم.متولد ۲۳/۲/۱۳۶۴ هستم.كار موسیقی رو به صورت حرفه ای از سال 79 با نواختن گیتار شروع كردم.اما در همون ابتدای كار وقتی با سختی های این كار روبرو شدم برای مدتی قصد داشتم به كلی موسیقی رو ادامه ندم.

اما مایوس نشدم و از اون به بعد كار رو جدی دنبال كردم و خیلی زود تر از اون چیزی كه فكرشو می كردم نواختن گیتار رو به صورت حرفه ای فرا گرفتم و 2 سال بعد كیبورد رو هم شروع كردم تا امروز كه قطعات گیتار آلبوم محسن چاوشی رو اجرا كردم.اما آهنگسازی رو كه به نظر خودم بهترین شاخه ی موسیقیه از 2 سال پیش به صورت جدی شروع كردم.تا امروز كه برای دیگر خواننده‌ها هم آهنگ می سازم و شعر میگم.

از جمله محسن چاوشی (تراك آهای خبر نداری) .حامد هاكان(چون آلبوم ایشون هنوز به بازار نیومده ترجیح میدم نگم)و فرزاد باقری كه به زودی آلبومش به بازار میاد...

اما طی این دو سال حدود 30 تا شعر گفتم و حدود 40 آهنگ كه هر كدوم برای من تك تك ارزش چند بار گوش كردن رو داره ساختم. اما آشنایی من با محسن چاوشی منو به سطح كاری بالایی رسوند و از اون به بعد قدرت آهنگهام بیشتر و بیشتر شد كه جاداره از محسن تشكر كنم

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

جدید ترین آهنگ پیشواز ایرانسل از بنیامین 88


 

برای تنظیم آهنگ پیشواز بنیامین  , کد انتخابی از جدول زیر را به شماره 7575 SMS  کنید.

نام خواننده

نام آهنگ

کد

پخش

بنیامین 88 من و تنها 331571 گوش کنید
بنیامین 88

آهای تو

331570 گوش کنید
بنیامین 88

تمام شد

331569 گوش کنید

بنیامین 88

پرسه 331568 گوش کنید

بنیامین 88

من لعنتی

331567 گوش کنید

بنیامین 88

لیلی در پائیز

331566 گوش کنید

بنیامین 88

کجای دنیای

331565

گوش کنید

بنیامین 88

ای وای دلم

331564 گوش کنید

بنیامین 88

بیا عاشقم کن

331563 گوش کنید

بنیامین 88

عاشقی با تو

331562 گوش کنید

                     کد آهنگ پیشواز ایرانسل بنیامین

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

اس ام اس بوسه سری جدید بهمن ماه ۸۹

 

  

 

 

 

یه بوس فرستادم بی زحمت دست به دست کن بذار رو لپت

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

بوسه ابتکاریست از طبیعت برای زمانی که احساس در کلام نمی گنجد

 

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

انسان به سه  بوسه نکمیل میشود ،

بوسه ی مادر که با آن پا به عرصه ی خاکی میگذاری ،

بوسه ی عشق که یک عمر با آن زندگی میکنی ،

بوسه ی خاک که با آن پا به عرصه ی ابدیت میگذاری

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

بوسه یعنی لذت دلدادگی ، لذت از شب لذت از دیوانگی ،

بوسه آغازی برای ما شدن ، لحظه ای با دلبری تنها شدن ،

بوسه آتش می زند بر جسم و جان ،

بوسه یعنی عشق من با من بمان

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


گرچه از دوری این فاصله ها مایوسم ، از همین فاصله دور تورا می بوسم

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

امید نگاهت ، ایستادن روی شانه هایت ، سر نهادن گونه های زیبایت را ،

بوسه دادن مرا ، خوش تر از این آرزویی است

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


بی تو دنیا رنگی ندارد ، خنده با من انسی ندارد

کاش می شد بودی کنارم ، گرچه آهم سودی ندارد ،

بوسه می دادی نغمه ام را ، چون که شعرم نائی ندارد

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

کاش میشد

بوسه ها را قاب کرد

مثل نامه سوی هم پرتاب کرد

 کاش میشد عشق را تقسیم کرد

 مثل تک شاخه گلی تقدیم کرد .

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

من مست غم عشقم با خنده خمارم کن ، صیاد اگر هستی با بوسه شکارم کن

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

تو آن فرشته ای که وقتی در فصل بهار راه می روی ، برگ درختان انتظار پاییز را می کشند تا جای پاهایت را  بوسه بزنند

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

هنوز هم در کوچه های خلوت عاشقی ، در میان سکوت

بوسه هایمان زندگی می کنم

 شاید رهگذری مژده ای از رویای ماندگار و عشق جاودانه ام ، به همراه بیاورد .

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


عشق یعنی التماس و انتظار

عشق یعنی بوسه ای بر دست یار

عشق یعنی پا و دل دنبال تو

 عشق یعنی هرچه دارم مال تو

 عشق یعنی خال و ابروی کمان

 عشق یعنی یک تیمم یک نماز

عشق یعنی تا ابد با من بمان

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


چه بسیار نگاه ها در جهان سرگردانند که در چشمی جای گیرند و چه بسیار فریادهایی که بر سنگ خاموش  بوسه می زنند

 

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

شب برای چیدن ستاره های قلبت خواهم آمد ، با سبدی پر از

بوسه هم خواهم آمد ، و آن را قبل از چیدن روی گونه هایت می کارم تا بدانی تا ابد دوستت دار

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


عشق را از ماهی بیاموز که چه بی پایان آب را پر از

بوسه های بی پاسخ میکند

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


گفتی که می بوسم تو را ، گفتی تمنا می کنم ، گفتی اگر بیند کسی ، گفتم که حاشا می کنم

گفتی اگر از پای خود زنجیر عشقت وا کنم ، گفتم ز تو دیوانه تر دانی که پیدا می کنم

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

با تو پر شور و نشاطم ، تو هیاهوی نگاتم ، تو یه آواز قشنگی ، من تو آهنگ صداتم ، مثل خنده رو لباتم ، مثل اشک رو گونه هاتم ، تو رو می بوسم انگار ، شاعر شعر چشاتم

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


اس ام اس اورژانسی : همین الان که داری مسیج می خونی ، خودت رو ماچ کن ، دلتنگت شدم!

 

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

یک ماچ خصوصی به لبم اهدا کن ! ای دولت عشق در لبانت! لطفا. اصل چهل و چهار را اجرا کن

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


بوسیدن قول ماندن نیست شروع با هم بودنه. درک و هم را فهمیدن و حس به هم رسیدنه

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

انواع بوس:

1.بوس صورت : دوست داشتن

2. بوس پيشاني : آرامش

3.بازو‌ : شوخي كردن

4.لب : عاشق بودن

5. گردن : نياز داشتن

تو كدومشو به من ميدي ؟!

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

یکی در آرزوی دیدن توست ، یکی در حسرت بوسیدن توست ، ولی من ساده و بی ادعایم ، تمام هستی ام خندیدن توست

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

هرگز ندیدم بر لبی لبخند زیبای تو را ، تو گل ناز منی از دور می بوسم تو را

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

بیب بیب برو کنار ، این اس ام اس یه بار  بوسه داره ، برو کنار خیس نشی !

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

شبی پر کن از بوسه ها ساغرم

 به نرمی بیا همچو جان در برم

 تنم را بسوزان در آغوش خوش

 که فردا نیابند خاکسترم

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

ای بهار بوسه در بزم بلور ، چشم بد از چشم زیبای تو دور

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


می شود مثل نسیم بال در بال پرستو ، بوسه بر قلب شقایق ها بزنیم ، هیچکس تنها نیست ، ما خدا را داریم

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


پروانه به شمع  بوسه زد و بال و پرش سوخت ، بیچاره از عشق فقط سوختن آموخت

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

آن بوسه که از روی تو در خواب گرفتم

گل بود که از شاخه ی مهتاب گرفتم

هرگز نتوانی ز من دور بمانی

 چون در دل خود عکس تو را قاب گرفتم

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

عشق اگر با عفت توأم شود گوهری است گرانبها و در عشق فاصله بین خطا و پاکی یک بوسه است

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

چشم به راه توام ، قفل شبم باز کن

ماه شبم شو دمی نغمه ی نو ساز کن

  بوسه ی باران تو باش ، من عطش بی حساب

 فاصله بردار ، باز عاشقی آغاز کن

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


چه می شد دستانم به دستانت گره می شد

 چه می شد آغوشم در آغوش خوش تو جا می شد

 چه می شد اشک هایم با لبخندت یکی می شد

 چه می شد بوسه هایم بر گونه های سرخت جاری می شد

 چه می شد گل هایی را که هدیه دادم

در قلب تو سبد سبد عشق می شد .

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


یه حساب در بانک مهر و صفا باز کن تا من میلیون ها بوسه به حسابت واریز کنم ، یادت نره حساب جاری باز کنی

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

من بی تو یم بوسه ی فراموش شده ام ، یک شعر پر از غلط ، یک پرنده ی بی آسمان ، یک نسیم سرگردان ، یک رویای ناتمام

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها : اس ام اس خنده دار بوسه, اس ام اس سرکاری بوسه, اس ام اس با موضوع بوس ,

 اس ام اس با موضوع بوسه , اس ام اس برای بوس , اس ام اس بوس , اس ام اس بوسه ,

اس ام اس جدید بوسه , انواع اس ام اس بوس , بوسه عاشقانه , بوسه های داغ عاشقانه ,

بوسه های عاشقانه , جدیدترین اس ام اس ها در مورد بوسه , جملاتی در مورد بوس ,

 متن در مورد بوسه , مسیج با موضوع بوس , مسیج بوسه , پیامک با موضوع بوس ,

 پیامک بوس , پیامک بوسه , پیامک جدید بوسه,شعر بوسه, شعر بوسيدن,

 شعر ميبوسمت, متن ميبوسمت, اس ام اس مي بوسمتاس ام اس با موضوع بوسه,

 اس ام اس برای بوس, اس ام اس بوس, اس ام اس بوسه, اس ام اس بوسه

سری جدید ۸۹و اس ام اس با موضوع بوس, اس ام اس جدید بوسه اس ام اس بوسه,

 اس ام اس جدید بوسه, اسمس بوسه, اسمس جدید · اس ام اس بوسه ۴۳ ·

اس ام اس, بوسهsms بوسه ،اس ام اس بوسه جدید ،اس ام اس بوس جدید ،

اس ام اس عاشقانه بوسه ،اس ام اس بوس مهر 89 ،اس ام اس مهر 89 ،

اس ام اس های بوسه ،اس ام اس ماچ جدید اس ام اس بوسه دی 89 ،اس ام اس بوسه

،اس ام اس بوس ،اس ام اس بوس دادن ،اس ام اس بوس بده ،اس ام اس عاشقانه بوسه

 ،اس ام اس بوسه بهمن 89 ،اسمس بوسهlove sms, sms eshghi, sms ziba, sms بوسه,

 sms دوست داشتن, sms رومانتیک, sms عاشقانه, sms عاشقونه, sms عشقولانه,

sms لاو,

 اس ام اس, اس ام اس loveاس ام اس بوسه دی 89 ،اس ام اس بوسه ،

اس ام اس بوس ،اس ام اس بوس دادن ،اس ام اس بوس بده ،اس ام اس عاشقانه بوسه

،اس ام اس بوسه بهمن 89 ،اسمس بوسه

+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

اس ام اس تبریک تولد sms tavalod کارت پستال های تولد  
 

 

 

فووووووووت ....
فوووووووت .....
فووووووووت ...
فوووووووت ....
بیا شعما رو فوت کن !!!
تولدت مبارک !!!
 

 


یه سبد یاس سفید تقدیم به تو بهترینم به خاطر قشنگترین روز دنیا که روز تولد توست
 

 

 


آسمان با وسعتش تقديم تو
رقص ماهي هاي دريا مال تو
هرچه دارم از تو دارم مهربان
زندگيم امروز و فردا مال تو
تولدت مبارك

 

 

 

روزي كه به دنيا اومدي داشت باروون ميومد اما اون روز هوا اصلا ابري نبود. اين فرشته ها بودن كه داشتن گريه مي كردن چون يكي ازشون كم شده بود... تولدت مبارک.
 

 

 


بهترين آهنگ زندگي من تپش قلب توست
و قشنگ ترين روزم روز شکفتنت.
تولدت مبارک

 

 

 

 

هفت تا آسمون پر از گلاي ياس و ميخك
با صد تا دريا پر عشق و اشتياق و پولك
يه قلب عاشق با يه حس بيقرار و كوچك
فقط مي خواد بهت بگه تولدت مبارك

 

 

 


هرسال وقتي.....(تاريخ تولد)......هزاران شهاب به سمت زمين هجوم مياوردن
از خودم مي پرسيدم
چه اتفاقي افتاده که آسمونيا ميخوان خودشونو به زمين برسونن؟....
و امسال فهميدم اونا به پيشواز حضور مسافري ميان که  زمينو
با گامهاي مهربونش نوازش کرد تا سفرشو از خودش به خدا شروع کنه ....

تولدت مبارک

 

 

 

 


روز تولد تو ميلاد عشق پاكه ، براي شكر اين روز پيشانيم به خاكه
 


باور کن ماههاست زيباترين جملات را براي امروز کنارمي گذارم، امشب اما همه جملات فرار کرده اند، همينطور بي وزن و بي هوا آمدم بگويم
.
.
.
.
.
.

. تولدت مبارک.

 

 

 

 

نگاهت را قاب مي گيرم. در پس آن لبخند. که به من. شور و نشاط زندگي مي بخشد.
امروز روز توست... تولدت مبارک

 

 

 


گاو و الاغ و اردك ، كبریت و گاز و فندك ، جوجه و مرغ و لك لك ، تولدت مبارك

 

 

 


عزيزم به اندازه تمام کساني که نميشناسم دوستت دارم و سبدي از گلهاي ياس و پونه با يه
آسمون ستاره تقديم تو به خاطر تولد زيبايت.
Happy Birthdey

 

 

 

 

تمام وجودم را در قلبم ، قلبم را در چشمانم ، چشمانم را در زبانم ، خلاصه مي كنم تا بگويم روز تولدت مبارك باد

 

 

 


 13۹۰ شاخه گل سرخ به سويت فرستاده و بر تك تك گلبرگ هاي ان مي نويسم تولدت مبارك

 

 

 

 


نون و پنیر رامک   تولدت مبارک

 

 

 

شكوفهاي صورتي فداي مهربونيات... يه دل كه بيشتر ندارم اونم فداي خوبيات
تولدت مبارك

 

 

 

عشق يعني چون خورشيد تابيدن بر شب هاي دوست
و چون برف ذوب شدن به غم هاي دوست
دوست خوبم تولدت مبارك

 

 

 

الهي هميشه مثل چراغ راهنمايي باشي .
لپت هميشه قرمز
روي دشمنات زرد
دلت هميشه سبز
تولدت مبارك

 

 

 

اگه شكلات بودی شیرین ترین بودی ، اگه عروسك بودی بغلی ترین بودی ، اگه ستاره بودی روشن ترین بودی و تا زمانی كه دوست منی عزیز ترینی . روز تولدت مبارك . . . عزيزم

 

 

 

 


قلب مهربانت مثلثي را مي ماند در درياي عشق

مرا در خود كشيدي برموداي من !!!
تولدت مبارك

 

 

 

 

بهترين لحظه، لحظه ايست كه فكر كني فراموشت كردم، بعد 1 اس ام اس از طرف من بياد كه توش نوشته ميميرم برات !
happy birthday

 

 

 

آهنگ خوش سه تار تقديم تو باد ، آرايش گلهاي بهار تقديم تو باد . گويند كه عشق هديه پاك خداست ، اين هديه هزار بار تقديم تو باد .
تولدت مبارك

 

 

 

تقدیم به او که نبود ولی حس بودنش بر من شوق زیستن داد دلم برای کسی تنگ است که آفتاب صداقت را به میهمانی گلهای باغ می آورد و گیسوان بلندش را به باد می داد و دست های سپیدش را به آب می بخشید و شعر های خوشی چون پرنده ها می خواند

 

 

 


می دونستی اشک گاهی از لبخند با ارزش تره؟ چون لبخند رو به هر کسی می تونی هدیه کنی اما اشک رو فقط برای کسی می ریزی که نمی خوای از دستش بدی .تولد مبارک

 

 

 


اگر باران بودم انقدر مي باريدم تا غبار غم را از دلت پاک کنم اگر اشک بودم مثل باران بهاري به پايت مي گريستم اگر گل بودم شاخه اي از وجودم را تقديم وجود عزيزت ميکردم اگر عشق بودم آهنگ دوست داشتن را برايت مينواختم ولي افسوس که نه بارانم نه اشک نه گل و نه عشق اما هر چه هستم دوستت دارم

 

 

 

 

 


فرشته ها وجود دارن اما بعضي وقتا چون بال ندارن ما بهشون ميگيم دوست
تولدت مبارك باشه دوست عزيزم

 

 

 


زمين اون گل رو به دست سرنوشت داد و سر نوشت اون گل رو تو قلب من کاشت تا باغچه خالي قلبم جايگاه يک گل باشد گل ياسمنم تولدت مبارک.

 

 

 

 

چه لطيف است حس آغازي دوباره،
و چه زيباست رسيدن دوباره به روز زيباي آغاز تنفس...
و چه اندازه عجيب است ، روز ابتداي بودن!
و چه اندازه شيرين است امروز...
روز ميلاد...
روز تو!
روزي که تو آغاز شدي!
تولد مبارک

 

 

 

 

 

برچسب ها : پيامك تبريك تولد – اس ام اس تبريك تولد -  sms تبريك تولد - پيام كوتاه تبريك تولد - پيامك تبريك تولد -  پيام كوتاه– پيامك جديد تبريك تولد – پيام كوتاه جديد تبريك تولد  - اس ام اس روز -  sms تبریک تولد – اس ام اس تبریک تولد – اس ام اس – مسیج تبریک تولد – پیام کوتاه تبریک تولد – انواع اس ام اس- sms با حال -  sms زيبا – مسيج باحال و زيبا – وبلاگ sms – اشعار تبريك تولد – روزنامه اینترنتی اس ام اسpayamake tabrike ezdevaj, payamke tabrike salgarde ezdevajsms باحال برای تبریک تولد, sms تولد, sms جدید برای تبریک تولد, sms خیلی زیبا برای تبریک تولد, sms خیلی قشنگ تولد, sms زیبا برای تولداس ام اس های تبریک تولد, آف برای تولد, آف تبریک تولد, آف زیبا برای تولد, اس ام اس باحال برای تبریک تولد, اس ام اس برای تبریک گفتن,اس ام اس تبریک تولد و تبریک سالگرد ازدواج. ... جدید پیام کوتاه تبریک سالگرد ازدواج برچسب ها sms باحال برای تبریک تولد sms تولد sms جدیداس ام اس تبریک تولد, اسمس تبریك, پیام تبریك تولد, پیامك برای تبریك تولد, sms tabrik, sms tavalod, sms تولد, اس ام اس tabrike


 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

اس ام اس های و پیامک های عاشقانه

 

 

 بزرگترین آرزوی من کوچک ترین نگاه توست
بزرگترین غم من آخرین نگاه توست
.
.
.
.
درون سینه ام صد آرزو مرد
گل صد آرزو نشکفته پژمرد
دلم بی روی او دریای درد است
همین دریا مرا در خود فرو برد

.
.
.
.
تو را آرزو نخواهم کرد ، هیچ وقت
تو را لحظه ای خواهم پذیرفت که خودت بیایی ، با دل خود ، نه با آرزوی من

 

 

 

.
آرزویم این است :
نتراود اشک در چشم تو هرگز مگر از شوق زیاد
نرود لبخند از عمق نگاهت هرگز و به اندازه هر روز تو عاشق باشی
عاشق آنکه تو را می خواهد و به لبخند تو از خویش رها می گردد
و تو را دوست بدارد به همان اندازه
.
.
.
.


دو دست گرم تو شفای مرگ من است
لبان مست تو شکوه قلب من است
کجا روم و به که گویم که یک لحظه
خنده تو تمام آرزوی من است

.
.
.
.
آرزو دارم با بارش هر دونه از برف زمستونی یه غم از رو دلت کم بشه نازنینم

.
.
.
.
صفایى بود دیشب با خیالت خلوت من را
ولى من باز پنهانى تو را آرزو کردم

.
.
.
.
هیج وقت آرزو نکن دنیا مال تو باشه
آرزو کن کسی که دنیای توست مال کسی نباشه

.
.
.
.
آرزو می کنم هیچ راه نجاتی نداشته باشی وقتی غرق خوشبختی هستی
.
.
.
.
آرزوی قشنگی ست ، داشتن ردپای تو کنار ردپای من
بر دشت سپید پوشیده شده از برف
هنوز اما نه برف آمده و نه تو

.
.
.
.
میگن شبا ، فرشته ها از آرزوی آدما ، قصه میگن واسه خدا
خدا کنه همین حالا رویای تو گفته بشه پیش خدا
 
 

 

 


 
برچسب ها:اس ام اس عاشقانه ،اس ام اس جدید ،LOVE SMS ،جدیدترین جملات عاشقانه

،اس ام اس عاشقانه 89 ،اس ام اس 89 ،اس ام اس عشقی ،پیامک عاشقانه جدید ،

اس ام اس 2010 ،اس ام اس عاشقانه 2010 ،جدیدترین اس ام اس های عاشقانه 2010 ،

جدیدترین اس ام اس های عاشقانه 89 ،آف عاشقانه ،مسیج عاشقانه ،اسمس عاشقانه ،

SMS ،اس ام اس احساسی ،اس ام اس روز ،اس ام اس شاخ عاشقانه ،

اس ام اس دسته اول ،اس ام اس عاشقانه داغون ،اس ام اس توپ عاشقانه ،

بهترین اس ام اس ها ،گلچین اس ام اس عاشقانه ،اس ام اس لاو ،اس ام اس لاو ترکونی ،

لاوترین اس ام اس ها ،پیام کوتاه عاشقانه ،اس ام اس عاشق و معشوق ،

SMS JADID ،اس ام اس داغ ،اس ام اس عشقولانه ،آف عشقولانه ،اس ام اس love ،

اس ام اس اسفند 89 ،اس ام اس زمستانی ،اس ام اس های عاشقانه اسفند 89 ،

اس ام اس دی ماه ،آف عاشقانه اسفند 89 ،اس ام اس های اسفند 89 ،

اس ام اس آرزو ،آف عاشقانه برای آرزو ،مسیج آرزو ،جدیدترین اس ام اس ها و آفهای آرزو

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

اس زیبا،اس مس زیبا،اس ام اس زیب،اس ام اس تازه،اس ام اس تازه جدید،متن تازه،متن زیبا ، متن تازه جدید،متون زیبا،اس ام اس تازه زیبا،پیامک زیبا،پیامک تازه زیبا،مسیج زیبا،پیامک تازه زیبا،متن جدید عاشقانه برفی،متن زیبای عاشقانه،اس ام زیبا،اس ام تازه،،hs hl hs cdfh،hs hl hs jhci،hs hl hs cdfhd [ndn،اس ام اس روز برفی،اس ام اس تازه تازه تازه تازه،اس ام اس زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا،اس جدید زیبا،اسمس زيبا،اسمس تازه،اسمس جديد تازه زيبا،متن زيبا

 

 

 

بر سنگ مزارم بنویسید: آشفته دلی خفته در این خلوت خاموش که او زاده ی غم بود و ز غم های جهان گشته فراموش

 

*********************************************

 

عمیق ترین درد زندگی ، مردن نیست. بلکه نداشتن کسی است که الفبای دوست داشتن را برایت تکرار کند و تو از او رسم محبت بیا موزی.

 

*********************************************

 

دريا باش كه اگر كسي سنگي به سويت پرتاب كرد سنگ غرق شود نه آنكه تو متلاطم شوی...

 

*********************************************

 

روزگاريست همه عرض بدن ميخواهند همه از دوست فقط چشم و دهن مي خواهند ديو هستند ولي مثل پري مي پوشند گرگ هايي که لباس پدري مي پوشند آنچه ديدند به مقياس نظر مي سنجند عشق ها را همه با دور کمر مي سنجند خوب طبيعيست که يکروزه به پايان برسد عشق هايي که سر پيچ خيابان برسد

 

*********************************************

 

 

لپتو بیار جلو 1 2 3 4 5 تا 100 هم بشماری از بوس خبری نیست

 

*********************************************

 

هنوز در پی جراح زبردستی می گردم که سرنوشت مرا با تو پیوند بزند

 

*********************************************


 

سر کلاس ادبيات معلم گفت : فعل رفتن رو صرف کن : رفتم ... رفتي ... رفت... ساکت مي شوم، مي خندم، ولي خنده ام تلخ مي شود. استاد داد مي زند : خوب بعد؟ ادامه بده . و من مي گويم : رفت ...رفت ...رفت. رفت و دلم شکست...غم رو دلم نشست...رفت شاديم بمرد...شور از دلم ببرد . رفت...رفت...رفت و من مي خندم و مي گويم : خنده تلخ من از گريه غم انگيزتر است...کارم از گريه گذشته است به آن مي خندم .

 

*********************************************

 

 

اگر روزی عاشق تو باشم عشقم را به ثابت می کنم و هیچ وقت تنهایت نمی گذارم

 *********************************************

 

 

اي دوست نزن زخم زبان جاي نصيحت ........بگذار ببارد به سرم سنگ مصيبت

 *********************************************

 

 

اي دوست بيا غم فردا نخوريم اين يکدم عمررا غنيمت شمريم فردا که از اين دنيا درگذريم با هفت هزار ساله گان دربه دريم

 *********************************************

 

 

خدايا قلب من غمگينه امشب دلم چون لاله خونينه امشب نمي دونم چرا دست زمونه گل عمر منو مي چينه امشب دلم گنجينه غم هاي بسيار وجودم خسته از تكرار و تكرار دل من ديگه از جبر زمونه شده از زندگي بيزارو بيزار

 *********************************************

 

 

ميدوني وقتي خدا داشت بدرقه ات مي کرد بهت چي گفت ؟جايي که ميري مردمي داره که مي شکننت نکنه غصه بخوري من همه جا باهاتم . تو تنها نيستي . توکوله بارت عشق ميزارم که بگذري، قلب ميزارم که جا بدي، اشک ميدم که همراهيت کنه، ومرگ که بدوني برميگردي پيشم

 *********************************************

 

 

عشق ان نيست كه پيدا باشد عشق ان است كه در دل هويدا باشد

 *********************************************

 

 

اشكارا نهان كنم تا چند دوست ميدارمت به بانگ بلند

 *********************************************

 

 

دوستت دارم فقط به خاطر دوست دوست ندارم که بگویم دوستت دارم دوست دارم که خود احساس کنی که دوستت دارم

 *********************************************

 

 

ای عشق واقعی چگونه ستایشت کنم در حالیکه قلبت از محبت بی نیاز است چگونه ببوسمت وفتی عشقت در وجودم جاری می شود بگذار نامت را تکرار کنم نامت زیباست دلنشین است چه داشته ای که اینگونه مرا طلسم کرده ای من اینگونه نبودم تو عشق را با من آشنا کردی تو هوای دلم را با طراوت کردی زمانیکه با تو هستم به آسمان به بیکران پرواز می کنم پس بدان دوستت دارم گرچه پایان راه را نمی دانم تقدیم به گلم مجید

 *********************************************

 

 

زندگی هيچ وقت اونجور که فکر ميکنی نيست زندگی هيچ وقت باب ميل تو پيش نميره ... ولی هميشه هم توش شاديه هم غم ...تنهايی سردش ميکنه باز عشق سرماشو ميگيره.. اين تويی که مهم ترين نقشو تو زندگی ايفا ميکنی تويی که ميتونی هميشه گرمش نگه داری و يا اون و از سرما به يخ بشونی....مهم ترين چيز اينه که ياد داشته باشی گذشت کنی ...فراموش کنی ..دوست داشته باشی...عشق بورزی...و تو اغوشت بگيری و طعم شيرينشو خودت بچشی وقتی دلت گرفته ياد بگيری اشک بريزی اونم رو شونه های مهربون نازنينت ... وقتی سردت شد تو غربت تنهايی بپری تو بغلشوخودت و مچاله کنی واونم با دستاش نوازشت کنه ... ميبينی شنيدن اين حرفها هم ادم و گرم ميکنه چی برسه... اما... اما دوری... اما بی او بودن... اما تنهايی روزهارو شب کردن... اما بی او به خواب رفتن.... سخت نيست بلکه طاقت فرساست توی تنهايی دل به غصه دادن مثل پروانه سوختن... بی او اشک ريختن ... و بی همدم خوابيدن.. ميبينی چقدر سردت شد منم دارم ميلرزم... اميد با تو بودنه که نميزاره سرما غلبه کنه به وجود عشقت روزگار کثيف ...ازت متنفرم...بدم مياد اسمتو رو لب بيارم.. خدايا تنهام نزار بی تو هيچم....

 *********************************************

 

 

 

همه ما وارثیم وارث عذاب عشق سهم اون کس بیشتره که میشه خراب عشق

 *********************************************

 

 

دوستي انتخاب كن كه دلش آنقدر بزرگ باشه كه براي جا شدنت تو دلش نخواهي خودت رو كوچك كني .

 *********************************************

 

 

 

اگه عشقم حقیره اگه جسم کویره اگه خالیه دستام اگه همیشه تنهام برای تو عاشقترین عاشق دنیام

 *********************************************

 

 

تا با غم عشق تو مرا کار افتاد بیچاره دلم در غم بسیار افتاد بسیار فتاده بود دلم در غم عشق اما نه چنین بار که اینبار افتاد

 *********************************************

 

 

فریاد برامدیم که گردون لیلا تو ندادهای به مجنون . فریاد برامد آنکه خاموش کم داد اگر نگیرد افزون . خاموش شدیم و رفتیم رفتیم و در میکده بستیم .با خود به سخن چنین نشستیم ما باده نخورده ایم و مستیم. مسجد سر راه از آن گذشتیم بر روی درش چنین نوشتیم در میکده هم خدای بینی با مرد خدا اگرنشینی


 *********************************************

 

 

عشق يعني خون دل يعني جفا عشق يعني درد و دل يعني صفا عشق يعني يك شهاب و يك سراب عشق يعني يك سلام و يك جواب عشق يعني يك نگاه و يك نياز عشق يعني عالمي راز و نياز


 *********************************************

 

 

وقتي دلتنگ شدي به ياد بيار کسي رو که خيلي دوست داره. .وقتي نااميد شدي به ياد بيار کسي رو که تنها اميدش تويي. وقتي پر از سکوت شدي به ياد بيار کسي رو که به صدات محتاجه. وقتي دلت خواست از غصه بشکنه به ياد بيار کسي رو که توي دلت يه کلبه ساخته. وقتي چشمات تهي از تصويرم شد به ياد بيار کسي رو که حتي توي عکسش بهت لبخند ميزنه. وقتي به انگشتات نگاه کردي به ياد بيار کسي رو که دستاي ظريفش لاي انگشتات گم ميشد. وقتي شونه هات خسته شد به ياد بيار کسي رو که هق هق گريش اونها رو مي لرزوند


 *********************************************

 

 

 

اگه يه روز بغض گلوت رو فشرد بهت قول نميدم که مي خندومت ولي مي تونم باهات گريه کنم اگه يه روز نخواستي به حرفهام گوش بدي خبرم کن........قول مي دم که خيلي ساکت باشم اگه يه روز خواستي در بري بازم خبرم کن......قول نمي دم که ازت بخوام وايسي اما ميتونم باهات بدوم اما............... ......اگه يه روز سراغم رو گرفتيو خبري نشد..........سر٠Šع به ديدنم بيا حتمآ بهت احتياج دارم


 *********************************************

 

 

 

من از نهايت شب حرف مي زنم من از نهايت تاريکي و از نهايت شب حرف مي زنم اگر به خانه ي من آمدي براي من اي مهربان چراغ بيار و يک دريچه که از آن به ازدحام کوچه ي خوشبخت بنگرم


 *********************************************

 

 

پلکهاي مرطوب مرا باور کن ، اين باران نيست که ميبارد ، صداي خسته ي من است که از چشمانم بيرون ميريزند


 *********************************************

 

 

 

پروردگارابه من بياموز دوست بدارم کساني راکه دوستم ندارند ..عشق بورزم به کساني که عاشقم نيستند...بگريم براي کساني که هرگز غمم را نخوردند...به من بياموز لبخند بزنم به کساني که هرگز تبسمي به صورتم ننواختند... محبت کنم به کساني که محبتي درحقم نکردند...........


 *********************************************

 

 

 

هرگز براي عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. گاهي در انتهاي خارهاي يک کاکتوس به غنچه اي مي رسي که ماه را بر لبانت مي نشاند


 *********************************************

 

 

 

درود بر تمام عاشقاني که راه عشق را پيمودند و عشق را در سينه حبس کردند و حرمت آنرا نگه داشتند... درود بر تمام عاشقاني که عشق را فهميدند و از عشق به زيباييها رسيدند


 *********************************************

 

 

 

 

خون که قرمزه رنگ عشقه / اما اشک که بيرنگه درد عشقه


 *********************************************

 

 

 

سوختم باران بزن شايد تو خاموشم کني / شايد امشب سوزش اين زخم ها را کم کني

آه باران من سراپاي وجودم آتش است / پس بزن باران بزن شايد تو خاموشم کني


 *********************************************

 

 

 

چه غريبانه ميگريست آن شب بي تو تکه ابري که سکوت وجودم رو فهميد و

چه غريبانه خنديدم آن روز که بي تو مرگم را فهميد


 *********************************************

 

 

 

دلم را هيچکس باور نداشت / هيچکس کاري به کار من نداشت

بنويسيد بعد مرگم روي سنگ / با خطوطي نرم و زيبا و قشنگ

او که خوابيده است در اين گور / بودنش را هيچکس باور نکرد


 *********************************************

 

 

 

در ماشین به پیرمردی برخوردم که دسته گل زیبایی را در دست داشت و خوشحال به نظر می رسید در دل به او حسودی کردم که نگاری را می جوید از نگاهم فهمید دسته گل را به من داد و گفت این گلها به کار تو بیشتر می اید مطمئن هستم که همسرم هم بیشتر خوشحال می شه از ماشین پیاده شد و به سوی گورستان بر سر مزار همسرش رفت.


 *********************************************

 

 

 

روزي از عشق خودم را حلق آويز مي كنم و آخرين آرزوي من اين است در روي طناب اسم تو را حك كنم تا حداقل در مرگم فكر كنم هميشه در كنارت خواهم بود


 *********************************************

 

 

 

در همه عالم گشتم و عاشق نشدم

تو چه بودي كه تو را ديدم و ديوانه شدم

*********************************************

 

 


 

گفتمش بي تو چه ميبايد کرد ؟ عکس رخساره ي ماهش را داد .. گفتمش همدم شبهايم کو ؟ تاري اززلف سياهش راداد .. وقت رفتن همه روميبوسيد به من ازدور نگاهش راداد .. يادگاري به همه داد و به من... انتظار سرراهش را داد ..!!

*********************************************

 

 


 

عشق شايد زود تو را عاشق و دلتنگ كند اما هرگز تو را سير نمي كند.


 *********************************************

 

 

به غم كسي اسيرم كه ز من خبر ندارد

عجب از محبت من كه در او اثر ندارد

غلط است هر كه گويد دل به دل راه دارد

دل من ز غصه خون شد دل تو خبر ندارد


 *********************************************

 

 

 

مراقب گرمای دلت باش تا کاری که زمستان با زمین کرد زندگی با دلت نکند.

*********************************************

 

 


 

گلهاي ياس تو باغچه غروبا بونه ميگيرن همشون يه عهدي بستن سر خاك تو بميرن


 *********************************************

 

 

 

 

با چنان عشقی زندگی کن که حتی اگر بنا به تصادف در جهنم افتادی خود شيطان تو را به بهشت بازگرداند

*********************************************

 

 


 

عاشقي را شرط اول ناله وفرياد نيست

تا کسي از جان شيرين نگذرد فرهاد نيست

عاشقي مقدورهر عياش نيست

غم کشيدن صنعت نقاش نيست

*********************************************

 

 


 

کاش مي شد عشق را ابراز کرد يا که عشق را با سحر اغاز کرد لحظه به لحظه دم به دم ساعت به ساعت خواهمت گر خوشم يا نا خوشم در هر دو حالت خواهمت


 *********************************************

 

 

 

اگه تو کوچه پس کوچ هاي دلم گم شدي.دنباله کسي نگرد که آدرس بهت بده چون غير از تو کسيي اونجا نيست


 *********************************************

 

 

اي نگاهت نخي از مخمل وابريشم.....چندوقتي است كه به تو ميانديشم

به تو اري به همان منظر دور......به همانسبز صميمي به همان باغ بلور


 *********************************************

 

 

 

ميداني چه مي شود وقتي تمام احساساتت و عشقت را جمع كني و همه را به يك نفر هديه كني ..! مايه نشاطش باشي و تمام تلاشت شاد نگهداشتن او باشد . اما او بي اعتنا باشد و بي تفاوت . اينچنين است كه لحظه هاي خاموشي جان مي گيرد

*********************************************

 


 

زندگي دفتري از خاطرهاست ... يک نفر در دل شب ، يک نفر در دل خاک ... يک نفر همدم خوشبختي هاست ، يک نفر همسفر سختي هاست ،چشم تا باز کنيم عمرمان مي گذرد... ما همه همسفريم

*********************************************

 


 

مي دونستي اشک گاهي از لبخند با ارزش تره؟ چون لبخند رو به هر کسي مي توني هديه کني اما اشک رو فقط براي کسي مي ريزي که نمي خواي از دستش بدي

*********************************************

 

 


 

زندگي شهد گل است

ميخوردش زنبور زمان

آنچه مي ماند از آن

عسل خاطره هاست...

*********************************************

 

 


 

آدمک آخر دنياست بخند

آدمک مرگ همينجاست بخند

دست خطي که تو را عاشق کرد

شوخي کاغذي ماست بخند

آدمک خر نشوي گريه کني

آن خدايي که بزرگش خواندي

بخدا مثل تو تنهاست بخند...

*********************************************

 

 


 

نشنو از ني ني حصيري بينواست

بشنو از دل دل حريم کبرياست

ني بسوزد خاک و خاکستر شود

دل بسوزد خانه ي دلبر شود...


 

 *********************************************

 

 

سه چيز در زندگي هيچگاه باز نمي گردند: زمان، کلمات و موقعيت ها. سه چيز در زندگي هيچگاه نبايد از دست بروند: آرامش، اميد و صداقت. سه چيز در زندگي هيچگاه قطعي نيستند: رؤيا ها، موفقيت و شانس. سه چيز در زندگي از با ارزش ترين ها هستند: عشق، اعتماد به نفس و دوستان واقعي


 *********************************************

 

 

 

ماهي قرمزه کوچکي هستم در دل شيشه اي تو ........ مواظب باش دلت نشکنه که من ميميرم


 

 *********************************************

 

 

 

زنها هرگز نميگويند ترا دوست دارم ولي وقتي از تو پرسيدند مرا دوست داري بدان كه درون آنها جاي گرفته اي


 *********************************************

 

 

 

 

مطمئن باش برو ضربه ات کاری بود دل من سخت شکست و چه زشت به من و سادگی ام خندیدی به من و عشقی پاک که پر از یاد تو بود و به یک قلب لطیف که خیالم می گفت: تا ابد مال تو بود تو برو برو تا راحت تر تکه های دل خود را سر هم بند زنم چه زيبا! گفتم دوستت دارم؛ چه صادقانه پذيرفتي چه فريبنده آغوشم برايت باز شد چه ابلهانه! با تو خوش بودم چه کودکانه ! همه چيزم شدي چه زود به خاطر يک کلمه مرا ترک کردي چه ناجوانمردانه! نيازمندت شدم چه حقيرانه! واژ


 

 *********************************************

 

 

 

يه مرداب براي بدست اوردن يه نيلوفر سالها ميخوابه تا ارامش نيلوفر بهم نخوره پس اگه کسي رودوست داري براي داشتنش حتي شده سالها صبر کن

*********************************************

 


 

توي آسمون عشقم غير تو پرنده‌اي نيست روي خاموشي لبهام جز تو اسم ديگه‌اي نيست توي قلب من عزيزم هيچ كسي جايي نداره دل عاشقم به جز تو هيچ كسي رو دوست نداره


 

 *********************************************

 

 

خواستم براي از دست دادنت اشك بريزم ولي ديدم همه ي اشكامو براي بدست آوردنت ريختم


 *********************************************

 

 

 

هرگاه دفتر محبت را ورق زدي و هرگاه زير پايت خش خش برگها را احساس كردي هرگاه در ميان ستارگان آسمان تك ستاره اي خاموش ديدي براي يكبار در گوشه اي از ذهن خود نه به زبان بلكه از ته قلب خود بگو: يادت بخير

*********************************************

 

 

 

برچسب ها : اس مس زيبا ، اس ام اس تازه، اس ام اس تازه ، تازه ،اسمس زيبا، اس ام اس زيبا ،اس زیبا،اس مس زیبا،اس ام اس زیب،اس ام اس تازه،اس ام اس تازه جدید،متن تازه،متن زیبا ، متن تازه جدید،متون زیبا،اس ام اس تازه زیبا،پیامک زیبا،پیامک تازه زیبا،مسیج زیبا،پیامک تازه زیبا،متن جدید عاشقانه برفی،متن زیبای عاشقانه،اس ام زیبا،اس ام تازه،،hs hl hs cdfh،hs hl hs jhci،hs hl hs cdfhd [ndn،اس ام اس روز برفی،اس ام اس تازه تازه تازه تازه،اس ام اس زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا،اس جدید زیبا،اسمس زيبا،اسمس تازه،اسمس جديد تازه زيبا،متن زيبا


 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

 اس ام اس آرزو ، اس ام اس زیبا

 

 

 

 

 شب آرزوهاست آرزو ميكنم به تمام آرزوهايت برسي اگه تو این شب دلت شکست یادی از ما هم بکن

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

الهی! «دعا» به درگاه تو لجاج است، چون دانی که بنده به چه محتاج است.

لیله الرغائب است و اگر دلتان با خداست ما را بی نصیب از دعا نکنید

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 شب آرزوهاست و من آرزو دارم

 دلت مثل بهار، پر شوداز لحظه هاي ماندگار

 زندگيت خالي از اندوه و غم، لحظه هاي شادماني بي شمار

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

شب آرزوها ست. بیا از امروز کمتر خسته شویم بلکه آن شب را تا به صبح اجابتش بیدار بمانیم. برای هم دعا کنیم.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

شب آرزوهاست آرزو میکنم

خانه قلبت پر از گلهاي ياس،نغمه خوان خانه قلبت هزار

 باغ احساست پر از گلهاي ناز،همچو يه قالي پر از نقش و نگار

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

 

 

 شب آرزوهاست بیا دعا کنیم برای آن کودکی که در آن سوی پهناور زمین امشب را گرسنه خواهد خوابید. و برای آن بیماری که فردایش را کسی امیدوار نیست. بیا از خدا بخواهیم رنج های آدمی را بکاهد و آرامش او را بیافزاید

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

شب آرزوهاست. بیا غرور را کنار بگذاریم، لباس تکبر از تن به در کنیم و از درگاه خداوند متعال عذر خواهی کنیم به خاطر آن که عصیانش کردیم و نافرمانیش نمودیم. بیا عذر تقصیر به درگاهش آوریم که چون شیطان از فرمانش سر باز زدیم.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

شب آرزوهاست آرزو میکنم

خانه قلبت پر از گلهاي ياس،نغمه خوان خانه قلبت هزار

 باغ احساست پر از گلهاي ناز،همچو يه قالي پر از نقش و نگار


 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

شب آرزوها، شب اجابت است، شب مغفرت  است. از کف ندهیمش... آرزوهایت برآورده باد محتاجم به  آرزویی نیک

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

 

 شب آرزوهاست خدایا به حق این شب عزیز همه رابه ارزوهایشان برسان
خدایا ما را ان ده که آن به.
خدایا شیرینی بخشش و محبت را به ما بچشان

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

 

شب آرزوهاست و من برايت آرزو ميكنم  عاشق شوى، و اگر هستى، کسى هم به تو عشق بورزد، و اگر اينگونه نيست، تنهاييت کوتاه باشد، و پس از تنهاييت، نفرت از کسى نيابى

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

شعر برای شب آرزوها لیله الرغائب

الهی نام تو ما را جواز،
مهر تو ما را جهاز،
شناخت تو ما را امان،
لطف تو ما را عیان.

الهی ضعیفان را پناهی.
قاصدان را بر سر راهی.
مومنان را گواهی.
چه عزیز است آن کس که تو خواهی.

الهی ای خالق بی مدد و ای واحد بی عدد،
ای اول بی هدایت و ای آخر بی نهایت.
ای ظاهر بی صورت و ای باطن بی سیرت،
ای حی بی ذلت و ای معطی بی فطرت و ای بخشنده بی منت،
ای داننده رازها،
ای شنونده آوازها،
ای بیننده نمازها،
ای شناسنده نامها ،
ای رساننده گامها،
ای مبر از عوایق،
ای مطلع بر حقایق،
ای مهربان بر خلایق،
عذرهای ما بپذیر که تو غنی و ما فقیر
و بر عیب های ما مگیر که تو قوی و ما حقیر،
از بنده خطا آید و ذلت و از تو عطا آید و رحمت.

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

 

 

شب آرزوهاست برایت آرزو میکم

 روزهايت هر يکي بهتر ز قبل، خوش بود بر کام تو اين روزگار

همچو شمعي باشي و همراه گل، من بگردم دور تو پروانه وار

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

 

 شب آرزوهاست  و با هر زبان ، با هر عقیده ، در هر کجا و هر زمانی که با امید از خدا خواهشی دارید

ما را بی نصیب از دعاهیتان نگذارید

 

 

 

 

 

برچسب ها : اس ام اس آرزو،اس ام اس آرزو کردن، اس ام اس برای کسی آرزوی خوشبختی کردن،اس ام اس خوشبختی،اس ام اس آرزوها،اس ام اس زیبا، اس مس زیبا، اسمس زیبا،پیامک زیبا،مسیج زیبا،نوشته زیبا، متن زیبا،جملات زیبا،متن آرزوی خوشبختی، اس زیبا،زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

 متن عاشقانه زيبا به  همراه شعر عاشقانه

 

 

 

 

من عاشقانه میکنم نگاه بر دو چشم تو

تو تازیانه می زنی به چشم و بر نگاه من

چو آفتاب می شوم دمی که گرم و روشنت کنم

چو ابر تیره می شوی که سد نهی به راه من

خراب تر ازین کسی نمی شود که من شدم

تو هرچه می کنی بکن ، سزات با خدای من

 

 

 
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


 

ماه من ، غصه چرا ؟!
آسمان را بنگر ، که هنوز، بعد صدها شب و روز
مثل آن روز نخست
گرم وآبي و پر از مهر ، به ما مي خندد !
يا زميني را که، دلش ازسردي شب هاي خزان
نه شکست و نه گرفت !
بلکه از عاطفه لبريز شد و
نفسي از سر اميد کشيد
ودر آغاز بهار ، دشتي از ياس سپيد
زير پاهامان ريخت ،
تا بگويد که هنوز، پر امنيت احساس خداست !
ماه من غصه چرا !؟!
تو مرا داري و من
هر شب و روز ،
آرزويم ، همه خوشبختي توست !
ماه من ! دل به غم دادن و از ياس سخن ها گفتن
کارآن هايي نيست ، که خدا را دارند ...
ماه من ! غم و اندوه ، اگر هم روزي، مثل باران باريد
يا دل شيشه اي ات ، از لب پنجره عشق ، زمين خورد و شکست،
با نگاهت به خدا ، چتر شادي وا کن
وبگو با دل خود ،که خدا هست ، خدا هست !
او هماني است که در تار ترين لحظه شب، راه نوراني اميد
نشانم مي داد ...
او هماني است که هر لحظه دلش مي خواهد ، همه زندگي ام ،
غرق شادي باشد ....
ماه من !
غصه اگر هست ! بگو تا باشد !
معني خوشبختي ،
بودن اندوه است ...!
اين همه غصه و غم ، اين همه شادي و شور
چه بخواهي و چه نه ! ميوه يک باغند
همه را با هم و با عشق بچين ...
ولي از ياد مبر،
پشت هرکوه بلند ، سبزه زاري است پر از ياد خدا
و در آن باز کسي مي خواند ،
که خدا هست ، خدا هست
و چرا غصه ؟ چرا !؟!


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


راهی برای رفتن

                        نفسی برای بریدن

                                           كوله بارم بر دوش

                                                           مسافر میشوم گاهی...

عشقی برای خواندن

                                بغضی برای شكفتن

                                                        خاطراتم در دست

                                                                       بازیچه میشوم گاهی...

نگاهی در راه

                           اعتمادی پرپر

                                                   پاهایم خسته

                                                                     هوایی میشوم گاهی...

فكرهای كوتاه

                    صبری طولانی

                                           صدایی در باد

                                                                زمستان میشوم گاهی...

روزهای رفته

                       ماه های مانده

                                              تقویم ام بی تاب

                                                                      دلم تنگ  میشود گاهی...

جای پایی سرد

                        رد پایی گنگ

                                           در این سایه ی تنهایی

                                                                           چه بی رنگ میشوم گاهی...

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


 

 

 

 

باید به خودم فشار بیاورم تا تمام لحظه هایی را تجربه کنم که خدا امروز به من بخشیده.
در لحظه نمی توان صرفه جویی کرد،
جایی برای ذخیره لحظات وجود ندارد،
تا سر فرصت و آرامش، برگردیم و از آن ها استفاده کنیم،
اگر از این لحظات لذت نبرم، آن ها را لاجرم و برای همیشه از دست می دهم.
باید لحظات کوچک امروز را بپذیرم، که همه چیز در چرخشند.
تنها بدین گونه می توانم از دردم رها شوم و زندگی ام را باز بسازم.....


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

من هر روز و هر لحظه نگرانت می شوم که چه می کنی !؟
پنجره ی اتاقم را باز می کنم و فریاد می زنم
تنهاییت برای من ...

غصه هایت برای من  ...

همه بغضها و اشكهایت برای من ..
بخند برایم بخند
آنقدر بلند
تا من هم بشنوم صدای خنده هایت را...

صدای همیشه خوب بودنت را

دلم برایت تنگ شده
 دوستت دارم ...


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


 

...تو آخر خوب قصه هائی و یه رویای قشنگ

تو یه فرشته نجات توی کابوس وحشت خوابی

و یه دست مهربون برای نوازش گلبرگ...

تو یک حقیقتی، یک حقیقت بی پایان...

تو رقص دلربای ساقه های طلائی گندم تو موسیقی لطیف بادی...

تو یه غزل عاشقانه توی رساترین شعر ذهن کودکانه منی...

تو مثل قهر بی ریای نسترن، زیبا و جذابی ...

تو آشوب دلتنگی غم انگیز دریا برای رسیدن به لحظه غروبی...

تو مثل یه مروارید همخونه صدف نگاه منی...

تو مثل یه سکوت قشنگ رو دستای پر از نیایش گل های یاسی...

تو یک حقیقتی، یک حقیقت باور نکردنی...

یک وجود صبور و یک قلب پر از سخاوت...

تو شیرین ترین واقعیت زندگی منی...

تو با وقارترین و با غرور ترین نقطه شروع بهشتی خنده های منی...

تو یه باور قشنگی تو ذهن و قلب ناباور من...

تو یه حس لطیف تو سرسختی غربت آسمون خواسته های شیرین ر‌‌ؤیاهامی...

شیواترین کلام شاعرانه من

دوستت دارم... دوستت دارم...دوستت دارم...

تو زیباترین و بی نظیرترین قاب عکس دیوار خالی نفس های منی...

صدای تو زیباترین و شیواترین غزل بارون از آسمون پاک خداست...

لطافت طنین لحن مهربون صدای تو

توی خلوت سکوت تن من زیباتر از لحن قشنگ یک گیتاره...

تو دست نیافتنی ترین بهانه لحظه های پر از دلتنگی منی...

تو اولین لبخند زیبا رو لبهای غصه دار منی...

تو بهترین تکنواز آهنگ حضور بهار تو زمستون سرد دلمی...

تو عارفانه ترین نور چشمای بی فروغ منی...

تو مثل یه بوسه لطیف رو گلبرگ پاک گل شقایقی...

تو زیباترین و بی همتا ترین آرایش کلبه کهنه قلب منی...

تو زیبا ترین، مونس ترین و خواستنی ترین حقیقت دلربای زندگی منی...

دوستت دارم... دوستت دارم...دوستت دارم...


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

من اگر روح پریشان دارم


من اگر غصه هزاران دارم


گله از بازی دوران دارم


دل گریان،لب خندان دارم


به تو و عشق تو ایمان دارم


در غمستان نفسگیر، اگر


نفسم میگیرد


آرزو در دل من


متولد نشده، می میرد


یا اگر دست زمان درازای هر نفس


جان مرا میگیرد


دل گریان، لب خندان دارم


به تو و عشق تو ایمان دارم


من اگر پشت خودم پنهانم


من اگر خسته ترین انسانم


به وفای همه بی ایمانم


دل گریان، لب خندان دارم


به تو و عشق تو ایمان دارم

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 


 

 


می نویسم مینویسم از تو تا جسم کاغذ من جان دارد

با تو از حادثه ها خواهم گفت گریه این گریه اگر بگذارد
گریه این گریه اگر بگذارد با تو از روز ازل خواهم گفت

فتح معراج غزل کافی نیست باتو از اوج غزل خواهم گفت
مینوسم همه ی هق هق تنهایی را
تا تو از هیچ به آرامش دریا برسی

تا تو در همهمه همراه سکوتم باشی
به حریم خلوت عشق تو تنها برسی
می نویسم مینویسم از تو تا تن کاغذ من جا دارد

با تو از حادثه ها خواهم گفت گریه این گریه اگر بگذارد
مینویسم همه ی با تو نبودن ها را
تا تو از خواب مرا به با تو بودن ببری
تا تو تکیه گاه امن خستگی هام باشی

تا مرا باز به دیدار خود من ببری
می نویسم مینویسم از تو تا تن کاغذ من جا دارد
با تو از حادثه ها خواهم گفت گریه این گریه اگر بگذارد

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

هیچ کس باور نمی کند


که من


به خاطر صدایی که


دوباره بشنوم


در کوچه های شبانه


تلف شدم ......  مردم


تو صدای دل انگیز پیانویی بودی


که در یک شب مهتابی


در کلبه ای مجهول به گوش می رسید


هیچ کس باور نمی کند


که من


به خاطر....


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

 

 

بی حوصله‌ای. آسمان روی سرت سنگینی می کند. دهانت تلخ است ودستهایت پر از زمستان . پاهایت مثل صخره سخت شده‌اند. از پنجره به بیرون نگاه می‌کنی. به درختان روبرو خیره می‌شوی. حرفهایت را مچاله می‌کنی و روی گرده‌ی باد می‌اندازی. دلت به حال خودت می سوزد.
تو تنهایی. کسی با تو حرف نمی‌‌ زند. کسی زنگ درخانه‌ات را به صدا درنمی‌آورد. چلچله‌ای در محدوده‌ی صدای تو پرنمی کشد. در حسرت آن عطرگمشده‌ چه شبها که خوابت نبرده است؛ اما روی تپه صبح جایی برای تو نیست. کسی به تو سلام نمی‌کند. کسی به تو شب به خیرنمی‌گوید. روزهایت کش آمده‌اند، درست مثل دستهایت که با دره‌های مه آلود مماس شده‌اند. مه تمام تنت راگرفته است. کسی تورا نمی‌‌بیند. به دیوارها دل بسته‌ای. قطعه‌ای از رودخانه را درتنگی کوچک حبس کرده‌ای با دو ماهی قرمز و قسمتی از مزرعه گندم را در یک بشقاب جا داده‌ای تا شاید گلی به سرت بزنند. ماهیها می چرخند وشب می‌شود. ماهیها می چرخند وروز می‌شود اما بهار به سراغ تو نمی‌آید و از کنار خانه ات رد می‌شود. گندمهای بشقاب، قامتی برای ایستادن ندارند و ماهیهای تنگ، موچ را نمی شناسند.
کمی از خودت فاصله بگیر! لبخندت را از درون صندوقچه بیرون بیاور ! کنار دلت بنشین! وقتی نسیم، نارنجها را به حرف می‌گیرد، کلمه ها را ازخودت دور کن! بگذار باران گریه بر دامنه‌های روح تو ببارد!
تو دیروز خوب بودی. یادت هست؟ کفشهای بازیگوش تو یک لحظه آرام نداشتند جیبهایت پر از نخودچی و خنده بود . دفترمشق تو بوی آب می داد، بوی نان، بوی بیست. اندوهی درکوهپایه های احساس تو پرسه نمی‌زد.
چرا زمستان در دهلیزدلت رخنه کرده؟! چرا پشت پرچین پاییز پنهان شدی ؟! چرا به آیینه صمیمی نشدی؟!
پلکهایت را شانه بزن! هنوز وقت هست. می‌توانی یکبار دیگر بهار را ببینی . بگذار بنفشه ها و یاسمنها دورت را بگیرند! بگذار صدای قناریها روی تنهایی تو ببار!
بهار آمده است. دلت را آب و جارو کن! یقین دارم، این بار به خانه‌ات می آیدو تو مثل گیلاسها زیبا می‌شوی.


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

 

 

 

 

برچسبها : متنهای - عاشقانه - بسیاز - زیبا شعر جدايي متن جدايي متن عاشقانه شعر

  عاشقانه عكس عاشقانه زيبا شعر زيبا شعر عاشقانه زيبا متنهاي عاشقانه

 متن غم متن احساسي متن گريه اشك احساس شعر - متن - عاشقانه

 - برای - کسی - دلتو - شکسته شعر - متن - عاشقانه - عکس - شعر عاشقانه

 - متن عاشقانه - شعر و متن زیبا - شعر و متن قشنگ - متن زیبا - قشنگترین متنها

 - زیباترین شعر - شعر برای عاشقان - متنهای عاشقانه - عکس عاشقانه

 - شعر غم متن غم - شعر جدایی - متن جدایی - متن دلشکسته شعر های عاشقانه

 شعر عاشقانه زیبا قشنگترین شعر عاشقانه زیباترین شعرهای عاشقانه

 زیباترین شعر عاشقانه غزل عاشقانهشعر جدايي متن جدايي متن عاشقانه

شعر  عاشقانه عكس عاشقانه زيبا شعر زيبا شعر عاشقانه زيبا متنهاي عاشقانه

 متن غم متن احساسي متن گريه اشك احساس شعر - متن - عاشقانه

- برای - کسی - دلتو - شکسته شعر - متن - عاشقانه - عکس - شعر عاشقانه -

 متن عاشقانه - شعر و متن زیبا - شعر و متن قشنگ - متن زیبا - قشنگترین متنها

- زیباترین شعر - شعر برای عاشقان - متنهای عاشقانه - عکس عاشقانه

- شعر غم متن غم - شعر جدایی - متن جدایی - متن دلشکسته شعر های

 عاشقانه شعر عاشقانه زیبا قشنگترین شعر عاشقانه زیباترین شعرهای

 عاشقانه زیباترین شعر عاشقانه غزل عاشقانه

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

اس ام اس زیبا برفی

 

اس ام اس برفی http://leilaaaaa.blogfa.com/

 

 

اس ام اس جدید اس ام اس عاشقانه اس ام اس سرکاری اس ام اس زمستان ۸۹ اس ام اس برفی اس ام اس روزای برفی اس ام اس وقتی برف میاد اس ام اس برف اومدن اس ام اس  برای برف

 

 

 

تو اگر باز کنی پنجره ای سوی دلت
میتوان گفت که من چلچله باغ توام

مثل یک پوپک سرمازده در بارش برف
سخت محتاج به گرمای توام

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

 

 

 دارد برف می آید در گوش دانه های برف  نام تو را  زمزمه خواهم کرد تا برف زمستانی از شوق حضورت بهار را لمس کند

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

رفاقت مثل آدم برفی میمونه ، درست کردنش راحت اما نگه داشتنش سخت !

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


داره برف میاد  به اسمون نگاه کن هروقت برف سیاه  بارید بهم خبر بده  ، اون موقع من دیگه دوستت نخواهم داشت

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 


وقتی بهت گفتم : دلتنگ تو هستم ، به شانه ام زدی تا دلتنگیم را تکانده باشی ! به چه دلخوش کرده ای ؟ تکاندن برف از شانه آدم برفی ؟

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


عشق یعنی امید ، یعنی طراوت باران ، یعنی سفیدی برف ، یعنی ساز زندگی و لبریز از خوشی و عشق یعنی راز زیستن !

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

 

سوزی که برف داره ، بارون نداره

 معرفتی که تو داری ، هیچ کــس نداره ! 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

 


و بی تو لحظه ای حتی دلم طاقت نمی آرد
 و برف نا امیدی بر سرم یکریز می بارد
 چگونه بگذرم از عشق ، از دلبستگی هایم ؟
 چگونه می روی با اینکه می دانی چه تنهایم ؟

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


در برف ، سپیدی پیداست . آیا تن به آن می دهی ؟ بسیاری با نمای سپید نزدیک می شوند که در ژرفنای خود نیستی بهمراه دارند . ارد بزرگ

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


لذت داشتن یه دوست خوب توی یه دنیای بد مثل خوردن یه فنجون قهوه گرم زیره برفه !!!!!
درسته که هوا رو گرم نمی کنه ولی تورو دل گرم میکنه

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

عشق یعنی : چون خورشید تابیدن بر شب های دوست و چون برف ذوب شدن بر غم های دوست .

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

 
برف آمد و پاییز فراموشت شد . آن گریه ی یک ریز فراموشت شد . انگار نه انگار که با هم بودیم . چه زود همه چیز فراموشت شد

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

 

دوستت دارم اما نه به اندازه ي برف ، چون يه روز آب مي شه . دوستت دارم اما نه به اندازه ي گل ، چون يه روز پژمرده مي شه . دوستت دارم به اندازه ي دنيا ، چون هيچ وقت تموم نمي شه !

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 


اگه برف می دونست زمین خاکی چقدر کثیفه ، برای اومدن به اون لباس سفید نمی پوشید

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

 

 

آرزو می کنم غم های دلت بروند زیر برف های زمستانی تا همیشه بدون غم بمان

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


عشق یعنی آن نخستین حرفها

 عشق یعنی در میان برفها

عشق یعنی یاد آن روز نخست

 عشق یعنی هر چه در آن یاد توست

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

 

 

. میدونی فرق من با برف چیه ؟
.
.
.
.
.
.
.
برف میاد و به زمین می شینه ، ولی من همین جوری هم به دل میشینم .

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

 دونه های برف از آسمون فقط برای دیدن چشمات پایین میان ، اما پاشونو که به زمین میزارن فدای مهربونیهات میشن ...

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


 آرزو دارم با بارش هر دونه از برف زمستونی یه غم از رو دلت کم بشه نازنینم ...

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 


 زمستان بهانه است برف از آسمون خسته می شه ! پاییز بهانه است برگ از درخت خسته می شه! اس ام اس بهانه است دلم برات تنگ می شه !

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 


 الا ای برف!
چه می ‏باری بر اين دنيای ناپاکی؟
بر اين دنيا که هر جايش
رد پا از خبيثی است
مبار ای برف!
تو روح آسمان همراه خود داری
تو پيوندی ميان عشق و پروازی
تو را حيف است باريدن به ايوان سياهی‏ها
تو که فصل سپيدی را سرآغازی
مبار ای برف!

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


 لیز خوردن بهونه ایست تا دست هایی رو که دوست داری محکمتر فشار بدی, روز زمستونیت قشنگ!

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 


 برف بارید و خدا پاكی خود را به زمین هدیه كرد. زمین مغرور شد كه سفید است، پاك است چون دل خدا... و خدا با آفتابی، اشتباه زمین را به وی گوشزد كرد

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

 

 برف که حالا کم کم آب می شود ، سفید ، همرنگ آرزوهای تو بود ...

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

امیدوارم روزای زمستونیت مثل دل من که از عشق تو لبریزه گرم باشه . روزای زمستونیت قشنگ

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

 امسال زمستون خيلی قشنگه چون با تو آغاز ميشه با تو نيستم با کفشمم...

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

 

یه گاز از دماغت میدی !؟(از عاشقانه های خرگوش و آدم برفی !!!) !

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

 

به دلیل بارش سنگین برف، سرمای شدید و خارج نشدن مردان از خانه اداره ثبت احوال درباره افزایش شدید جمعیت هشدار داد

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

 

به شقایق سوگند که تو بر خواهی گشت ، من به این معجزه ایمان دارم ، منتظر باید بود تا زمستان برود ، غنچه ها گل بکنند !

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

ای که در فصل خزان بینی مرا با پشت خم ، این زمستان را مبین ، ما هم بهاری داشتیم ، این نیز بگذرد

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

 
گل یخ زمستان تو هستم

 اسیر ناز چشمان تو هستم

 مرا پرپر مکن ای جانم ای دوست

 که من مشتاق دیدار تو هست

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

 

 


دعا میکنم غرق باران شوی

 چو بوی خوش یاس و ریحان شوی

دعا میکنم در زمستان عشق

 بهاری ترین فصل ایمان شوی

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 


مواظب گرمای دلت باش تا کاری که زمستان با زمین کرد ، زندگی با دلت نکند

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

 


به که گویم که تو منزلگه چشمان منی

 به که گویم که تو گرمای دستان منی

 گرچه پاییز نشد همدم و همسایه ی من

به که گویم که تو باران زمستان منی

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

 

 

 

وقتی می رفتی بهار بود ، تابستان نیامدی ، پاییز شد ، پاییز که نیامدی پاییز ماند ، زمستان که نیایی باز پاییز می ماند ، تو رو خدا فصل ها رو به هم نریز

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 


در فصل زمستون که لبو میچسبد

 آغوش و فشار و گفتگو میچسبد پس شعله بخاری ها را  کم کن

که فقط زیر پتو میچسبد !!!

 شرکت ملی گاز ایران !!!

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

 

 

 

 

 برچسب ها :اس زیبا،اس مس زیبا،اس ام اس زیب،اس ام اس تازه،اس ام اس تازه جدید،متن تازه،متن زیبا ، متن تازه جدید،متون زیبا،اس ام اس تازه زیبا،پیامک زیبا،پیامک تازه زیبا،مسیج زیبا،پیامک تازه زیبا،متن جدید عاشقانه برفی،متن زیبای عاشقانه،اس ام زیبا،اس ام تازه،،hs hl hs cdfh،hs hl hs jhci،hs hl hs cdfhd [ndn،اس ام اس روز برفی،اس ام اس تازه تازه تازه تازه،اس ام اس زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا،اس جدید زیبا،اسمس زيبا،اسمس تازه،اسمس جديد تازه زيبا،متن زيبا راجب برفي،ljk cdfh ،متن اس ام اس،متن زيبا براي اس ام اس،متون زيبا درباره اس ام اس زيبا،اس متني زيبا،اس ام اس متني تازه،اس ام اس جديد متني،اس متني زيبا،اس قشنگ زيبا،اس زيب،متن زيبا تازه،


+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

اس ام اس زیبا برفی

 

اس ام اس برفی http://leilaaaaa.blogfa.com/

 

 

اس ام اس جدید اس ام اس عاشقانه اس ام اس سرکاری اس ام اس زمستان ۸۹ اس ام اس برفی اس ام اس روزای برفی اس ام اس وقتی برف میاد اس ام اس برف اومدن اس ام اس  برای برف

 

 

 

تو اگر باز کنی پنجره ای سوی دلت
میتوان گفت که من چلچله باغ توام

مثل یک پوپک سرمازده در بارش برف
سخت محتاج به گرمای توام

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

 

 

 دارد برف می آید در گوش دانه های برف  نام تو را  زمزمه خواهم کرد تا برف زمستانی از شوق حضورت بهار را لمس کند

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

رفاقت مثل آدم برفی میمونه ، درست کردنش راحت اما نگه داشتنش سخت !

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


داره برف میاد  به اسمون نگاه کن هروقت برف سیاه  بارید بهم خبر بده  ، اون موقع من دیگه دوستت نخواهم داشت

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 


وقتی بهت گفتم : دلتنگ تو هستم ، به شانه ام زدی تا دلتنگیم را تکانده باشی ! به چه دلخوش کرده ای ؟ تکاندن برف از شانه آدم برفی ؟

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


عشق یعنی امید ، یعنی طراوت باران ، یعنی سفیدی برف ، یعنی ساز زندگی و لبریز از خوشی و عشق یعنی راز زیستن !

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

 

سوزی که برف داره ، بارون نداره

 معرفتی که تو داری ، هیچ کــس نداره ! 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

 


و بی تو لحظه ای حتی دلم طاقت نمی آرد
 و برف نا امیدی بر سرم یکریز می بارد
 چگونه بگذرم از عشق ، از دلبستگی هایم ؟
 چگونه می روی با اینکه می دانی چه تنهایم ؟

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


در برف ، سپیدی پیداست . آیا تن به آن می دهی ؟ بسیاری با نمای سپید نزدیک می شوند که در ژرفنای خود نیستی بهمراه دارند . ارد بزرگ

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


لذت داشتن یه دوست خوب توی یه دنیای بد مثل خوردن یه فنجون قهوه گرم زیره برفه !!!!!
درسته که هوا رو گرم نمی کنه ولی تورو دل گرم میکنه

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

عشق یعنی : چون خورشید تابیدن بر شب های دوست و چون برف ذوب شدن بر غم های دوست .

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

 
برف آمد و پاییز فراموشت شد . آن گریه ی یک ریز فراموشت شد . انگار نه انگار که با هم بودیم . چه زود همه چیز فراموشت شد

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

 

دوستت دارم اما نه به اندازه ي برف ، چون يه روز آب مي شه . دوستت دارم اما نه به اندازه ي گل ، چون يه روز پژمرده مي شه . دوستت دارم به اندازه ي دنيا ، چون هيچ وقت تموم نمي شه !

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 


اگه برف می دونست زمین خاکی چقدر کثیفه ، برای اومدن به اون لباس سفید نمی پوشید

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

 

 

آرزو می کنم غم های دلت بروند زیر برف های زمستانی تا همیشه بدون غم بمان

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


عشق یعنی آن نخستین حرفها

 عشق یعنی در میان برفها

عشق یعنی یاد آن روز نخست

 عشق یعنی هر چه در آن یاد توست

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

 

 

. میدونی فرق من با برف چیه ؟
.
.
.
.
.
.
.
برف میاد و به زمین می شینه ، ولی من همین جوری هم به دل میشینم .

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

 دونه های برف از آسمون فقط برای دیدن چشمات پایین میان ، اما پاشونو که به زمین میزارن فدای مهربونیهات میشن ...

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


 آرزو دارم با بارش هر دونه از برف زمستونی یه غم از رو دلت کم بشه نازنینم ...

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 


 زمستان بهانه است برف از آسمون خسته می شه ! پاییز بهانه است برگ از درخت خسته می شه! اس ام اس بهانه است دلم برات تنگ می شه !

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 


 الا ای برف!
چه می ‏باری بر اين دنيای ناپاکی؟
بر اين دنيا که هر جايش
رد پا از خبيثی است
مبار ای برف!
تو روح آسمان همراه خود داری
تو پيوندی ميان عشق و پروازی
تو را حيف است باريدن به ايوان سياهی‏ها
تو که فصل سپيدی را سرآغازی
مبار ای برف!

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


 لیز خوردن بهونه ایست تا دست هایی رو که دوست داری محکمتر فشار بدی, روز زمستونیت قشنگ!

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 


 برف بارید و خدا پاكی خود را به زمین هدیه كرد. زمین مغرور شد كه سفید است، پاك است چون دل خدا... و خدا با آفتابی، اشتباه زمین را به وی گوشزد كرد

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

 

 برف که حالا کم کم آب می شود ، سفید ، همرنگ آرزوهای تو بود ...

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

امیدوارم روزای زمستونیت مثل دل من که از عشق تو لبریزه گرم باشه . روزای زمستونیت قشنگ

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

 امسال زمستون خيلی قشنگه چون با تو آغاز ميشه با تو نيستم با کفشمم...

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

 

یه گاز از دماغت میدی !؟(از عاشقانه های خرگوش و آدم برفی !!!) !

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

 

به دلیل بارش سنگین برف، سرمای شدید و خارج نشدن مردان از خانه اداره ثبت احوال درباره افزایش شدید جمعیت هشدار داد

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

 

به شقایق سوگند که تو بر خواهی گشت ، من به این معجزه ایمان دارم ، منتظر باید بود تا زمستان برود ، غنچه ها گل بکنند !

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

ای که در فصل خزان بینی مرا با پشت خم ، این زمستان را مبین ، ما هم بهاری داشتیم ، این نیز بگذرد

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

 
گل یخ زمستان تو هستم

 اسیر ناز چشمان تو هستم

 مرا پرپر مکن ای جانم ای دوست

 که من مشتاق دیدار تو هست

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

 

 


دعا میکنم غرق باران شوی

 چو بوی خوش یاس و ریحان شوی

دعا میکنم در زمستان عشق

 بهاری ترین فصل ایمان شوی

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 


مواظب گرمای دلت باش تا کاری که زمستان با زمین کرد ، زندگی با دلت نکند

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

 


به که گویم که تو منزلگه چشمان منی

 به که گویم که تو گرمای دستان منی

 گرچه پاییز نشد همدم و همسایه ی من

به که گویم که تو باران زمستان منی

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

 

 

 

وقتی می رفتی بهار بود ، تابستان نیامدی ، پاییز شد ، پاییز که نیامدی پاییز ماند ، زمستان که نیایی باز پاییز می ماند ، تو رو خدا فصل ها رو به هم نریز

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 


در فصل زمستون که لبو میچسبد

 آغوش و فشار و گفتگو میچسبد پس شعله بخاری ها را  کم کن

که فقط زیر پتو میچسبد !!!

 شرکت ملی گاز ایران !!!

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

 

 

 

 

 برچسب ها :اس زیبا،اس مس زیبا،اس ام اس زیب،اس ام اس تازه،اس ام اس تازه جدید،متن تازه،متن زیبا ، متن تازه جدید،متون زیبا،اس ام اس تازه زیبا،پیامک زیبا،پیامک تازه زیبا،مسیج زیبا،پیامک تازه زیبا،متن جدید عاشقانه برفی،متن زیبای عاشقانه،اس ام زیبا،اس ام تازه،،hs hl hs cdfh،hs hl hs jhci،hs hl hs cdfhd [ndn،اس ام اس روز برفی،اس ام اس تازه تازه تازه تازه،اس ام اس زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا زیبا،اس جدید زیبا،اسمس زيبا،اسمس تازه،اسمس جديد تازه زيبا،متن زيبا راجب برفي،ljk cdfh ،متن اس ام اس،متن زيبا براي اس ام اس،متون زيبا درباره اس ام اس زيبا،اس متني زيبا،اس ام اس متني تازه،اس ام اس جديد متني،اس متني زيبا،اس قشنگ زيبا،اس زيب،متن زيبا تازه،


+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

متن زیبای تبریک "ازدواج"

 

 

 

پیوندتان را با تقدیم هزاران گل سرخ تبریک میگویم و زندگی پر از عشق و محبت را برایتان آرزو میکنم. آرزومند خوشبختی شما ندا

 

******************************************


خوشبختی من در بودن باتو است و روز رسیدن به تو تقدیر خوشبختی مناست. تو آمدی و عمیق ترین نگاه را از میان چشمان دریایی ات به وصال قلبم نشاندی. زیباترین گلهای دنیا تقدیم به تو ، بهترین عشق دنیا. بیستم مرداد، روز یکی شدنمان را از صمیم قلب تبریک میگویم و به تکرار تپشهای قلبم دوستت دارم.

 

******************************************

 

عشق را با تو تجربه کردم، امید به زندگی را در تو آموختم. محبت را در قلب تو یافتم. با هر تپش قلبم میگویم دوستت دارم و چشمان همیشه عاشقم در انتظار توست.

 

******************************************

 

به پاکی قلبت سوگند بدون طنین زیبای صدایت نمیتوانم زندگی کنم تا دنیا باقی است عاشقانه دوستت دارم. اولین سالگرد ازدواج مان را در چهاردهم مرداد به تو تبریک میگویم.

 

******************************************

 

در خالصانه ترین گوشه قلبم آنجا که خبری از تاریکی نیست یاد شما میدرخشد. سومین سالروز پیوند آسمانیتان را تبریک میگویم.

 

******************************************

 

همسر خوبم محسن جان فضای سینه ام را از بوی دل انگیز عشق عطرآگین كردی. می‌خواهم تا ابد در كنارم باشی و بدانی نبض من، بعد از عشق به خدا، برای تو می‌تپد. دومین سالگرد پیوندمان و اولین سالگرد زندگی مشتركمان را گرامی می‌دارم.

 

******************************************

 

 

حسن جان ، با وجود پر مهرت و نگاه گرمت دنیایی از پاكی و صفا برایم به ارمغان آوردی، خوب من برای توصیف مهربانی‌هایت واژه‌ها یاری نمی‌دهند. چرا كه تو خود قاموس مهربانی هستی و من خوشحالم كه سالی دیگر بر عمر زندگی مشتركمان افزوده شد.

 

******************************************

 

صادق جان
از صمیم قلب برایت آرزوی سلامتی می‌كنم و امیدوارم قطار زندگی مشتركمان همیشه به روی ریل‌های. خوشبختی حركت كند.

 

 

******************************************

 

سوسن جان
زندگی بدون تو هرگز دوستت نداریم.

 

******************************************

 

محمود جان
همسر با وفایم من برای همسفر شدن با تو، از تمام دلبستگی‌هایم گذشتم.حال منم و یك بغل پر از گلهای عاشقی. تو وعده سبزشدن دل كویر مرا دادی و بغض بی|پایان مرا فرونشاندی. وقتی كه باران نمی‌بارد. تو مهربانی ببار ای گل همیشه بهار من.

 

******************************************

 

لاله جان
در ثانیه‌های بودنت می‌مانم. در فصل شكست خوردنت می‌مانم. یك سال نه ده سال چه فرقی دارد. تا لحظه دل سپردنت می‌مانم و دوستت دارم.

 

 

******************************************

 

همسر عزیزم
تو بهترین بهانه برای زندگی من هستی. آرزومندم سایه‌ات همیشه برسرم گسترده باشد. نهمین سالگرد ازدواجمان مبارك.

 

******************************************

 

همسر عزیزتر از جانم اسماعیل
دوست داشتن دل می‌خواهد نه دلیل، از ته دل دوستت دارم بدون هیچ دلیلی.
همسفر جاده عشق و زندگی ام بهترین صدای زندگی من، تپش قلب توست. دومین سالگرد ازدوجمان را تبریك می‌گویم.


******************************************

 

مصطفی جان ، با یك دنیا شور و اشتیاق وضوی عشق می گیرم و پیشانی بر خاك می گذارم و خداوند را شكر می كنم كه ما را با یكدیگر آشنا كرد. آرزو می كنم در لحظه لحظه زندگی مشتركمان در كنار فرزندمان عاشقانه و صادقانه به پیوندی كه بسته ایم تا ابد وفادار باشیم.

 

******************************************

 

الهام مهربانم با وجود تو، مرا به الماس ستارگان نیازی نیست، این را به آسمان بگو. تو به قلب من شادی و به جانم روشنایی می بخشی . سالروز یكی شدنمان خجسته باد.

 

******************************************

 

همسفر زندگیم وجود نازنین تو بهانه زیستن است. تو زیباترین حضور عاشقانه در زندگی من هستی. عاشقانه و بی نهایت دوستت دارم، بیش از آنچه تصور كنی.

 

******************************************

 

مهربان ترین بابا و مامان دنیا
صادقانه دوستتان داریم و در سالروز ازدواجتان هزاران شاخه گل شقایق تقدیمتان می كنیم.

******************************************

 

همسر خوبم افسانه جان به ذهنم سپرده ام كه غیر از تو به كسی فكر نكنم، به چشمانم یاد داده ام كه جز تو نبیند و در سالروز ازدواجمان هدیه ام برای تو قلبی است كه تا ابد می تپد.

 

******************************************

 

همسر عزیزم نیره جان
با قلبی سرشار از شادی و شور خوشبوترین و لطیف ترین گلهای هستی را، همراه با خوش آهنگترین ترانه گیتی، به مناسبت سالروز ازدواجمان در پنجم تیر ماه تقدیم می كنم

 

******************************************

 

ازدواج تنها پیوند زمینی است که در آسمانها بسته میشود. سالگرد پیوند زیبایتان (و یا زیبایمان)مبارک باد

 

******************************************

 

ازدواج پیوندی است که هیچ کس در آن ضرر نمیکند. اگر همسر خوبی بدست آوردی خوشبخت میشوی و در غیر اینصورت فیلسوف میشوی. پیوندتان مبارک

 

******************************************

 

ازدواج کتابی است که پیشگفتار آن عاشقانه است و بقیه فصلهای آن

 

******************************************

 

اگر واقعا آنگونه که میگویند عشق کور است، چرا لباسهای زیر زنانه را اینقدر زیبا میدوزند

 

******************************************

 

بزرگترین جراح و متخصص عالم قلب شما دو تا را با شکوه و زیبایی تمام به هم پیوند زد. سالگرد عمل پیوندتان مبارک باد.

 

******************************************

 

عشق ممکن است که کور باشد ولی هیچ اتفاقی در دنیا به اندازه ازدواج چشمان انسانها را باز نمیکند.

 

******************************************

 

برای یک ازدواج موفق و زندگی خوشبخت باید دم به دم عاشق شوید منتها فقط عاشق همسرتان. پیوندتان مبارک

 

******************************************

 

عاشق کسی بودن به انسان قدرت و نیرو میبخشد و معشوق کسی بودن به انسان شجاعت پس ازدواج به شما هم قدرت میدهد هم شجاعت. پیوندتان مبارک

 

******************************************

 

 

در زندگی مشترک شما وقتی به خوشبختی واقعی میرسید که همسرتان را خوشبخت کنید. پیوندتان مبارک و امیدوارم که خوشبخت باشید.

 

******************************************

 

گرامیداشت سالگرد عروسی گرامیداشت یکسال عشق، اعتماد، مشارکت، تحمل و پشتکار است و البته تمدید آنها برای یکسال دیگر. سالگرد ازدواجتان مبارک.

 

 

******************************************

 

عزیزم اگر در تمام لحظاتی که در یکسال گذشته  به یاد تو بودم یک شاخه گل به تو هدیه میدادم، الان در باغ بزرگی از گل قدم میزدیم.  سالگرد پیوند من و تو مبارک.

 

******************************************

 

هیچ اتفاقی در دنیا مهمتر از انتخاب یک همسفر برای بقیه عمر نیست. عزیزم و همسفر دائمی من، سالگرد پیوندمان مبارک.

 

******************************************

 

عاشق باشید و عشق بورزید و بدانید که هر چیزی رفتنی و گذشتنی است.  ناشناس

 

******************************************

 

عقل به هیچ رو بر دل حکم نمیراند فقط همدست او میشود.  یانن مک دافلین

******************************************

 

 

آنکه قصد خوشبختی دارد، در را میکوبد و فقط آنکه عشق میورزد در را باز خواهد دید. تاگور ( متن تبریک ازدواج و عروسی )

******************************************

 

 

بنیادی ترین اصل در طبیعت آدمی اشتیاق فراوان اوست به گرامی داشتنش پس همسر خود را گرامی بدارید. ویلیام جیمز (تبریک عروسی و سالگرد ازدواج)

 

******************************************

 

 

عشق مانند رودخانه است به هر مانعی که بر خورد راه خود را باز میکند. برایتان زندگی عاشقانه  ای آرزو میکنم. پیوندتان مبارک.

******************************************

 

 

خوشبختی واقعی در دنیا فقط با یک چیز میسر میشود. دوست داشتن و دوست داشته شدن. خوشبختی شما آرزوی قلبی ما است.

******************************************

 

 

عاشق همه دنیا را در چشم معشوق میبیند و به هر جای دنیا که مینگرد معشوق را میبیند و اینگونه است که خداوند دو چشم را برای دو چشم آفریده است. پیوندتان مبارک.

 

******************************************

 

 

مهتاب برف زیبا و سفید  را به آرامی نوازش میکند و شبی رویایی و افسونگر را نوید میدهد.  در آن شب آرام و سفید، فقط عشق است که جریان دارد و لبهای عاشق و معشوق را به سوی هم میراند و ناگهان در هم قفل میشوند. و سکوت همه جارا فرا گرفته است. تنها یک زمزمه به گوش میرسد، دوستت دارم برای همیشه.

 

******************************************

 

 

 

 

 

 

برچسب ها:متن تبریک سالگرد ازدواج ،اس ام اس تبریک سالگرد ازدواج 89 ،

متن زیبای تبریک سالگرد ازدواج ،سالگرد ازدواج ،تبریک سالگرد ازدواج ،sms

سالگرد ازدواجمتن زیبا برای تبریک ازدواج. پیام تبریک عروسی. متن تبریک تولد.

 ... متن تبریک ازدواج. پيام تبريك عروسي. متن تبریک تولد نوزاد. متن زیبا

برای تبریک تولد.متن پیام تبریک تولد. متن تبریک تولد انگلیسی. موسسه

 ترجمه همزمان. پیام تبریک تولد رسمی. زیباترین پیام های تبریک تولد به بهترین.

 متن زیبا برای تبریک ازدواج.متدهاي روانشناسي و ازدواج و خوشبختي,

گوناگون,آموزشي. متن زیبا برای تبریک ازدواج. متن رسمی برای تبریک ازدواج.

متن تبريك ازدواج. پیام تبریک ازدواج.متن تبریک تولد رسمی. زيباترين پيام تبريك تولد.

 اس ام اس تبریک ازدواج دوستان. متن زیبا برای تبریک ازدواج. پیام تبریک ازدواج.

 متن رسمی تبریک تولد. sms تولد.متن زیبا برای تبریک ازدواج. متن سالگرد ازدواج.

متن تبریک سالگرد ازدواج. ... پیام تبریک ازدواج. تبریک سالگرد ازدواج. جشن سالگرد ازدواج.

 متن زيبا براي تولد ...انواع متن كارت دعوت تولد. آرم دانشگاه علمی کاربردی.

 کاملترین مجموعه فونت فارسی رایگان. همایش فونت فارسی. متون دعوتنامه.

 متن زیبا برای تبریک ازدواج.متن زیبا برای تبریک ازدواج. پیام تبریک جشن تولد.

 انواع متن پیام تبریک عروسی. متن تولد. ... پیام جشن تولد. پیام تبریک ازدواج.

 متن زيبا براي تولد همسرهدیه مخصوص جشن تولد و عروسی :: عروسي

و تولدمتن زیبا برای تبریک ازدواج. پیام تبریک جشن تولد. انواع متن پیام تبریک عروسی.

 متن تولد. ... پیام جشن تولد. پیام تبریک ازدواج. متن زيبا براي تولد همسر.

هدیه ویژه تبریک و تشکر ,تبريك و تشكر,شخصي. زيباترين پيام تبريك تولد.

متن تشکر. متن زیبای تشکر از استاد. اس ام اس تشکر. متن زیبا برای تبریک ازدواج

.متن زیبا برای تبریک ازدواج. اس ام اس تشکر. اس ام اس تبریک ازدواج دوستان.

 متن تشکر. ... متن زیبا برای هدیه. بهترین کادوی تولد برای پسر. پیام تبریک سالگرد ازدواج.

 نرم افزارپیام تبریک تولد انگلیسی با ترجمه. متن زیبا برای تبریک ازدواج. متن تبریک تولد رسمی.

 متن رسمی تبریک تولد. اس ام اس تبریک ازدواج دوستان. پیام تبریک تولد.انیمیشن

 تبریک تولد. متن کارت عروسی زیبا. کارت تبريک سال نو انيمشن مجانی. .

.. انیمیشن تبریک ازدواج. استدیو انیمیشن. متن زیبا برای تبریک ازدواج.

متن تسلیت. متن های کوتاه تسلیت. پیام تسلیت نیازمندیها. پيام تسليت.

 انواع پيام تسليت زيبا. انواع پیام تسلیت. متن زیبا برای تبریک ازدواج. اس ام اس تبریک .

..متن تولد. متن کارت عروسی زیبا. عکاسی عروسی. زيباترين پيام تبريك تولد.

عروسی هدیه تهرانی. پیام تولد همسر. عكاسي عروسي. پیام تولد. متن زیبا

برای تبریک ازدواج.متن زیبا برای تبریک ازدواج. پیام تبریک تولد. پیام تبریک سالگرد ازدواج.

لوبیای سحرآمیز. لوبیای سحر آمیز. متن سالگرد ازدواج. تبریک سالگرد ازدواج.

انواع متن پیام تبریک عروسی. اس ام اس تبریک ازدواج دوستان. متن زیبا

 برای تبریک ازدواج. پیام تبریک عروسی. زيباترين پيام تبريك تولد. پیام تبریک ازدواج

.پیام تبریک تولد انگلیسی با ترجمه. اس ام اس تبریک ازدواج. اس ام اس تولد.

 اس ام س. نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی pdf -. متن زیبا برای تبریک ازدواج منبع :postalcards.mihanblog.com

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

 

گلچين اس ام اس "دوستت دارم"

 

اس مس دوستت دارم، اس مس ناز،اس مس عاشقانه،اس مس عشقي دوستت دارم،اس ام اس عشقولانه دوستت دارم،اس ام اس براي كسي كه دوستش داري،اس مس واسه كسي كه دوسش داري،اس ام اس دوستت دار،اس ام اس جديد بهمن ماه ۱۳۸۹،جك زيبا و اس ام اس و متن زيبا

 

 

 

در غوغای زندگی تا سکوت مرگ دوستت دارم ، تاوان آن هر چه باشد ، باشد

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 دوستت دارم؛
این تعارف نیست
زندگی ِ من است!

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

گفتی دوستت دارم

و من به خیابان رفتم !

فضای اتاق برای پرواز کافی نبود ....

 

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

بگذار بگریزند
لحظه ها را می گویم

پروانه ها را
مخواه که آنان را بگیری
مخواه که آنان را نگه داری
که هر چه که هست جاودانه نیست
اگر نمی رفتی
نمی دانستم که دوستت دارم

 

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 افسوس ....باید به "دوستت دارم"‏ هایت هم نمک می‏بستم تا کسی چشمش نزن

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 


به تکرار غریبانه ترین جمله قرن!

و

به توان ابدیت!

دوستت دارم...

 

 

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


دیوانه نمی گوید دوستت دارم

دیوانه می رود تمام دوست داشتن را

به هر جان کندنی

جمع می کند از هر دری

می زند زیر بغل

می ریزد پای کسی که

قرار نیست بفهمد دوستش دارد...

 

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


سرانجام

آن کـــس به خاک می‌افتد

که زودتر می‌گوید

دوستت دارم ....

 

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

برای بدست آوردنت نمی جنگم !

به تکّدی قلبت هم نمی آیم !

دوستت دارم ،

فارغ از داشتنت ....

 

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


من نمی توانم بهت ثابت کنم دوستت دارم

زمان این کار را خواهد کرد

 

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

دوستت می دارم!
چونان بلوطی که زخم ِ یادگار ِ عشقی برباد رفته را!
ستاره ای که شب را
برای چشمک زدن!
و پرنده ای اسیر
که پرنده ی آزادی را!

 

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


دوستت دارم چون تنها ترین فکر تنهایی منی ، دوستت دارم چون زیباترین لحظات زندگی منی

دوستت دارم چون زیباترین رویای خواب منی ، دوستت دارم چون زیباترین خاطرات منی

 دوستت دارم چون به یک نگاه ، عشق منی

 

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

می توان پر کرد

فاصله هایی بلــــــــــند را

با یک پیام ساده و کوتاه...

کافیست بنویسی :  دوستت دارم...

 

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

دوستت دارم نه در هوس / دوستت دارم نه در قفس

دوستت دارم تا آخرین نفس . . .

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


اگر مجبور باشم انتخاب کنم بین دوست داشتنت یا نفس کشیدن؛ از آخرین نفسم استفاده می کنم تا بهت بگویم دوستت دارم

 

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


در میان هزاران کلمه تو را می یابم
تو را آرام و آهسته می بویم
و دوباره میان آنها پنهانت می کنم
تا ندانی که هنوز دوستت دارم

 

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


راه های به تو رسیدن

محدود است اما من...

به اندازه ی تمام راه های

نرسیدن به قلبت،

دوستت دارم!!!

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

بیشتر از دیروز،کمتر از فردا،بیشتر از خودم کمتر از خدا،بیشتر از خورشید و عمیقتر از دریا به یادتم و دوستت دارم

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

به بزرگترين عشق در کوتاه ترين جمله ي ممکن به روي لطيف ترين گل سرخ يراي تو بهترين ... دنيام مي نويسم دوستت دارم

 

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 

دوست داشتن تنها چیزیه که نوبتی نیست ، پس خارج از نوبت دوستت دارم

 

 

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


تو می دانی که حتما ، دوستت دارم

نه سرپایی ، که قطعا ،دوستت دارم

سند هرگز نخوردستی دل من

بخر با عشق که نقدا دوستت دارم

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


بی بهانه که دوستت دارم

ناشیانه که دوستت دارم

 من که لمست نکرده ام ،اما

می زنم حدس بعد یک کاما

 بوسه های تو خاصیت دارد

دل برایت اهمیت دارد

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

نمی دانم چه حسی هست این عاشقی؟

وقتی می نشینم ، وقتی راه می روم ، وقتی می خوابم دوستت دارم

وقتی صدایی می اید دوستت دارم ، وقتی سکوت است دوستت دارم

چه می کنی با من که چنین راحت همیشگی شده ای

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


غریبانه در سکوت سهمگین نامت را بر حاشیه ی قلبم حک کردم تا با هر ضربانش بگویم دوستت دارم ، هیچوقت تو و محبتهایت را از یاد نمی برم

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


تنها این کوه است که اگر به او بگویی دوستت دارم ، او نیز بلند فریاد میزند : دوستت دارم دارم دارم

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

ای کاش قطره اشکی بودم که بر گونه هایت ، می زیستم تا بدانی چقدر دوستت دارم

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

باهات میام نفس نفس / تو آسمان توی قفس / از اول تا آخرش / دوستت دارم همین و بس

 

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


کاش واژه ی حقیقت آنقدر با زبان ما صمیمی بود که برای بیان کردن دوستت دارم ، نیاز به قسم خوردن نبود

 

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

غریبانه در سکوت سهمگین نامت را بر حاشیه ی قلبم حک کردم تا با هر ضربانش بگویم دوستت دارم ، هیچوقت تو و محبتهایت را از یاد نمی برم

 

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 


خواستم از عشق برات بگم گفتم می دونی ، خواستم از غم برات بگم گفتم می دونی ، حالا از ته قلبم می گم دوستت دارم چون نمی دونی

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

زندگی را اشکی بیش نمی دانم ، پس بگذار با اشک چشمانم بنویسم دوستت دارم

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

عشق نمی پرسه تو کی هستی ؟ عشق فقط میگه : تو ماله منی ، عشق نمی پرسه تو اهل کجایی ؟ فقط میگه : توی قلب من زندگی می کنی ، عشق نمی پرسه چه کار میکنی ؟ فقط میگه : باعث میشی قلب من به ضربان بیفته ، عشق نمی پرسه چرا دور هستی ؟ فقط میگه همیشه با منی ، عشق نمی پرسه دوستم داری ؟ فقط میگه : دوستت دارم

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


دوستت دارم نه به خاطر شخصیت تو ، بلکه برای شخصیتی که من هنگام با تو بودن پیدا می کنم

 

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


مرا صد باز اگر از خود برانی دوستت دارم / به زندان جفایت گر کشانی دوستت دارم / به پیش خلق گر نتوان حدیث عاشقی گفتن / درون سینه ی تنگم نهانی دوستت دارم

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

میخوام روی حرفم هنوز ایستاده باشم / بذا دوستت دارم رو هزار بار گفته باشم / بخوای تا قیامت می گم دوستت دارم رو / بهونه ای نمی خوام به دستت داده باشم / ما که گفتیم هزار بار تو یک بار هم نگفتی / ولی نزدیکه اون روز که به دامم بیفتی

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

آن کس که می گفت دوستم دارد ، عاشقی نبود که به شوق من آمده باشد ، رهگذری بود که روی برگ های خشک پاییزی راه می رفت ، صدای خش خش برگ ها همان آوازی بود که من گمان می کردم میگوید : دوستت دارم

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

به امید چتر فردایت خیس بارانم ، از طلوع عشق تا غروب سرنوشت دوستت دارم

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


قشنگترین نگاهم را برایت کنار گذاشتم تا بدانی با تمام وجود دوستت دارم

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

من آنقدر دوستت دارم که اگر از پریشانی یک لحظه دوست داشتنم آگاه بودی ، تمام لحظه های عمرت برایم می گریستی

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


اگر با آتش عشقت مرا بسوزانی باز هم با خاکسترش خواهم نوشت دوستت دارم

 

 

   * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

قارقار خبردار ، دلم شده بی قرار / دلمو نبر اینجوری ، دوستت دارم بدجوری

 

 

   * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

در را باز کن خبری دارم ، قلبم را بشکاف نامه ای دارم ، نامه را باز کن ، دوستت دارم

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

به اندازه تمام بی وفایی های دنیا دوستت دارم ، چون بی وفایی های دنیا تمومی نداره

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

اندازه یک کامیون زنبور عسل دوستت دارم ، اگر جرات داری برو بشمارشون

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

 

از چهار راه قلبم عبور کردی و هیچ به چراغ قلبم توجه نکردی ، اما بدان پلیس قلبم تو را تعقیب خواهد کرد و برگه ی دوستت دارم را زیر برف پاکن های دلت خواهد گذاشت

 

 

   * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 


قسم به شراب که رنگ خون است ، قسم به خون که رنگ قلبه ، قسم به قلب که جایگاه توست دوستت دارم

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

 

آرام بخوان چون آهسته نوشتم ، بی پروا بخوان چون از خود نوشتم ، نزدیک کسی نخوان چون تنها نوشتم و از دل بخوان چون با دل نوشتم دوستت دارم

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

 

دوست داشتن دل میخواهد نه دلیل ، از ته دل دوستت دارم بدون دلیل

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

دوستت دارم نه به این خاطر که دوستم بداری ، بدین خاطر که لایق دوست داشتنی

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

ای کاش کودک بودم تا احساست کنم ، ای کاش باران بودم تا غبار را از دلت دور کنم ، ای کاش تار بودم تا ساز مورد علاقه ات را بنوازم ، اما افسوس که نه کودکم نه بارانم نه تارم ، اما عاشقانه و صادقانه هستم و دوستت دارم

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

 
میدونی چقدر دوستت دارم ؟

۱دونه !

ولی مردونه !

 

 

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

 

ای کاش می دانستی چقدر دوستت دارم ، چندیست بیمار وفایت شده ام ، در بستر غم چشم براهت شده ام ، این را تو بدان اگر بمیرم روزی مسئول تویی ، که من فدایت شده ام ، پس از مرگم بیا زیبا نگارم ، بیا با جمع دوستان بر مزارم ، سرت خم کن ببوس سنگ مزارم ، که من در زیر خاک هم چشم انتظارم

 

 

   * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

دوستت ندارم به اندازه اقیانوس، چون یه روز تموم می شه.

دوستت ندارم به اندازه خورشید، چون غروب می کنه.

دوستت دارم به اندازه روت که هیچوقت کم نمی شه

 

 

 

 

برچسب ها : اس مس دوستت دارم، اس مس ناز،اس مس عاشقانه،اس مس عشقي دوستت دارم،اس ام اس عشقولانه دوستت دارم،اس ام اس براي كسي كه دوستش داري،اس مس واسه كسي كه دوسش داري،اس ام اس دوستت دار،اس ام اس جديد بهمن ماه ۱۳۸۹،جك زيبا و اس ام اس و متن زيبا


 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

الفبای زندگی به معنی واقعی

.

.

از الفبای زندگی چه می‌دانیم ؟

از اشتیاقی که برای رسیدن به نهایت آرزو‌ها داریم و بر اساس آن تلاش بی وقفه‌ای را در مسیر پر فراز و نشیب زندگی بکار می‌بندیم تا آن را دریابیم ؟

دانسته‌های خود را از الفبای زندگی بنویسیم تا به خاطرمان باشد که عمری را صرف چه می‌کنیم…

الف: اشتیاق برای رسیدن به نهایت آرزوها

ب: بخشش برای تجلی روح و صیقل جسم

پ: پویایی برای پیوستن به خروش حیات

ت: تدبیر برای دیدن افق فرداها

ث: ثبات برای ایستادن در برابر بازدارنده ها

ج: جسارت برای ادامه زیستن

چ: چاره اندیشی برای یافتن راهی در گرداب اشتباه

ح: حق شناسی برای تزکیه نفس

خ: خودداری برای تمرین استقامت

د: دور اندیشی برای تحول تاریخ

ذ: ذکر گویی برای اخلاص عمل

ر: رضایت مندی برای احساس شعف

ز: زیرکی برای مغتنم شمردن دم ها

ژ: ژرف بینی برای شکافتن عمق درد ها

س: سخاوت برای گشایش کارها

ش: شایستگی برای لبریز شدن در اوج

ص: صداقت برای بقای دوستی

ض: ضمانت برای پایبندی به عهد

ط: طاقت برای تحمل شکست

ظ: ظرافت برای دیدن حقیقت پوشیده در صدف

ع: عطوفت برای غنچه نشکفته باورها

غ: غیرت برای بقای انسانیت

ف: فداکاری برای قلب های دردمند

ق: قدر شناسی برای گفتن ناگفته های دل

ک: کرامت برای نگاهی از سر عشق

گ: گذشت برای پالایش احساس

ل: لیاقت برای تحقق امیدها

م: محبت برای نگاه معصوم یک کودک

ن: نکته بینی برای دیدن نادیده ها

و: واقع گرایی برای دستیابی به کنه هستی

ه: هدفمندی برای تبلور خواسته ها

ی: یک رنگی برای گریز از تجربه دردهای مشترک

 

 

 

بر چسب ها : الفبای زندگی, الفبای زندگی به معنی واقعی, الفبای زندگی چیست ؟, اگر واقعا عاشقش باشی, بهترین مطالب ارامش دهنده, بهترین مطالب در مورد زندگی, توصیه های اموزنده در زندگی, توصیه های کوتاه و آموزنده, جدیدترین و بهترین مطالب اموزنده 89, جملات زیبا در مورد عشق واقعی, درس زندگی, دروس زندگی, دوست داشتن, راد اس ام اس, زندگی, زندگی بهتر, زندگی زیبا, زیباترین جملات آموزنده, شرح الفبای زندگی, عاشق واقی, عشق واقعی, متن در مورد عشق واعی, مطالب جالب آموزنده, مطالب جدید, مطالب خیلی قشنگ, مطالب در مورد الفبای زندگی, مطالب در مورد زندگی زیبا, مطالب کوتاه آموزنده, مطالب کوتاه اموزنده در زندگی, موارد کوتاه و خواندنی در مورد زندگی, نکات جالب اموزنده, نکات جالب زندگی, نکات کوتاه آموزنده در زندگی, نکات کوتاه در زندگی, نکات کوچک و کوتاه بسیار زیبا, نکاتی در مورد ارتباط با موراد زندگی, وقتی کسی را دوست داری

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

 اس ام اس با كلاس و شيك

 

اس ام اس عاشقانه شیک و باکلاس ،اس ام اس عاشقانه ،اس ام اس عاشقانه بهمن ماه 89 ،اس ام اس اسفند ماه 89 ،اس ام اس 6 بهمن 89 ،اس ام اس 7 اسفند 89 ،sms اسفند ماه 89 ،اس ام اس جدید اسفند 89 ،اس ام اس بهمن 89 ،اس ام اس عاشقانه بهمن 89 ،اس ام اس جدید بهمن 89 ،اس ام اس احساسی ،اس ام اس رمانتیک ،اس ام اس با کلاس ،اس ام اس باحال اسفند ماه 89 ،اس ام اس باکلاس

 

 

 

کلمه جادويي که شما را به همه آرزو هايتان ميرساند

خ-و-ا-س-ت-ن

 

 

 ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

 

 

 انسان براي موفقيت به دنيا ميآيد ، نه براي شکست . . .

 

 

 ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

 

 

 مطمئن ترين اصل در طول زندگي ، خود سازي است ، نه اصلاح ديگران . . .

 

 

 ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

 

 

 

 اشک هاي ديگران را مبدل به نگاه هاي پر از شادي کردن از بزرگترين خوشبختي هاست . . .

 

 

 

 ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

 

 

 

 افسوس که جواني المثني ندارد . . .

 

 

 ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

 

 

 

 تمام چيزي که بايد از زندگي آموخت ، تنها يکي کلمه است

((ميگذرد))

 

 

 

 ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

 

 

 

 بزرگ ترين اقياوس جهان (آرام) است ، پس آرام باش تا (بزرگ) باشي . . .

 

 

 

 ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

 

 

 

عشق مانند آسمان است ، گاهي صاف است و شاد ، گاهي غمگين است و باراني . . .

 

 

 

 ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

 

 

 

 خدايا ، چه گم کرد آنکه تو را يافت ، و چه يافت آنکه تو را گم کرد  . . .

 

 

 

 ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

 

 

 

 هرگز چشمانت را براي کسي که معني چشمانت را نميفهمد گريان نکن . . .

 

 

 ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

 

 

 

 به هنگام خشم ، بردبار

 موقع ترس ، شکيبا

و در راه کسب آهسته باش . . .

 

 

 ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

 

 

 

 همه روياهاي ما ميتواند محقق شوند ، اگر ما شجاعت دنبال کردن آن ها را داشته باشيم

 

 

 ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

 

 

 

 در لحظات تصميم گيري است که سرنوشت ما شکل ميگيرد  .

 

 

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

 

 

 

 هميشه سخت ترين سيلي را از کسي ميخوري که روزي بهترين نوازشگرت بود . . .

 

 

 

 ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

 

 

 بهترين درودهايم نثار اناني باد که کاستي هايم را ميدانند و باز هم دوستم دارند . . .

 

 

 ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

 

 

 

 آتش فرياد را با آب سکوت خاموش کن . . .

 

 

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

 

 

 

 آن که ميخواهد روزي پرواز عشق را تجربه کند ، نخست بايد روي پاي خود ايستادن

را بياموزد ، پرواز را که با پرواز آغاز نميکنند. . .

 

 

 

 ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

 

 

 باران باش و ببار ، نپرس پياله هاي خالي از آن کيست . . .

 

 

 ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

 

 

وقتي کسي صادقانه بهت عشق هديه ميکند  و تو پس ميزني

منتظر باش تا قلبتو به کسي هديه کني و اون تو رو پس بزنه . . .

 

 

 ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

 

 

 زندگي جدولي است که هر کس در صدد حل آن بر آيد ، جايزه اش مرگ است . . .


همچون باران باش ، رنج جدا شدن از آسمان را در سبز کردن زندگی جبران ک

 . . .

 

 

ღ♥ღ

شهامت گله ، ناشی از چوپان بیدار است . . .

 

 

ღ♥ღ

بشر وقتی امید و رویایی نداشته باشد ، مرده ای بیش نیست . . .

ღ♥ღ

 

 

شریف ترین دل ها دلی است که اندیشه آزار کسان در آن نباشد . . .

ღ♥ღ

 

 

حاصل عشق مترسک به کلاغ ، مرگ یک مزرعه است . . .

ღ♥ღ

 

 

 

 

   آزادی معبود من است ، به خاطر آزادی

 هر خطری ، بی خطر است

هر دردی ، بی درد است

هر زندانی ، رهایی است

هر مرگی ، حیات است

(دکتر علی شریعتی - دفتر های سبز )

 

 

ღ♥ღ

ترس از مرگ نا رواست ، زیرا تا آن هنگام که من هستم ، مرگ نیست ،

و آنگاه که مرگ هست ، من نیستم ، ترس از چیزی که با آن روبرو نمیشوم نابجاست . . .

 

 

ღ♥ღ

دوست داشته باش و زندگی کن ، زمان برای همیشه از آن تو نیست . . .

ღ♥ღ

 

 

کسی که چند آرزوی درهم ورهم دارد به هیچ کدام از آنها نمی رسد مگر آنکه با ارزشترین

 آنها را انتخاب کند و آن را هدف نهایی خویش سازد . . .

ღ♥ღ

 

 

 اگر شیفته کارت نباشی ، روانت بیمار می شود و در نهایت پیکرت از پای در خواهد آمد . . .

ღ♥ღ

 

 

آیا از بخشندگی و مهربانی که نخستین حالات خداوند است ، در ما نشانی هست ؟

ღ♥ღ

 

 

با ولخرجی تنها مال نمی رود ، زمان ارزشش فراتر است ، و آن هم نابود می شود

ღ♥ღ

 

 

گر آماده نباشیم ارزشمندترین زمان ها را نیز از دست خواهیم داد ، و کسی که آماده

نیست بخت کمتری برای پیروزی خواهد داشت ، آمادگی یعنی بروز بودن

در هر حرفه و کاری . . .

 

 

 

 

 برچسب ها:اس ام اس عاشقانه شیک و باکلاس ،اس ام اس عاشقانه ،ا

س ام اس عاشقانه بهمن ماه 89 ،اس ام اس اسفند ماه 89 ،اس ام اس 6 بهمن 89 ،

اس ام اس 7 اسفند 89 ،sms اسفند ماه 89 ،اس ام اس جدید اسفند 89 ،اس ام اس بهمن 89 ،

اس ام اس عاشقانه بهمن 89 ،اس ام اس جدید بهمن 89 ،اس ام اس احساسی ،

اس ام اس رمانتیک ،اس ام اس با کلاس ،اس ام اس باحال اسفند ماه 89 ،

اس ام اس باکلاس اسفند 89 ،پیامک بهمن ماه 89 ،پیام بهمن 89 ،اس ام اس جدید

 جدید اسفند ماه 89 ،اس ام اس داغ ،اس ام اس کمیاب ،اس ام اس عشقولانه ،

اس ام اس با كلاس و شيك ،اس ام اس با كلاس و شيك ،اس ام اس با كلاس و شيك ،

اس ام اس با كلاس و شيك ،اس ام اس با كلاس و شيك ،اس ام اس با كلاس و شيك ،

،اس ام اس با كلاس و شيك ،اس ام اس با كلاس و شيك ،اس ام اس با كلاس و شيك ،

،اس ام اس با كلاس و شيك ،اس ام اس با كلاس و شيك ،اس ام اس با كلاس و شيك ،

،اس ام اس با كلاس و شيك ،اس ام اس با كلاس و شيك ،اس ام اس با كلاس و شيك ،

،اس ام اس با كلاس و شيك ،اس ام اس با كلاس و شيك ،اس ام اس با كلاس و شيك ،

،اس ام اس با كلاس و شيك ،اس ام اس با كلاس و شيك ،اس ام اس با كلاس و شيك ،

،اس ام اس با كلاس و شيك ،اس ام اس با كلاس و شيك ،اس ام اس با كلاس و شيك ،


 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

جملات كوتاه عاشقانه

 

برچسب ها : جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه

 رسم زندگي اين است روزي کسي را دوست داري و روز بعد تنهايي به همين سادگي او رفته است و همه چيز تمام شده مثل يک مهماني که به آخر مي رسد و تو به حال خود رها مي شوي چرا غمگيني ؟ اين رسم زندگيست پس تنها آوازبخوان

 


-+-+-+-+-+-+-+-+-+-

 


اگر شبي فانوس نفسهاي من خاموش شد ، اگر به حجله آشنايي ، برخوردي وعده اي به تو گفتند ، كبوترت در حسرت پركشيدن پر پر زد ! تو حرفشان راباورنكن ! تمام اين سالها كنارمن بودي ! كنار دلتنگي دفاترم ! درگلدان چيني

 


-+-+-+-+-+-+-+-+-+-

 


دوست داشتن هميشه گـــفتن نيست گاه سکوت است و گاه نگــــــاه ... غـــــريبه ! اين درد مشترک من و توست که گاهي نمي توانيم در چشمهاي يکد يگــرنگــــاه کنيم

 


-+-+-+-+-+-+-+-+-+-

 


آنجه را که دوست داري بدست آور وگرنه مجبور ميشوي آنجه را که دوست نداري تحمل کني . هميشه باور داشته باش که خدا تو را فراموش نمي کند حتي اگر تو او را فراموش کرده باشي

 


-+-+-+-+-+-+-+-+-+-

 


نگاهت را به کسي دوز که قلبش براي تو بتپه چشمانت را با نگاه کسي اشنا کن که زندگي را درک کرده باشه سرت را روي شانه هاي کسي بگذار که از صداي تپشهاي قلبت تو را بشناسه آرامش نگاهت رو به قلبي پيوند بزن که بي رياترين باشه لبخندت را نثار کسي کن که دل به زمين نداده باشه رويايت رو با چهره ي کسي تصوير کن که زيبايي را احساس کرده باشه چشم به راه کسي باش که تو را انتظار کشيده باشه اما عاشق کسي باش که تک تک سلولهاي بدنش تقدس عشق را درک کند

 


-+-+-+-+-+-+-+-+-+-

 


ميشه مثل يه قطره اشك بعضيا رو از چشمت بندازي .... ولي هيچ وقت نمي توني جلوي اشكي رو بگيري كه با رفتن بازيا از چشمت جاري ميشه

 

 -+-+-+-+-+-+-+-+-+-


بعضي ها وقتي كاري داشته باشند دوستت هستند بعضي ها وقتي گير مي كنند دوستت هستند بعضي ها نيستند و وقتي هم هستند بهتر است نباشند بعضي ها نيستند و اداي بودن در مي آورند بعضي ها در عين بودن هرگز نيستند بعضي هاي ديگر هم به طور كلي هستند ولي آدم نيستند آنهاي ديگري هم كه آدم هستند نيستند

 


-+-+-+-+-+-+-+-+-+-

 


خسته شدم مي خواهم در آغوش گرمت آرام گيرم.خسته شدم بس كه از سرما لرزيدم... بس كه اين كوره راه ترس آور زندگي را هراسان پيمودم زخم پاهايم به من ميخندد... خسته شدم بس كه تنها دويدم... اشك گونه هايم را پاك كن و بر پيشانيم بوسه بزن... مي خواهم با تو گريه كنم ... خسته شدم بس كه... تنها گريه كردم... مي خواهم دستهايم را به گردنت بياويزم و شانه هايت را ببوسم...خسته شدم بس كه تنها ايستادم

 


-+-+-+-+-+-+-+-+-+-

 


عشق با حسرت ديدار تو بودن زيباست

 


-+-+-+-+-+-+-+-+-+-


يك نفر ..... يك جايي..... تمام روياهاش لبخند توست و زماني كه به تو فكر مي‌كنه احساس مي‌كنه كه زندگي واقعا با ارزشه پس هرگاه احساس تنهايي كردي اين حقيقت رو به خاطر داشته باش يك نفر ..... يك جايي..... در حال فكر كردن به توست

 

 -+-+-+-+-+-+-+-+-+-

 


خدا به تو دو تا پا داد تا با آنها راه بروي. دو تا دست داد تا نگه داري. دو گوش براي شنيدن و دو چشم براي ديدن داد ولي چرا فقط يک قلب به تو داد؟ چون قلب دوم تو رو به کس ديگري داد تا تو آن را پيدا کني

 


-+-+-+-+-+-+-+-+-+-

 


باز هم غم عشق و ناله جدايي در من فغان كردنمي دانم آيا آب عشقي پيدا خواهد شدكه اين آتش را در من خاموش كندگر اين آب پيدا نشد اين آتش در من چه خواهد كردمرا خواهد سوزاندولي من از خدا مي خواهم که اين آتش آتش عشق تو باشدخدايا! ما اگر بد کنيم،تو را بنده هاي خوب بسيار است، تو اگر مدارا نکني ما را خداي ديگر کجاست ؟

 


-+-+-+-+-+-+-+-+-+-

 


خوشبختي بر سه ستون استوار است: فراموش کردن غم هاي گذشته، فراموش نکردن عبرت هاي گذشته، غنيمت شمردن حال و اميدوار بودن به آينده

 


-+-+-+-+-+-+-+-+-+-

 


مهم اين نيست که قطره باشي يا اقيانوس، مهم اين است که آسمان در تو منعکس شود.

 


-+-+-+-+-+-+-+-+-+-

 


لازمه ي خوشبختي جذب کردن چيزهاي تازه نيست، بلکه حذف کردن افکار کهنه است، افکاري که به هيچ دردي نمي خورند.

 


-+-+-+-+-+-+-+-+-+-

 


زندگي هنر نقاشي كردن است بدون استفاده از پاك كن سعي كن هميشه طوري زندگي كني كه وقتي به گذشته برميگردي نيازي به پاك كن نداشته باشي.

 


-+-+-+-+-+-+-+-+-+-

 


اگه تو خدا را فراموش كردي اين رو بدون اون هرگز تو رو فرا موش نمي كنه چون دوست داره

 


-+-+-+-+-+-+-+-+-+-

 


خوشبختي و بدبختي براي يه مرد شجاع مثل دست راست و چپش مي مونه . اون هر دوشونو به كار مي‌بره

 


-+-+-+-+-+-+-+-+-+-

 


مردم به همان اندازه خوشبخت اند كه خودشان تصميم ميگيرند. خوشبختي به سراغ كسي ميرود كه فرصت انديشيدن در مورد بدبختي را نداشته باشد. دريا باش كه اگر كسي سنگي به سويت پرتاب كرد سنگ غرق شود نه آنكه تو متلاطم شوي

 


-+-+-+-+-+-+-+-+-+-

 


عشق را دوست دارم ولي نه در قفسبوس را دوست دارم نه در هوستو را دوست دارم تا آخرين نفس

 

**********************

 

اگر واقعا عاشقش باشی ، حتی فکر کردن به او باعث شادی و آرامشتان می شود .

 

اگر واقعا عاشقش باشی ، در کنار او که هستید ، احساس امنیت می کنید .

 

اگر واقعا عاشقش باشی ، حتی با شنیدن صدایش ، ضربان قلب خود را در سینه حس می کنید .

 

اگر واقعا عاشقش باشی ، زمانی که در کنارش راه می روید احساس غرور می کنید .

 

اگر واقعا عاشقش باشی ، تحمل دوری اش برایتان سخت و دشوار است .

 

اگر واقعا عاشقش باشی ، حتی تصور بدون او زیستن برایتان دشوا ر است .

 

اگر واقعا عاشقش باشی ، شیرین ترین لحظات عمرتان لحظاتی است که با او گذرانده اید .

 


اگر واقعا عاشقش باشی ، حاضرید برای خوشحالی اش دست به هرکاری بزنید .

 

اگر واقعا عاشقش باشی ، هر چیزی را که متعلق به اوست ، دوست دارید .

 

اگر واقعا عاشقش باشی ، برای دیدن مجددش لحظه شماری می کنید .

 

اگر واقعا عاشقش باشی ، حاضرید از خواسته های خود برای شادی او بگذرید .

 

اگر واقعا عاشقش باشی ، به علایق او بیشتر از علایق خود اهمیت می دهید .

 

اگر واقعا عاشقش باشی ، حاضرید به هرجایی بروید فقط او در کنارتان باشد .

 

اگر واقعا عاشقش باشی ، ناخود آگاه برایش احترام خاصی قائل هستید .

 

اگر واقعا عاشقش باشی ، واژه تنهایی برایتان بی معناست .

 

اگر واقعا عاشقش باشی ، آرزوهایتان آرزوهای اوست .

 

اگر واقعا عاشقش باشی ، در دل زمستان هم احساس بهاری بودن دارید .

 

اگر واقعا عاشقش باشی ، با موفقیت و محبوبیت او شاد و احساس سربلندی می کنید .

 

اگر واقعا عاشقش باشی ، او برای شما زیباترین و بهترین خواهد بود اگرچه در واقع چنین نباشد .

 

اگر واقعا عاشقش باشی ، تحمل سختی ها برایتان آسان و دلخوشی های زندگیتان فراوان می شوند .

 

اگر واقعا عاشقش باشی ، به همه چیز امیدوارانه می نگرید و رسیدن به آرزوهایتان را آسان  می شمارید .

 

اگر واقعا عاشقش باشی ، در مواقعی که به بن بست می رسید ، با صحبت کردن با او به آرامش می رسید .

 

اگر واقعا عاشقش باشی ، شادی اش برایتان زیباترین منظره دنیا و ناراحتی اش برایتان سنگین ترین غم دنیاست .

 
برچسب ها : جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه جملات كوتاه عاشقانه

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

اس ام اس براي كسي كه دوستش داري،

اس ام اس رومانتيك واحساسي

اس ام اس عاشقانه ی جدید جدید, اس ام اس عاشقانه ی دوری, اس ام اس عاشقانه ی دوستی, اس ام اس عاشقانه ی مفهومی, اس ام اس عاشقانه ی میمیرم برات, اس ام اس عاشقونه ی جدید, اس ام اس عاشقونه ی دوستی, اس ام اس عاشقونه ی قهر کردن, اس ام اس عاشقی 89, اس ام اس عاشقی آذر, اس ام اس عاشقی و تنهایی, اس ام اس عشقولانه, اس ام اس عشقولانه ی جدید بهمن ماه 89, اس ام اس عشقی, اس ام اس قهر, اس ام اس لاو, اس ام اس لوس کردن, اس ام اس محبت کردن اسفند 89, اس ام اس معشوقانه, اس ام اس معشوقانه جدید, اس ام اس معشوقانه ی جدید, اس ام اس ناب عاشقانه, اس ام اس ناب و جدید عشقی, اس ام اس ناب و جدید عشقی بهمن ماه 89, اس ام اس ناز معشوقانه, اس ام اس ناز کردن, اس ام اس ناز کشیدن, اس ام اس های عاشقانه جدید آخر اسفندماه 89, اس ام اس های عاشقونه ی ناب, اس ام اس و پیامک عاشقانه بهمن ماه 89, اس ام اس و پیامک عاشقونه, اس ام اس واسه دوستی, اس ام اس واسه عشقم, اس ام اس پاییزی دلبری کردن, اس ام اس کم یاب, اس م اس رمانتیک, اسامس جدید عاشقانه اول اسفند ماه 89, اسامس جدید عاشقونه, اسمس جدید عاشقانه اول بهمن ماه 89, اسمس جدید معشوقانه, اسمس رمانتیک و عاشقانه, اسه مس جدید عشقی, اشعار عاشقانه, باحالترین اس ام اس, بروزترین اس ام اس, بهترین اس ام اس عاشقانه اسفند 89, بهترین اس ام اس های عشقولانه, بهترین مسیج عاشقانه بهمن 89, جدید ترین سری اس ام اس های عاشقانه بهمن ماه 89, جدید ترین مسیج عاشقانه اسفند ماه 89, جدید ترین پیامک عاشقانه بهمن ماه 89, جدیدترین اس ام اس های عاشقی, داغ داغ اس ام اس, داغترین اس ام اس, سایت اس ام اس عاشقانه, سایت اس ام اس عاشقونه, سایت اس ام اس های عاشقانه بهمن 89, سری جدیترین اس ام اس ه, سری جدید و ناب اس ام اس های عاشقانه عمیق و تاثیر گذار, عاشقانه ترین اس ام اس, عشقولانه, قشنگترین اس ام اس های جدید, قشنگترین اس ام اس های عاشقانه, قشنگترین اس ام اس های عاشقونه ی جدید, متن عشقولانه زیب, مجموعه sms های زیب, مجموعه اس ام اس های عاشقانه, مجموعه کامل اس ام اس های 89, مرکز اس ام اس ایران, مسیج آذر ماه, مسیج جدید, مسیج جدید برای معشوق, مسیج جدید عاشقانه اول بهمن 89, مسیج جدید عاشقانه و رومانتیک بهمن, مسیج خیلی جدید, مسیج عاشقانه اسفند 89, مسیج عاشقانه جدید, مسیج عاشقانه جدید اول اسفند ماه 89, نازپاتوق, نازپاتوق sms, پیامک امروز, پیامک امروز عاشقانه, پیامک برای معشوق, پیامک جدید عاشقانه اسفند 89, پیامک جدید عاشقانه اول بهمن 89, پیامک جدید عاشقانه و رومانتیک آذر, پیامک جدید عاشقانه و رومانتیک بهمن 89, پیامک زیبای عاشقانه, پیامک عاشقانه, پیامک عاشقانهبهمن كماه 89, پیامک عاشقانه جدید, پیامک عاشقانه جدید اول بهمن ماه,

 

 

نه شاهزاده ی یونانی ام نه شاخه زیتونی بر دست دارم
و نه مملکتی که پیشکش کنم
تنها میدانم آآآآآآه  ای خدای من !!…

تو را دوست دارم

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

……….دارم

به جای نقطه چین هر چه می خواهی بگذار .. درد، بغض، نیاز .. اما دوستت را نیاور !

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

باد آورده را باد می برد;

امــــا…

تو که با پای خودت آمده بودی!

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

شنیده بودم…….. دارم!به اشتباه جای ((تو)) ی صمیمانه را

با ((شما)) ی مودبانه عوض کردم ،
به زبان گفتم چقدر((شما)) زیبا هستید…
ولی در دل گفتم چقدر ((تو)) را دوست دارم

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
یارانه محبتهاتو قطع نکن من زیر خط فقر مهربونیاتم

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
بگذار در قشنگ ترین اشتباه من
آتش بگیرد از تو دل سربراه من
روزی مگر خود تو دچارم نکرده ای؟
از چاله در بیا که بیفتی به چاه من

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
درخت را به نام برگ ..بهار را به نام گل..ستاره را به نام نور..

کوه را به نام سنگ

دل شکفته مرا به نام عشق..عشق را به نام درد

مرا…به نام کوچکم صدا بزن

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

حاصلی از هنر عشق ِ تو جز حرمان نیست

آه از این درد که جز مرگ ِ من اش درمان نیست

این همه رنج کشیدیم و نمی دانستیم

که بلاهای وصال ِ تو کم از هجران نیست

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

جز به جاذبه ی چشمهات

ــ این بیشه ی باران خورده ــ

دلم

ــ آن سیب سرخ ــ

نمی افتاد

زیر پات !

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


من از هفت سنگ می ترسم

می ترسم آنقدر…سنگ روی سنگ بچینیم

که دیواری ما را از هم بگیرد

بیا لی لی بازی کنیم

که در هر رفتنی

دوباره برگردیم..

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

دست هایم مال تو
بودنت را به من قرض می دهی؟!؟!

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

روزی می رسد که برگ برنده ات “دل” می شود

ولی تو دیگر حاکم نیستی!!!

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
بالا و پایین پریدنم
از شوق ِ زندگی نیست،
ماهی
روی خاک
چه می‌کند؟

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
مــن کـه می دانـم …

بـه کودکی هم اگر برگردم …

تو همــان شیشـه ی شیر گمشده ام می شوی ..

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

سنگت را بر سیـــ ـنه زدم …

دیـدم …

سنگ بر سنـگ بند نمی شـود …!

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
جا پای فاصله ها
محکمتــر می شود;
هر چه بیشتر،
درگیـــر تو می شوم!

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

قبل از عاشق شدن بیاموز که چگونه در برفها راه بروی بدون اینکه ردپایی از خود برجای بگذاری

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

برگرد…
یادت را جا گذاشتی
نمی‌ خواهم عمری به این امید باشم که برای بردنش برمی ‌گردی

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

هر روز چشم می دوزم تا بیایی … چشــم روی پارچه هم … نگـاه تو را کم دارم … بیـا!

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
گاهی چه اصرار بیهوده ایست اثبات دوست داشتنمان
چرا که دوست تر دارندمان وقتی دوستشان نداریم.

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

پنجره دلم را

بروی تو می گشایم

که در این کویر خشک

دریایی مواج و عمیقی

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

شعر که میخوانم .. چشمانت را نبند ! تو که میدانی .. حافظه ی خوبی ندارم !!

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
به پندار تو:جهانم زیباست!

جامه ام دیباست!

دیده ام بیناست!

زیانم گویاست!

قفسم طلاست!

به این ارزد که دلم تنهاست؟

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

همه چیز از جایی شروع شد

که گفتی دوستم داری.

گاهی برای یک عمر بلاتکلیفی

بهانه ای کافیست!

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

هر چه از من دور شوی سایه‌ات بزرگ می‌شود…می‌افتد روی زندگیم…سیاه می‌شود روزگارم!!…

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

ایـن روزهـا نـه مـجـالـی
بـرای دلـتـنـگـی دارم
و نـه حـوصـلـه ات را..
ولـی بـا ایـن هـمـه،
گـاه گـاهـی دلـم هـوای تـو را مـیکـنـد

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
تن من

مندرس از پرسه زدن هاست

ولی
.
.

هرم لبهایت

رفوگری را بلد است!

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

یادم  باشد به رسم مردمان مغلوب

تاریخ فتح تو را بنویسم

که دیگر جنگی در نگیرد!!

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

چه اشکالی دارد اگر

بهشت را به جهنمیان بدهند

تو را

به من ؟!!

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
عاشق تر از همه ما موش کوری ست که زیبایی جفت اش راچشم بسته باور می کند !

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

اگر قلبم از چوب بود

آن را به آتشکده چشمانت میسپردم

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

عطر پیرهنت ، شفایم میدهد ، نگفته بودند یوسف…. خواهر دارد !!!

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

غصــه نخــور ؛ کنــار آمـده ام بـا نبـودنت . . . خیلـی که دلـم بگیـرد ، گریـه میکنـم !

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

چه شود به چهرهٔ زرد من نظری برای خدا کنی

که اگر کنی همه درد من به یکی نظاره دوا کنی

 

 

 

 

برچسب ها :اس ام اس عاشقانه پیامک عاشقانه زیباترین اس ام اس عاشقانه

 قشنگترین اس ام اس عاشقانه مسیج عاشقانه اس ام اس جدایی اس ام اس

 احساسی جملات عاشقانه زیبا جملات رمانتیکبرچسب های مطلب : اس ام اس آذر,

 اس ام اس ابراز احساسات, اس ام اس احساسی جدید, اس ام اس احساسی و حسی,

 اس ام اس با وفایی عاشقونه, اس ام اس بی وفایی عاشقانه, اس ام اس جدید دلبری کردن,

 اس ام اس جدید رمانتیک, اس ام اس جدید عاشقانه اسفندماه 89, اس ام اس

 جدید معشوقانه اسفند 89, اس ام اس حسی, اس ام اس دلبری کردن بهمن ماه 89,

اس ام اس دلبری کردن عاشقانه, اس ام اس دلتنگی, اس ام اس دلربای کردن,

 اس ام اس دلربایی, اس ام اس دوری, اس ام اس رفتن و خداحافظی, اس ام اس زیب,

 اس ام اس زیبای عاشقانه آذر, اس ام اس زیبای محبت کردن, اس ام اس عارفانه

 عاشقانه ناب اسفند ماه 89, اس ام اس عاشقانه, اس ام اس عاشقانه آذر ماه 89,

 اس ام اس عاشقانه آذرماه, اس ام اس عاشقانه جدید, اس ام اس عاشقانه جدید

 و داغ آذر ماه, اس ام اس عاشقانه غمگین, اس ام اس عاشقانه و عارفانه زیب,

اس ام اس عاشقانه و عارفانهی جدید, اس ام اس عاشقانه واسه دوست شدن,

 اس ام اس عاشقانه واسه دوستی ماه 89, اس ام اس عاشقانه واسه همسرم,

 اس ام اس عاشقانه ی جدید بهمن ماه 89, اس ام اس عاشقانه ی جدید جدید,

 اس ام اس عاشقانه ی دوری, اس ام اس عاشقانه ی دوستی, اس ام اس

 عاشقانه ی مفهومی, اس ام اس عاشقانه ی میمیرم برات, اس ام اس

عاشقونه ی جدید, اس ام اس عاشقونه ی دوستی, اس ام اس عاشقونه ی قهر کردن,

 اس ام اس عاشقی 89, اس ام اس عاشقی آذر, اس ام اس عاشقی و تنهایی,

اس ام اس عشقولانه, اس ام اس عشقولانه ی جدید بهمن ماه 89, اس ام

اس عشقی, اس ام اس قهر, اس ام اس لاو, اس ام اس لوس کردن, اس ام اس

 محبت کردن اسفند 89, اس ام اس معشوقانه, اس ام اس معشوقانه جدید,

 اس ام اس معشوقانه ی جدید, اس ام اس ناب عاشقانه, اس ام اس ناب و جدید عشقی,

 اس ام اس ناب و جدید عشقی بهمن ماه 89, اس ام اس ناز معشوقانه,

اس ام اس ناز کردن, اس ام اس ناز کشیدن, اس ام اس های عاشقانه جدید آخر

اسفندماه 89, اس ام اس های عاشقونه ی ناب, اس ام اس و پیامک عاشقانه 

بهمن ماه 89, اس ام اس و پیامک عاشقونه, اس ام اس واسه دوستی,

 اس ام اس واسه عشقم, اس ام اس پاییزی دلبری کردن, اس ام اس کم یاب,

 اس م اس رمانتیک, اسامس جدید عاشقانه اول اسفند ماه 89, اسامس

 جدید عاشقونه, اسمس جدید عاشقانه اول بهمن ماه 89, اسمس جدید معشوقانه,

 اسمس رمانتیک و عاشقانه, اسه مس جدید عشقی, اشعار عاشقانه,

 باحالترین اس ام اس, بروزترین اس ام اس, بهترین اس ام اس عاشقانه اسفند

 89, بهترین اس ام اس های عشقولانه, بهترین مسیج عاشقانه بهمن 89, جدی

د ترین سری اس ام اس های عاشقانه بهمن  ماه 89, جدید ترین مسیج

عاشقانه اسفند ماه 89, جدید ترین پیامک عاشقانه بهمن ماه 89, جدیدترین

 اس ام اس های عاشقی, داغ داغ اس ام اس, داغترین اس ام اس, سایت

 اس ام اس عاشقانه, سایت اس ام اس عاشقونه, سایت اس ام اس های

 عاشقانه بهمن 89, سری جدیترین اس ام اس ه, سری جدید و ناب اس ام اس های عاشقانه عمیق

و تاثیر گذار, عاشقانه ترین اس ام اس, عشقولانه, قشنگترین اس ام اس های جدید,

قشنگترین اس ام اس های عاشقانه, قشنگترین اس ام اس های عاشقونه ی جدید,

 متن عشقولانه زیب, مجموعه sms های زیب, مجموعه اس ام اس های عاشقانه,

 مجموعه کامل اس ام اس های 89, مرکز اس ام اس ایران, مسیج آذر ماه, مسیج جدید,

مسیج جدید برای معشوق, مسیج جدید عاشقانه اول بهمن 89, مسیج جدید عاشقانه

 و رومانتیک بهمن, مسیج خیلی جدید, مسیج عاشقانه اسفند 89, مسیج عاشقانه جدید,

 مسیج عاشقانه جدید اول اسفند ماه 89, نازپاتوق, نازپاتوق sms, پیامک امروز,

 پیامک امروز عاشقانه, پیامک برای معشوق, پیامک جدید عاشقانه اسفند 89,

 پیامک جدید عاشقانه اول بهمن 89, پیامک جدید عاشقانه و رومانتیک آذر, پیامک جدید

 عاشقانه و رومانتیک بهمن 89, پیامک زیبای عاشقانه, پیامک عاشقانه, پیامک عاشقانهب

همن كماه 89, پیامک عاشقانه جدید, پیامک عاشقانه جدید اول بهمن ماه,


 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

اس مس نوروز ۹۰،اسم س+۹۰،اس مس های نوروزی

 

http://www.iranlaw.com/norooz.jpg

 


چهار دعای برتر لحظه تحویل سال

اول دعا برای ظهور آن بی مثال

دوم تمام ملت بی ضرر و بی ملال

سوم رسیدن ما به قله های کمال

چهارم تمام جیب ها پر ز پول ، اما حلال

.

.

.

 

 

 

شیشه عطر بهار، لب دیوار شکست و همه جا پر شد از بوی خدا

همه جا آیت اوست ، نوروزتان مبارک

.

.

.

 

 

 

سال خود را با بهترین ۷سین آغاز کنید:

سلام قولا” من رب الرحیم

سلام علئ موسى و هارون

سلام علئ ابراهیم

سلام علئ نوح فى العالمین

سلام علئ المرسلین

سلام علئ إلیاسین

سلام هی حتى مطلع الفجر

.

.

.

 

 

 

سال ۸۹ با تمام ادعاهاش رفیق نیمه راه از آب در اومد امیدوارم سال ۹۰

مثل اجدادش نارفیق نباشه و با ظهور آقا رفاقت خودش رو ابدی کنه . . .

.

.

.

 

 

 

اگر در نوروز کسی برات اس ام اس خالی فرستادناراحت نشو بدون انقدر دوستت داره  نمی دونه چی بگه

.

.

.

 

 

 

مهربان من

درشکفتن جشن نوروز برایت در همه ی سال سر سبزی جاودان وشادی

اندیشه ای پویا و ازادی و برخورداری از همه نعمتهای خدادادیارزومندم . . .


 

 


.

.

.

 

 

 

جشن است که نوروز به پا خاسته است ، شادی وسعادت جهان ان تو باد

از هر دو جهان فقط تو را می خواهم . . .

.

.

.

 

 

 

بهار آمد که تا گل باز گردد / سرود زندگی آغاز گردد

بهار آمد که دل آرام گیرد / ز درد و غصه ها فرجام گیرد

بهار ۱۳۹۰ بر شما مبارک

.

.

.

 

 

 

ساقیا آمدن عید مبارک بادت / وان مواعید که دادی مرواد از یادت

سال نو و نوروز باستانی مبارک . . .

.

.

.

 

 

 

با آرزوی
۱۲ ماه شادی،
۵۲ هفته پیروزی،
۳۶۵ روز سلامتی،
۸۷۶۰ ساعت عشق،
۵۲۵۶۰۰ دقیقه برکت،
۳۱۵۳۰۰۰ ثانیه دوستی.
سال نو مبارک باد . . .

.

.

.

 

 

 

سلام، ببخشید این موقع شب بیدارت کردم

خواستم یادآوری کنم: سال نو شده

کم‌کم باید از خواب زمستونی بیدار بشی !

.

.

.

 

 

 

سال و مال و فال و حال و اصل و نسل و بخت و تخت

بادت اندر شهریاری برقرار و بر دوام

سال خرم، فال نیکو، مال وافر، حال خوش

اصل ثابت، نسل باقی، تخت عالی، بخت رام

سال ۱۳۹۰مبارک
نوروز پیامبر مهر است که مرا وامی دارد تنها به خاطر تو دوست داشتن را یاد بگیرم . . .

.

.

.

 

 

 


نوروز شعر بی غلطی است که پایان رویاهای ناتمام را تفسیر می کند . . .

.

.

.

 

 

 

کارگردانی است نوروز که می گوید : نور ، صدا ، حرکت

و من برای به دست اوردنت همه نقشهای عالم را بازی می کنم . . .

.

.

.

 

 

 

شیشه می شکند و زندگی می گذرد.نوروز می اید تا به ما بگوید تنها محبت

ماندنی است پس دوستت دارم چه  شیشه باشم چه اسیر سرنوشت . . .

.

.

.

 

 

 

زندگی وزن نگاهی است که در خاطر ما می ماند

نوروز جشن نکوداشت نگاه تو ست پس نوروز بر تو فرخنده باد . . .

.

.

.

 

 

 

با تو از خاطره ها سرشارم.جشن نوروز تو را کم دارم.سال تحویل دلم می گیرد با تو تا اخر خط بیدارم . . .

.

.

.

 


پیام نوروز این است.دوست داشته باشید و زندگی کنید.زمان همیشه از ان شما نیست . . .


 

 


.

.

.

 

اگر چه یادمان می رود که عشق تنها دلیل زندگی است اما خدا را شکر که نوروز هر سال

این فکر را به یادمان می اورد.پس نوروزت مبارک که سالت را سرشار از عشق کند. . .


.

.

.

 

 

 

باران عشق همیشه می بارد اما در نوروز قطره های باران طلایی رنگند

از خدا می خواهم که همیشه زیر این باران خیس شوی . . .

.

.

.

 

 

 

اگر در نوروز کسی برات اس ام اس خالی فرستاد ناراحت نشو بدون انقدر دوستت داره  نمی دونه چی بگه . . .

نوروز ۱۳۹۰مبارک


.

.

.

 

 

 

از نوروز می اموزیم که هیچ وقت انسانی را نا امید نکنیم شاید امید تنها دارایی اش باشد . . .


نوروزتان مبارک باد

.

.

.

 

 

 

مهربان من

درشکفتن جشن نوروز برایت در همه ی سال سر سبزی جاودان وشادی

اندیشه ای پویا و ازادی و برخورداری از همه نعمتهای خدادادی ارزومندم . . .


.

.

.

 

 

 

جشن است که نوروز به پا خاسته است.شادی و سعادت جهان ان تو باد.از هر دو جهان فقط تو را می خواهم . . .


.

.

.

 

 

 

نوروز پاسداشت عشقهای کوچکی است که زنده مانده اند و روز تعظیم در برابر عشق های بزرگی

که عظمت را کوچک می دانند.پس به تو در نوروز سلام می کنم که بزرگترین عشق این کوچکی . . .


.

.

.

 

 

 

نوروز ایین رفاقت را نگاهبانی می کند که باور کنیم قلبهامان جای حضور دوستانمان هستند . . .


.

.

.

 

 

 

در این نوروز باستانی خیال امدنت را به اغوش خسته می کشم  . . .


.

.

.

 

 

 


نوروز یعنی هیچ زمستانی ماندنی نیست  اگر چه کوتاهترین شبش یلدا باشد . . .

 

روز اول سال آدم به آدم میرسه  ، اما اس ام اس به آدم نمیرسه !

سال ۱۳۹۰ بر شما مبارک

.

.

.

 

 

عید است ولی بدون او غم داریم / عاشق شده ایم و عشق را کم داریم

ای کاش که این عید ظهورش برسد / اینگونه هزار عید با هم داریم

اللهم عجل لولیک الفرج

سال نو مبارک

.

.

.

 

 


امیدوارم عید با بوسه هایش، بهار با گلهایش و سال نو با امیدهایش بر تو ای عزیزترین مبارک باشد.

.

.

.

 

 

صندوقچه ای بهر دلت خواهم بود / دریا بشوی تو ، ساحلت خواهم بود

ای یار اگر تو قایق عشقم باشی / من هم ملوان زبلت خواهم بود !

سال نو را به تو عشقم تبریک میگم

.

.

.

 

 


فرخنده باد بر همگان مقدم بهار / نوروز، جاودانه ترین جشن روزگار

نوروز مبارک

.

.

.

 

 

برآمد باد صبح و بوی نوروز / به کام دوستان و بخت پیروز

مبارک بادت این سال وهمه سال / مبارک بادت این روز و همه روز

نوروزتان پیروز

 


.

.

.

 

 


ای خدای دگرگون کننده دلها و دیده ها

ای تدبیر کننده روز و شب

ای دگرگون کننده حالی به حالی دیگر

حال مارا به بهترین حال دگرگون کن

سال نو مبارک

.

.

.

 

 


دم همه اونایی که تو خونه تکونی دلشون ما رو دور نریختن گرم،

ما هم سعی می کنیم زیاد جا نگیریم!

سال نو  مبارک

.

.

.

لحظه ای که سال تحویل می شه ، تنها لحظه ایه که بی منت به من لبخند می زنی

کاش هر ثانیه برای من سال تحویل باشه تا لبخند همیشه مهمون لبهات بمونه

سال نو مبارک

.

.

.

 

 


سال ۸۹ با تمام ادعاهاش رفیق نیمه راه از آب در اومد امیدوارم

سال ۹۰ مثل اجدادش نارفیق نباشه  و با ظهور آقا رفاقت خودش رو ابدی کنه . . .

به امید ظهور آقا ، سال نو مبارک

.

.

.

 

سلام به قاصدکهای خبر رسان که محکوم به خبرند

و سلام به شقایقهایی که محکوم به عشقند

و سلام به شکوفه هایی که با شکفتن خود خبر از بهار میدهند

عید نوروز مبارک

.

.

.

 

آمد بهار و گل رخ من در سفر هنوز / خندید و ابر چشم من از گریه تر هنوز

آمد درخت گل به بر امّا چه فایده؟ / کان سرو گلعزار نیامد به بر هنوز

اللهم عجّل لولیک الفرج

.

.

.

 


مُدّعی گوید که با یک گل نمی گردد بهار / من گلی دارم که عالم را گلستان می کند

گل من را بهاری بی خزان است / گل من مهدی صاحب زمان است

اللهم عجّل لولیک الفرج

.

.

.

 

یادت باشه : تعطیلات بزودی تموم میشه وبعدش سرکار رفتنه که انتظار تورو میکشه !

بازم ۱سال کار و خستگی!

(ستاد کوفت کردن تعطیلات نوروزی)

´¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
…*…*…*…*…*…*…*…*…*…*…*
….hapyy new year….
…*…*…*…*…*…*…*…*…*…*…*
¸.•*´¨`*•. ¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

.

.

.

 

 

 

عیدآمد و عید آمد /  یاری که رمید آمد

عیدانه فراوان باد / تا باد چنین بادا !

سال نو مبارک . . .

.

.

.

 

 

هیچ عیدی برایم ارزشمند تر از  حضورتو  نیست.

عیدی ما یادت نره

.

.

.


 


شیشه می شکند و زندگی می گذرد.

نوروز می اید تا به ما بگوید تنها محبت ماندنی است

پس دوستت دارم چه شیشه باشم چه اسیر سرنوشت

نوروز ۹۰ مبارک


.

.

.

 

 


جشن است که نوروز به پا خاسته است.شادی و سعادت جهان ان تو باد.

از هر دو جهان فقط تو را می خواهم . . .

.

.

.

 

 


اگر چه یادمان می رود که عشق تنها دلیل زندگی است اما خدا را شکر که نوروز هر سال

این فکر را به یادمان می اورد.پس نوروزت مبارک که سالت را سرشار از عشق کند . . .

.

.

.

.

 


فرارسیدن نوروز و سال نو را شادباش میگویم.

برایتان تندرستی و نیکروزی

در سال نو آرزو دارم.

باشد که سالی سرشار از شادی

و کامروایی داشته باشید

.

.

.

 

 

 

با تو از خاطره ها سرشارم.جشن نوروز تو را کم دارم

سال تحویل دلم می گیرد با تو تا اخر خط بیدارم . . .


 


.

.

.

 

 

دلهای پر مهرمان را به روزهای سبز و زیبای بهار

پیوند می زنیم و شادی را برای یکدیگر به ارمغان می آوریم . . .

.

.

.

 

 

بی تو آرزو میکنم لحظه سال تحویل هیچگاه نرسد

امسال بدون تو نوروز برایم مفهومی ندارد . . .

.

.

.

 


 

 

 

از نوروز می اموزیم که هیچ وقت کسی را نا امیدنکنیم

شاید امید تنها دارایی اش باشد.نوروزتان مبارک باد

.

.

.

 

 

نوروز شعر بی غلطی است که پایان رویاهای ناتمام را تفسیر می کند. . .

.

.

.

 

 

لحظه ای که سال تحویل می شه

تنها لحظه ایه که بی منت به من لبخند می زنی

کاش هر ثانیه برای من سال تحویل باشه

تا لبخند همیشه مهمون لبهات بمونه

سال ۱۳۹۰مبارک

.

.

.

 

 

در این نوروز باستانی خیال امدنت را به اغوش خسته می کشم

نوروز ۹۰ مبارک

.

.

.

 

 

با تو از خاطره ها سرشارم.جشن نوروز تو را کم  دارم

سال تحویل دلم می گیرد با تو تا اخر خط بیدارم

.

.

.

 

 

بهار امسال بی تو برایم از پاییز غم انگیز تر است

نوروز مبارک

.

.

.


 

 

 

چه عجیب است رسم روزگار تویی که بهترین بهار را بریم

رقم زدی امسال با رفتنت بد ترین نوروز را تجربه میکنم

امید وارم شیرینی لحظهایت به اندازه تلخی لحظها هایم زیاد باشد

.

.

.


 

 

 

باران عشق همیشه می بارد اما در نوروز قطره های باران طلایی رنگند

از خدا می خواهم که همیشه زیر این باران خیس شوی . . .

.

.

.

 

 

 

ستاره بختتان بالا
سپیده صبحتان تابناک
سایه عمرتان بلند
ساز زندگیتان کوک
سرزمین دلتان سبز
سال جدید مبارک

.

.

.

 

 

دلت شاد و لبت خندان بماند
برایت عمرجاویدان بماند
خدارا میدهم سوگند برعشق
هرآن خواهی برایت آن بماند
بپایت ثروتی افزون بریزد
که چشم دشمنت حیران بماند
تنت سالم سرایت سبز باشد
برایت زندگی آسان بماند
تمام فصل سالت عید باشد
چراغ خانه ات تابان بماند

.

.

.


 

 

 

هر روزتان نوروز، نوروزتان پیروز، نوروزتان امروز،

امروزتان دیروز، دیروزتان پیروز، پیروزتان هر روز، اسگول شدی امروز!

.

.

.

e

… ei

… eid
. .. eide

. .. eidele ghafel
. .. didi sale ۸۹ ham tamoom shod?

.

.

.


 

 

 

سال گذشته مبارک ! انجمن عقب افتادگان ذهنی

.

.

.


 

 

 

با توجه به گران شدن نرخ sms پیشاپیش نوروز ۹۰ ، ۹۱

تولدت ، تولدم ، پیوندتان و قدم نورسیده مبارک.نور به قبرت بباره !!

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها :اس مس نوروز ۹۰،اسم س+۹۰،اس مس های نوروزی،اس مس جدید،اس مس تبریک سال نو+۹۰،پیام تبریک سال نو+۹۰،متن زیبا برای سال جدید ۹۰،متون زیبای نوروزی ۹۰، mat haye amade baraye tabrike cart postal , matne rasmi baraye kart postal , matne tabrike sale jadid , , sms تبریک سال ۹۰ , sms تبریک عید۹۰ , sms تبریک نوروز ۹۰ , sms جدید , sms جدید عید نوروز , sms جوک خیل باحال , sms جوک عید , sms جوک مخصوص عید , sms خنده دار برای عید , sms خنده دار مخصوص عید , sms خیلی جدید برای تحویل سال , sms خیلی جدید برای عید , sms خیلی قشنگ برای عید نوروز , sms زیبا برای تبریک عید , sms سرکاری عید , sms ضد حال برای نوروز , sms مخصوص تبریک عید نوروز۹۰9 , sms مخصوص لحظه تحویل سال , sms ویژه تحویل سال , sms ویژه نوروز ۹۰ , آخرین اس ام اس های تبریک نوروز , آرشیو اس ام اس های حنده دار عید ۹۰ , آرشیو کامل اس ما اس های نوروز , اس ام اس , اس ام اس 201۱ , اس ام اس 7سین , اس ام اس ۹۰ , اس ام اس ۱۳۹۰, اس ام اس برای لحظه تحویل سال , اس ام اس تبریک ۹۰ , اس ام اس تبریک به مناسبت عید نوروز , اس ام اس تبریک عید +۹۰ , اس ام اس تبریک نوروز ( سری هفتم ) , اس ام اس جدید خندهد ار عید , اس ام اس جدید عید نوروز ۹۰+ , اس ام اس جوک خنده دار عید , اس ام اس جوک عید , اس ام اس جوک هفت سین , اس ام اس حاجی فیروز , اس ام اس حال گیری عید , اس ام اس حال گیری نوروز , اس ام اس خانه تکانی , اس ام اس خنده دار عید ۹۰ , اس ام اس خنده دار نوروز , اس ام اس خیلی زیبا برای سال ۹۰ , اس ام اس خیلی قشنگ برای تبریک عید ۹۰ , اس ام اس دعا , اس ام اس دعا مخصوص تحویل سال ۹۰ , اس ام اس دعای تحویل سال , اس ام اس زیبا برای تبریک عید نوروز , اس ام اس زیبا برای لحظه تحویل سال , اس ام اس سال ۹۰ , اس ام اس سال تحویل ۹۰ , اس ام اس سرکاری عید , اس ام اس سرکاری عید نوروز , اس ام اس سرکاری عید نوروز ۹۰ , اس ام اس سرکاری نوروز ۹۰ , اس ام اس شعر برای تبریک عید نوروز , اس ام اس عید نوروز , اس ام اس مخصوص تبریک تویل سال , اس ام اس مخصوص لحظه تحویل سال , اس ام اس مخصوص هفت سین , اس ام اس مذهبی سال تحویل , اس ام اس مذهبی مخصوص تحویل سال , اس ام اس نوروز ۱۳۹۰ , اس ام اس نوروز  , اس ام اس های خنده دار ، ادبی ، رسمی وبسیار زیبا برای تبریک نوروز ( سری پنجم ) , اس ام اس های داغ و بسیار زیبا مخصوص تبریک عید نوروز۹۰ (سری اول) , اس ام اس هفت سین , اس ام اس و پیامک مخصوص لحظه سال تحویل , اس ام اس و پیامک های زیبا مخصوص نوروز 13۹۰ ( سری دوم ) , اس ام اس و پیامک های مخصوص تبریک عید ۹۰ و تبریک نوروز (سری چهارم) , اس ام اس ویژه تبریک عید نوروز , اس ام اس ویژه تحویل سال , اس ام اس ویژه عید ۹۰ , اس ام اس ویژه نوروز ۹۰ , اس ام س سال تحویل , اشعار زیبا برای تبریک سال نو , برای لحظه تحویل سال ۹۰ , بسته اس ام اس عید نوروز , بهترین اس ام اس های تحویل سال , بهترین اس ام اس های عید نوروز , بهترین اس ام اس های عید نوروز ۹۰, بهترین جملات ادبی برای کارت پستال نوروز ۹۰ , بهترین جملات برای تبریک سال نو , بهترین جمله های رسمی برای کارت پستال ۹۰ , بهترین متن ها برای کارت پستال , بهترین متن های تبریک نوروز کارت پستال ۹۰ , بهترین پیامک های تبریک عید نوروز , جدیدترین اس ام اس های تبریک عید نوروز , جدیدترین اس ام اس های نوروز , جدیدترین و بهترین جملات کارت پستال سال نو , جملات آماده ادبی برای تبریک نوروز ۹۰ , جملات آماده برای تبریک سال ۹۰ , جملات آماده برای درج در کارت پستال , جملات آماده تبریک سال نو در کارت پستال , جملات اداری و ادبی برای تبریک سال نو , جملات برای تبریک نوروز ۹۰ , جملات برای کارت پستال , جملات زیبا برای تبریک سال نو , جملات زیبا برای تبریک عید , جملتا قشنگ تبریک سال نو , جمله های زیبا برای کارت پستال , جوک تحویل سال , جوک خنده دار عید , دانلود اس ام اس تبریک عید ۹۰ , دوبیتی تبریک عید , دوبیتی تبریک نوروز ۹۰ , , راد اس ام اس , زیبا ترین اس ام اس هاس تبریک عید نوروز ۹۱ , سری جدید اس ام اس های تبریک عید ۹۰ , شعر و متن آماده برای تبریک نوروز ۹۱ , عید ۹۰ , متن برای تبریک سال نو برای پدر و مادر , متن برای کارت پستال , متن تبریک برای دوست , متن تبریک سال نو برای پدر و مادر , متن تبریک عید رسمی , متن تبریک عید نوروز ۹۰ , متن تبریک نوروز ۹۱ برای خانواده , متن تبریک نوروز برای دوستان , متن های آماده برای تبریک سال نو , متن های اداری برای تبریک سال نو , متن های ادبی برای تبریک سال نو , متن های ادبی و رسمی برای تبریک سال نو , متن های تبریک برای نوروز ۹۰ , متن های تبریک خیلی زیبا , متن های رسمی تبریک عید ۹۱ , متن های زیبا برای کارت پستال , متن های شعر دار برای تبریک سال نو , متن کارت پستال , متن کارت پستال سال نو , متون آماده تبریک سال نو برای کارت پستال , مجموعه اس ام اس های تبریک عید ۹۱ , مجموعه اس ام اس های تبریک عید نوروز , مجموعه اس ام اس های تحویل سال , مجموعه اس ام اس های عید نوروز , مجموعه اشعار تبریک عید و نوروز ۹۰ , مجموعه پیامک های تبریک عید نوروز , مجموعه کامل بهترین متن های تبریک سال نو ، متن آماده کارت پستال سال نو , مرکز اس ام اس های نوروز ۹۱ , مسیج 7سین , مسیج تبریک ۹۰ , مسیج تبریک عید ۹۱ , مسیج حاجی فیروز , مسیج خنده دار عید ۹۰ , مسیج سال ۹۰ , مسیج سال تحویل , مسیج سرکاری عید ۹۰ , مسیج سرکاری مخصوص عید نوروز ۹۰ , مسیج عید نوروز , مسیج مخصوص سال تحویل , مسیج هفت سین , منبع اس ام اس های نوروز ۹۰, نوروز ۹۰, نوروز ۹۰ , نوروز باستانی ۹۰ , پیامک تبریک ۹۰ , پیامک تبریک سال تحویل , پیامک تبریک عید ۹۰ , پیامک جدید عید نوروز ۹۰, پیامک حاجی فیروز , پیامک خنده دار عید , پیامک سال ۹۰ , پیامک سال تحویل , پیامک سرکاری عید , پیامک سرکاری عید نوروز ۹۰ , پیامک عید نوروز

 
 منبع=radsms.com

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

 

 
 

يه جورایي بدنم احساس سبکي مي کنه کنار پنجره ، دستام رو دراز کردم . فاصلهء دست من تا ابرا شايد کمتر از يه وجب بود . خواستم با دستم ابرارو جا به جا کنم ، ولي احساس کردم من که مي تونم ابرارو جا به جا کنم به جاي اين ، دستمو دراز کنم، تا دستم به دست تو برسه . آخه از اينکه تو دست منو ميگرفتي يه احساس غرور خاصي ميکردي . حالا مي خوام اون احساسو دوباره بهت هديه بدم . نظرت چيه ؟ قبول ميکني ؟ اگه دستم به دستت برسه، خودت رو پرت میکنی تو آغوشم، طوريکه سنگيني بدنم رو احساس کني .آره بزار حالا با تو برم تو ابرا دستامو فشار بده ، واي چه احساسي . از احساس متولد شدن هم ، بهتره . نه چرا داري دستمو رها ميکني . نه اگه اينکارو بکني پرت مي شم پائين . نه اين کارو نکن . به عظمتت اين کارو نکن. ولي تو دست منو رها کردي و رفتي به بالا . دارم پرت مي شم. واي چه جالب ، به جاي اينکه پائين رو نگاه کنم ، سرم رو بالا گرفتمو به عظمت عشق خيره شدم . چه عظمتي . بي نظيره

 

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

اس ام اس مفهومي

 

برچسب ها :آف بهمن ماه 89 , آف فلسفی , اس ام اس 201۲ ,

 اس ام اس بهمن ماه 89 , اس ام اس امروز , اس ام اس امید دادن , اس ام اس امیدواری ,

payamake erfani , payamake falsafi , payamake jadid , payamake movafaghiyat , payamake roooz ,

 payamake shahrivar mah 89 

, , sms , sms 2012 , sms 89 , sms bahman mah 89 , sms falsafi , sms ghashang , sms jadid , sms new , sms taze 

, sms ziba , sms امروز , sms بهمن ماه , sms بهمن ماه 89 , sms روز , sms زیبا , sms

 عرفانی , sms فلسفی , 

 اس ام اس باحال , اس ام اس برای دوست , اس ام اس برای همه , اس ام اس تازه ,

 اس ام اس توصیه , اس ام اس خیلی جدید , اس ام اس خیلی زیبا , اس ام اس خیلی قشنگ ,

 اس ام اس داغ فلسفی , اس ام اس دسته اول , اس ام اس دلتنگی , اس ام اس بهمن 89 , 

اس ام اس بهمن ماه 89 , اس ام اس زیبا , اس ام اس شکست , اس ام اس فلسفی 89 ,

 اس ام اس فلسفی جدید بهمن ماه 89 , اس ام اس مخصوص بزرگان , اس ام اس معنی دار , 

اس ام اس معنی دار و جملات قصار , اس ام اس مفهومی , اس ام اس موبایل ,

 اس ام اس موفقیت , اس ام اس ناب , اس ام اس نایاب , اس ام اس های احساسی ,

 اس ام اس های فلسفی و جملات قصار دی , اس ام اس های فلسفی

 و عرفانی جدید بهمن ماه 89 , اس ام اس و جملات قصار , اس ام اس پند آموز ,

 اس ام اس کم یاب , اس ام اس کوتاه , اس ام اس کوتاه قصار , بروزترین sms های فلسفی ,

 بسته اس ام اس عرفانی , بسته اس ام اس های دی ماه 89 , بسته کامل اس ام اس فلسفی ,

 بهترین اس ام اس 89 , بهترین اس ام اس ها , بهترین پیامک های فلسفی , 

جملات دکتر شریعتی , جملات زیبا از بزرگان , جملات فلاسفه , جملات فلسفی 89 , 

جملات فلسفی دی ماه 89 , جملات قصار 89 , جملات پر مفهوم , جملات کوتاه ولی عمیق ,

 راد اس ام اس , سخنان بزرگان , سخنان دکتر شریعتی , سخنان قصار , 

سخنان قصار بزرگان , سخنان کوتاه و عمیق , مجموعه سخنان بزرگان , مجموعه کامل اس ام اس های 89 , 

مرکز اس ام اس ایران , مسیج 89 فلسفی , مسیج جملات بزرگان , مسیج زیبا ,

 مسیج شکست , مسیج عرفانی , مسیج فلسفی , مسیج موفقیت , پیام کوتاه , 

پیامک 2010 , پیامک 89 , پیامک 89 فلسفی , پیامک دی ماه , پیامک زیبا , پیامک عرفانی 

, پیامک فلسفی , پیامک فلسفی بهمن ماه 89 , پیامک قصار

 

 

 

تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را


(امام علی علیه السلام)

.

.

.

بسان رود که در نشیب دره سر به سنگ می کوبد رونده باش

امید هیچ معجزی ز مرده نیست ، زنده باش . . .

.

.

.


یادها فراموش نخواهند شد ، حتی به اجبار

و دوستی ها ماندنی هستند ، حتی با سکوت . . .

.

.

.


مترسک عروسک زشتیست که از مزرعه مراقبت میکند

و آدمی مترسک زیباییست که جهان را می ترساند . . .

.

.

.


دوستی کلام زیباییست که هرکس درکش کرد ، ترکش نکرد  . . .

.

.

.

وقتی از رابطه دوستی ، بعضی ها به مسائل جنسی فکر میکنند !


و بعضی ها به شارژ ایرانسل ! ، درک میکنی که تنهایی هم زیاد بد نیست . . .

.

.

.

زندگی قانون باور ها و لیاقتهاست ، همیشه باور داشته باش

لایق بهترین هایی . . .

.

.

.

اگر مایلید پیام عشق را بشنویم ، بایستی خود نیز این پیام را ارسال کنیم . . .

.

.

.

در زمین عشقی نیست که زمینت نزند ، آسمان را دریاب . . .

.

.

.

زندگی یعنی :

ناخواسته به دنیا آمدن

مخفیانه گریستن

دیوانه وار عشق ورزیدن

و عاقبت در حسرت آنچه دل میخواهد و منطق نمیپذیرد ، مردن . . .

.

.

.


زن مانند شیشه ی ظریف و شکستنی است

هرگز توانایی مقاومت او را نیازمایید ، زیرا ممکن است شیشه ناگهان بشکند . . .

.

.

.

آموخته‌ام که هیچ‌گاه نجابت و تواضع دیگران را به حساب حماقت‌شان نگذارم . . .

.

.

.

پیروزی یعنی :


توانایی رفتن از یک شکست ، به شکستی دیگر

بدون از دست دادن اشتیاق . . .

.

.

.

مردم هرگز خوشبختی خود را نمیشناسند

اما خوشبختی دیگران همیشه در جلو دیدگان آنهاست . . .

 

 


.

.

.

اشتباهی در کار نیست، فقط عبرت آموزی است

(آن ویلسن اسکف)

.

.

.

کسی که از سرنوشت خود شکایت می کند

از کوچکی و ناچیزی روح خود شکایت کرده است . . .


(مترلینگ)

.

.

.

آدمهای بی مایه ، همگان را ابزار رسیدن به خواسته های خویش می سازند . . .


(ارد بزرگ)

.

.

.

انسانها گاهی آنقدراحمقند که مثل عروسکهای خیمه شب بازی روزی هزار بار

دستهای خود را بر سر میرسانند ولی نخهای را که از ان اویزانند را نمی یابند . . .

.

.

.

آنچه را می‌شنوم، فراموش می‌کنم. آنچه را می‌بینم، به خاطر می‌سپارم

آنچه را انجام می‌دهم، درک می‌کنم . . .

.

.

.

روز را خورشید میسازد ، روزگارش را ما . . .

.

.

.

همیشه به خاطر داشته باشید که دنیا هرگز مدیون شما نیست


زیرا قبل از شما نیز وجود داشته است . . .


( جان استیل )

.

.

.

بخشندگی،انتشار بوی خوش بنفشه بر ته کفشی است که لگدمالش کرده است  . . .

(مارک تواین)

.

.

.

ترنم باد، آوای دریا، به من می گویند که از بودن خود شاد باشم . . .

.

.

.

شق مرگ نیست زندگی است ، سخت نیست عین سادگی است


عشق عاشقانه های باد و گندم است ، اولین پناهگاه کودکی آخرین پناهگاه آدم است . . .

.

.

.


یه ضرب المثل چینی میگه :

برنج سرد را می توان خورد ، چای سرد را می توان نوشید

اما نگاه سرد را نمی توان تحمل کرد . . .

 

 

 

 

 

برچسب ها :آف بهمن ماه 89 , آف فلسفی , اس ام اس 201۲ ,

 اس ام اس بهمن  ماه 89 , اس ام اس امروز , اس ام اس امید دادن , اس ام اس امیدواری ,

payamake erfani , payamake falsafi , payamake jadid , payamake movafaghiyat , payamake roooz ,

 payamake shahrivar mah 89

, , sms , sms 2012 , sms 89 , sms bahman mah 89 , sms falsafi , sms ghashang , sms jadid , sms new , sms taze

, sms ziba , sms امروز , sms بهمن ماه , sms بهمن ماه 89 , sms روز , sms زیبا , sms

 عرفانی , sms فلسفی ,

 اس ام اس باحال , اس ام اس برای دوست , اس ام اس برای همه , اس ام اس تازه ,

 اس ام اس توصیه , اس ام اس خیلی جدید , اس ام اس خیلی زیبا , اس ام اس خیلی قشنگ ,

 اس ام اس داغ فلسفی , اس ام اس دسته اول , اس ام اس دلتنگی , اس ام اس بهمن 89 ,

اس ام اس بهمن ماه 89 , اس ام اس زیبا , اس ام اس شکست , اس ام اس فلسفی 89 ,

 اس ام اس فلسفی جدید بهمن ماه 89 , اس ام اس مخصوص بزرگان , اس ام اس معنی دار ,

اس ام اس معنی دار و جملات قصار , اس ام اس مفهومی , اس ام اس موبایل ,

 اس ام اس موفقیت , اس ام اس ناب , اس ام اس نایاب , اس ام اس های احساسی ,

 اس ام اس های فلسفی و جملات قصار دی , اس ام اس های فلسفی

 و عرفانی جدید بهمن ماه 89 , اس ام اس و جملات قصار , اس ام اس پند آموز ,

 اس ام اس کم یاب , اس ام اس کوتاه , اس ام اس کوتاه قصار , بروزترین sms های فلسفی ,

 بسته اس ام اس عرفانی , بسته اس ام اس های دی ماه 89 , بسته کامل اس ام اس فلسفی ,

 بهترین اس ام اس 89 , بهترین اس ام اس ها , بهترین پیامک های فلسفی ,

جملات دکتر شریعتی , جملات زیبا از بزرگان , جملات فلاسفه , جملات فلسفی 89 ,

جملات فلسفی دی ماه 89 , جملات قصار 89 , جملات پر مفهوم , جملات کوتاه ولی عمیق ,

 راد اس ام اس , سخنان بزرگان , سخنان دکتر شریعتی , سخنان قصار ,

سخنان قصار بزرگان , سخنان کوتاه و عمیق , مجموعه سخنان بزرگان , مجموعه کامل اس ام اس های 89 ,

مرکز اس ام اس ایران , مسیج 89 فلسفی , مسیج جملات بزرگان , مسیج زیبا ,

 مسیج شکست , مسیج عرفانی , مسیج فلسفی , مسیج موفقیت , پیام کوتاه ,

پیامک 2010 , پیامک 89 , پیامک 89 فلسفی , پیامک دی ماه , پیامک زیبا , پیامک عرفانی

, پیامک فلسفی , پیامک فلسفی بهمن ماه 89 , پیامک قصار


 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

اس ام اس شب امتحان

 

برچسب ها : مسیج برای شب امتحانات ، پیامک درسی ، اسمس درسی ، اس ام اس درس خوندن، پیامک دانشجویی ،اسمس دانشجویی ، اس ام اس مدرسه ،پیامک جدید بهمن ماه ۸۹، اس ام اس جدید بهمن ماه ۸۹ ،مسیج کارمندی ، اس ام اس ساده و زیبا کارمندی ،جک درس و مدرسه ودانشگاه ،اس ام اس برای شب امتحان ،اسمس شب امتحان ۹۰ ،پیامک امتحان ،اس ام اس سرکاری برای شب امتحان ،جوک زیبا شب امتحان ،مسیج شب امتحان ،اس ام اس جک برای شب امتحان ،جک جدید شب امتحان ،اس ام اس مخصوص شب امتحان ،اس ام اس های شب امتحان ،طنز شب امتحان ،اس ام اس شب قبل از امتحان ،اس ام اس امتحانات ،اس ام اس شب امتحانات بهمن ماه89 ،

 


به اندازه چای داغ شب های امتحان دوست دارم

اما .....  اضطراب نمی گذارد

 نه گرمایت را حس كنم نه آرامشت را


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 
اگر دیدی جوانی بر درختی تکیه کرده بدان امتحان دارد و هیچ کاری نکرده

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


الا یا ایـها ممتحنون چـرا هستیـد نگرون؟
بشینید و بخوانید و بدانید که امتحان فردا هست آسون!!!

 

درس خواندن چقدر دلگیر است در اتاقی که از تو خسته شده

گوش دادن به تیک تاک زمان زل زدن به کتاب بسته شده

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 
دعای شب امتحان

الدعا فی لیالیّ الامتحانیه

اللهم اهد کل الشّوت و المشنگ، لا یعلم من دروسهُ بقدر بز اخفش.

آمین یا کاشف المضطربین فی اللیالی الامتحانیه

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

راه مبارزه با خواب شب امتحان

 استفاده از چوب کبریت بین پلک بالا و پایین
نوشیدن قهوه و چای پر رنگ به مقدار فراوان
بهره گیری از آب یخ 
اقدام به خود زنی

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

توصیف شب امتحان
شب سوانح وسوختگی آنجای دانشجو.شبی که در آن  نسکافه و قهوه
از والیوم ده هم خواب آورتر می شوند
شب ر ق ص وپایکوبی کلمات جزوه وکتاب  بر روی سسلسله
اعصاب محیطی ومرکزی دانشجو

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 
تقلب چیست
یک سری اعمال ننگین در صورت با عرضه بودن واین کاره بودن
شخص امتحان دهنده آخر عاقبت خوش وخرمی دارد.نوعی هلو برو تو گلو

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

فقط سوپ كلم است كه حال آدم را بیشتر از امتحان بهم میزند --- آلبرت انیشتین

 

برچسب ها : مسیج برای شب امتحانات ، پیامک درسی ، اسمس درسی ،

 اس ام اس درس خوندن، پیامک دانشجویی ،اسمس دانشجویی ، اس ام اس مدرسه ،

پیامک جدید بهمن ماه ۸۹، اس ام اس جدید بهمن ماه ۸۹ ،مسیج کارمندی ،

 اس ام اس ساده و زیبا کارمندی ،جک درس و مدرسه ودانشگاه ،اس ام اس برای شب امتحان ،

اسمس شب امتحان ۹۰ ،پیامک امتحان ،اس ام اس سرکاری برای شب امتحان ،

جوک زیبا شب امتحان ،مسیج شب امتحان ،اس ام اس جک برای شب امتحان ،

جک جدید شب امتحان ،اس ام اس مخصوص شب امتحان ،اس ام اس های شب امتحان ،

طنز شب امتحان ،اس ام اس شب قبل از امتحان ،اس ام اس امتحانات ،اس ام اس شب امتحانات بهمن ماه89 ،

+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

اس ام اس عشقولانه زمستانی

 برچسب ها : پیامک زمستونی،مسیج برفی،اس ام اس سرمایی،پیامک سرد،

اس ام اس عاشقانه زمستونی،مسیج سرمایی،اسمس زمستانیاس ام اس زمستان ،

اس ام اس فصل زمستان ،اس ام اس برفی ،اس ام اس روز های برفی ،اس ام اس زمستان بهمن ماه 89 ،

اس ام اس فصل زمستان بهمن ماه 89 ،اس ام اس زمستونی ، برف, زمستان, زمستون,

 زمستونی, سرد, لیز خوردن, یخ. icon اس ام اس برفی و زمستونی باحال

 و بسیار جالب اس ام اس های جدید و زمستونیاس ام اس برفی و زمستونی باحال

 و بسیار جالب. داغ ترین و بروزترین اس ام اس های ایران. اس ام اس برفی اسفند ماه ۸۹ ، 

اس ام اس زمستونی ، اس ام اس در مورد برفس, اس ام اس از بزرگان,

 اس ام اس برفی ۱۳۹۰, اس ام اس جدید, اس ام اس جدید بهمن ماه۸۹,

 اس ام اس جدید زمستونی اسفند ماه ۸۹, اس ام اس زمسوتونی, اس ام اس عاشقانه ...

 

 

در فصل زمستون که لبو می چسبد / آغوش و فشار و گفتگو می چسبد

پس شعله بخاری ها را کم کن /
که فقط زیر پتو می چسبد
شرکت ملی گاز ایران

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

تو اگر باز کنی پنجره ای سوی دلت / میتوان گفت که من چلچله باغ توام

مثل یک پوپک سرمازده در بارش برف / سخت محتاج به گرمای توام

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


لذت داشتن یه دوست خوب توی یه دنیای بد مثل خوردن یه فنجون قهوه گرم زیره برفه

درسته که هوا رو گرم نمی کنه ولی تورو دل گرم میکنه

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 زمستونا خیابونا برف داره 777سه تا 7 داره
صابون که به دست بمالی کف داره / ایرانو اینجوری نبین نفت داره
نونوایی محلمون صف داره / آهنگای قدیمی توش دف داره

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

هواشناسی اعلام کرد از فردا موج جدیدی از تعطیلات وارد کشور خواهد شد

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


دونه های برف از آسمون فقط برای دیدن چشمات پایین میان
اما پاشو نو که به زمین میزارن فدای مهربونیهات میشن

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

امیدوارم روزای زمستونیت مثل دل من که از عشق تو لبریزه گرم باشه
امیدورارم بختت مثل برف سفید بشه

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


میدونی فرق من با برف چیه؟برف میادو به زمین میشینه ولی من همین جوری به دل میشینم

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

به غضنفر میگن درو ببند هوای بیرون سرده میگه مثلا من درو ببندم هوای بیرون گرم میشه

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

اس ام اس برفی ، پیامک برفی ، اس ام اس زمستونی ،
برف بارید و خدا پاکی خود را به زمین هدیه کرد. زمین مغرور شد که سفید است
پاک است چون دل خدا… و خدا با آفتابی، اشتباه زمین را به وی گوشزد کرد

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

هروقت تونستی برف رو سیاه کنی ، کلاغ را سفید ، هروقت تونستی آتش را ببوسی ، در آب نفس عمیق بکشی
هروقت تونستی اشک سنگ رو ببینی ، شادیه غم را ببینی ، اون موقع من تو را فراموش خواهم کرد

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

به دلیل بارش سنگین برف، سرمای شدید و خارج نشدن مردان از
خانه اداره ثبت احوال درباره افزایش شدید جمعیت هشدار داد

 


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


لیز خوردن بهونه ایست تا دست هایی رو که دوست داری محکمتر فشار بدی, روز زمستونیت قشنگ

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

امسال زمستون خیلی قشنگه چون با تو آغاز میشه با تو نیستم با کفشمم

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


هوا داره سرد میشه ، مواظب باش کسی از سردی هوا به گرمی قلبت پناه نبره

 

 

برچسب ها : پیامک زمستونی،مسیج برفی،اس ام اس سرمایی،پیامک سرد،

اس ام اس عاشقانه زمستونی،مسیج سرمایی،اسمس زمستانیاس ام اس زمستان ،

اس ام اس فصل زمستان ،اس ام اس برفی ،اس ام اس روز های برفی ،اس ام اس زمستان بهمن ماه 89 ،

اس ام اس فصل زمستان بهمن ماه 89 ،اس ام اس زمستونی ، برف, زمستان, زمستون,

 زمستونی, سرد, لیز خوردن, یخ. icon اس ام اس برفی و زمستونی باحال

 و بسیار جالب اس ام اس های جدید و زمستونیاس ام اس برفی و زمستونی باحال

 و بسیار جالب. داغ ترین و بروزترین اس ام اس های ایران. اس ام اس برفی اسفند ماه ۸۹ ،

اس ام اس زمستونی ، اس ام اس در مورد برفس, اس ام اس از بزرگان,

 اس ام اس برفی ۱۳۹۰, اس ام اس جدید, اس ام اس جدید بهمن ماه۸۹,

 اس ام اس جدید زمستونی اسفند ماه ۸۹, اس ام اس زمسوتونی, اس ام اس عاشقانه ...

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

اس ام اس آشتی کردن و معذرت خواهی

 
برچسب ها: اس ام اس 89، پیامک 89، مسیج 89، اس ام اس معذرت خواهی، اس ام اس دوستی 89، اس ام اس جدید معذرت خواهی، پیامک عاشقانه 89+ ، پیامک دوستی 89، مسیج منت کشی، اس ام اس منت کشی، اس ام اس برای منت کشی از کسی که دلشو شکستی، اس ام اس رفع کدورت، اس ام اس و پیام و مسیج جدید 89، اس ام اس آشتی، sms ashti، payamak 89 + jadid، sms asheghane، sms love، sms mennat keshi، sms ordibehesht 89، اس ام اس + پیامک + جدید + مسیج جدید + لاوی+عاشقانه + منت کشی+آشتی کردن، اس ام اس ایرانی، اس ام اس
 


بوسه ام را می گذارم پشت در / قهرکردی , قهرکردم , سر به سر

تو بیا , در را تماما باز کن / هر چه میخواهی برایم ناز کن

من غرورم را شکستم , داشتی ؟ / آمدم , حالا تو با من آشتی ؟

 

.

.

.

چی میشد تو هم منو دوستم میداشتی نا زنین / جای گریه رو لبام خنده می کاشتی نازنین

حالا که قهری باهام ولی بدون دوستت دارم / طاقت قهر ندارم پس آشتی آشتی نازنین . . .

.

.

.

به خاطر یافتن مقصر ، زندگی ات را تلخ و سیاه نکن.

بگذار آن چه در پایان یک عشق به جای میماند

خاطرات خوش باشد با من آشتی کن تا دنیا با من آشتی کند . . .

.

.

.

قهر مکن ای فرشته روی دلارا / ناز مکن ای بنفشه موی فریبا

طعنه و دشنام تلخ اینهمه شیرین / چهره پر از خشم و قهر اینهمه زیبا

ناز تورا میکشم به دیده منت / سر به رهت مینهم به عجز و تمنا . . .

.

.

.

همیشه رفتن بهترین نیست

گاهی میان رفتن وماندن هیچ فرقی نیست

چه قهر باشیم چه آشتی

اصل درست این است که عزیزان ما در خانه ی دل ما جای دارند . . .

.

.

.

بهانه میتراشی و مرا عذاب میدهی / به روح بی قرار من تو اضطراب میدهی

دلم پر از گلایه ها تنم اسیر درد و خون / ولی تو قهر با دلم برای لحظه ای مکن . . .

.

.

.

بیا با پاک ترین سلام عشق آشتی کنیم / بیا با بنفشه های لب جوب آشتی کنیم

بیا ازحسرت و غم دیگه باهم حرف نزنیم / بیا برخنده ی این صبح بهار خنده کنیم . . .

.

.

.

از تو به یک حرف ناروا نکشم دست / وز سر راه تو دلربا نکشم پا

عاشق زیباییم اسیر محبت / هر دو به چشمان دلفریب تو پیدا . . .

.

.

.

یه روزی گله کردم من از عالم مستی / تو هم به دل گرفتی دل ما رو شکستی

من از مستی نوشتم ولی قلب تو رنجید / تو قهر کردی قهرت مصیبت شدو بارید

پشیمون و خستم اگه عهدی شکستم / آخه مست تو هستم اگه مجرم و مستم . . .

.

.

.

مهم نیست کی مقصر است

باور کن مهم این است که یادمان باشد عمرمان کوتاه است

در پایان زندگی خواهیم گفت: کاش فقط چند لحظه بیشتر فرصت داشتیم

تا خوب بهم نگاه کنیم و همه ناگفته های مهر آمیز یک عمر را در چند ثانیه بگوییم

پس نازنین بیا آشتی کنیم با مهر

.

.

.

دوستی را دوست، معنی می دهد / قهر هم با دوست، معنی می دهد

هیچ کس با دشمن خود، قهر نیست / قهری او هم نشان دوستی است . . .

.

.

.

جنس من از آهن و از سنگ نیست / من دلم تنگ است و یار دلتنگ نیست

حال دل از من نمیپرسی چرا / حال پرسیدن که دیگر ننگ نیست . . .

.

.

.

منو ببخش تنهام نزار ، برای آخرین بار / تنهام نزار ، بی من نرو ، نگو خدانگهدار . . .

.

.

.

اینقدر نگو : اگه ببخشم کوچک می شوم

اگه با گذشت کردن کسی کوچک می شد ، خدا اینقدر بزرگ نبود . . .

.

.

.

برام بمون ، بهونه باش برای دل سپرد/ نزار که آرزوم بشه یه روزی بی تو مردن . . .

.

.

.

منو ببخش که درخشیدی و من چشمامو بستم / منو بخشیدی و من چشمامو بستم

تو به پای من نشستی و جدا از تو نشستم / که نیاوردی به روم هر جا دلت رو می شکستم

منو ببخش ، منو ببخش . . .

.

.

.

منو ببخش عزیزم که از تو می گریزم / می سوزم و خاموشم تو خودم اشک می ریزم

منو ببخش اگه خیلی بهت بدی کردم . . .

.

.

.

گر تو را از ابلهی کردم رها ، برمن ببخش / بر سر پیمان نه بر مهر و وفا ، بر من ببخش

راه ورسم عاشقی را نا بلد چون کودکان / اشتباه و ناروا کردم خطا ، بر من ببخش . . .

.

.

.

من رو ببخش نه به خاطر اینکه من لایق بخشش هستم

بلکه تو لایق ارامش هستی من ارامش تو رو حتی به ارامش خودم نیز ترجیح میدم . . .

.

.

.

منو ببخش که نادیده گرفتم التماس اون نگاه نگرون رو

منو ببخش که گرفتم به جای دست عاشق تو دست عشق دیگرون رو . . .

.

.

.

اگه راهم این روزا از تو یکم دوره ببخش / توی زندگی آدم یه وقتا مجبوره ببخش . . .

.

.

.

اون منم که عاشقونه شعر چشماتو می گفتم / هنوزم خیس می شه چشمام وقتی یاد تو می افتم

 

منو ببخش تنهام نزار ، برای آخرین بار

تنهام نزار ، بی من نرو ، نگو خدانگهدار

 

*************************

 

اینقدر نگو : اگه ببخشم کوچک می شوم ، اگه با گذشت کردن کسی کوچک می شد ، خدا اینقدر بزرگ نبود .

 

*************************

 

برام بمون ، بهونه باش برای دل سپردن / نزار که آرزوم بشه یه روزی بی تو مردن...

 

*************************

 

اگه راهم این روزا از تو یکم دوره ببخش

توی زندگی آدم یه وقتا مجبوره ببخش

 

*************************

 

اون منم که عاشقونه شعر چشماتو می گفتم / هنوزم خیس می شه چشمام وقتی یاد تو می افتم


هنوزم میای تو خوابم تو شبای پر ستاره / هنوزم می گم خدایا کاشکی برگرده دوباره...

 

*************************

 

 منو ببخش عزیزم که از تو می گریزم
می سوزم و خاموشم تو خودم اشک می ریزم....
منو ببخش اگه خیلی بهت بدی کردم ...

 

*************************

 

مرا ببخش که همیشه می گویم دوستت دارم / مرا ببخش

 اگر می بینم که نیستی و باز هم از آن چه نباید ، می گویم / مرا ببخش

اگر دل داده گی ات را برای خود می خواهم / من آن یار بی غم نیستم...

 

*************************

 


برچسب ها: اس ام اس 89، پیامک 89، مسیج 89، اس ام اس معذرت خواهی،

 اس ام اس دوستی 89، اس ام اس جدید معذرت خواهی، پیامک عاشقانه 89+ ،

پیامک دوستی 89، مسیج منت کشی، اس ام اس منت کشی، اس ام اس برای منت کشی

 از کسی که دلشو شکستی، اس ام اس رفع کدورت، اس ام اس و پیام و مسیج جدید  89،

اس ام اس آشتی، sms ashti، payamak 89 + jadid، sms asheghane، sms love، sms mennat keshi،

 sms ordibehesht 89، اس ام اس + پیامک + جدید + مسیج جدید + لاوی+عاشقانه +

منت کشی+آشتی کردن، اس ام اس ایرانی، اس ام اس

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

اس ام اس جديد نوروزي سال 1390

 

 

نوروز یعنی هیچ زمستانی ماندنی نیست اگر چه بلندترین شبش یلدا باشد ا
نوروزت مبارک

 

 

**************

 

 

نوروز پاسداشت عشقهای کوچکی است که زنده مانده اند و روز تعظیم در برابر عشق های بزرگی که عظمت را کوچک می دانند.پس به تو در نوروز سلام می کنم که بزرگترین عشق این کوچکی.

 

 

**************

 


بهار بهترین بهانه برای آغاز ،
و آغاز بهترین بهانه برای زیستن است
سال نو مبارك
بر آمد بهاری دیگر
مست و زیبا و فریبا ، چون دوست
سبدی پیدا کن ،
پر کن از سوسن و سنبل که نکوست
همره باد بهاری بفرست :
پیک نوروزی و شادی بر دوست !

 

 

**************

 


میدواریم عید با بوسه هایش ، بهار با گلهایش و سال نو
با امیدهایش برتو ای عزیز ترین مبارک باشد.

 

 

**************

 


باز كن پنجره راكه بهاران آمدكه شكفته گل سرخ به گلستان آمد
سال نو مبارک

 

**************

 


فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید جم بر همه ایرانیان پاک پندار، راست گفتار و نیک کردار خجسته باد

 

 

**************

 


بهار یک نقطه دارد نقطه آغاز
بهار زندگیتان بی انتها باد
سال نو مبارک

 

 

**************

 


دستان پرنوازش بهار ، طبیعت خفته را از خواب بیدار می سازد، و زمین و درخت رازهای رنگارنگ و عطرآگین خویش را نثار نگاه ما می كنند. در سال جدید خورشیدی، سبزی ، شادی ، كامیابی، بهره وری، اثربخشی فعالیتها و بهروزیتان را از درگاه ایزد منان آرزومندم.

 

 

**************

 


دوست ندارم مثله همه از خدا بخوام که توی زندگی هیچ غمی نباشه، چرا که شادیها در کنار غمهاست که معنا پیدا میکنه و زیبا میشه. تنها از خدا میخوام قدرتِ درکِ حضورش رو توی لحظه های زندگی به همه ی مخلوقاتش عطا کنه، که اون وقته که هیچ مشکلی توان شکستن ما رو نداره. سال نو با دیدِ نو به زندگی و فرصتی دوباره برای بهتر زیستن بر شما و خانواده تان خجسته باد.

 

 

**************

 

 

با خوبی ها و بدی ها، هرآنچه که بود؛ برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد، برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد، سالی دیگر گذشت روزهایت بهاری و بهارت جاودانه باد

 

 

**************

 

 

ای خدای دگرگون کننده دلها و دیده ها
ای تدبیر کننده روز و شب
ای دگرگون کننده حالی به حالی دیگر
حال مارا به بهترین حال دگرگون کن
سال نو مبارک

 

 

**************

 


برآمد باد صبح و بوی نوروز
به کام دوستان و بخت پیروز
مبارک بادت این سال وهمه سال
مبارک بادت این روز وهمه روز

 

 

**************

 


با آرزوی 12 ماه شناخت صحیح 52 هفته معرفت آسمانی 365 روز صداقت 8760 ساعت مهربانی 52500 دقیقه توکل به خدا 3105000 ثانیه غرق در لذت بخش ترین عشق هستی...... سال نو مبارک

 

 


**************

 

 


خبر داری تو ایران یه بحث داغ تو بورسه !
.
.
.
نه بابا جزایری رو نمیگم
.
.
.
.
سرکاری چیه ! باور کن اینبار سرکاری نیست !
.
.
.
..
.
دوستت دارم کجا بود ! مگه دیوونه شدم ؟
.
.
.
.
سال نو مبارک ! ... الان تنها خبر جدید همینه ! جیگر ! سال نوی خوبی داشته باشی !

 

 

**************

 


با ارزوی 12 ماه شادی 52 هفته خنده 365 روز سلامتی 8760ساعت عشق 525600دقیقه برکت 315300ثانیه دوستی سال نو مبارک

 

 

**************

 


لحظه ای که سال تحویل میشه ... تنها لحظه ایه که بی منت به من لبخند میزنی ... کاش هر ثانیه برای من سال تحویل باشه تا لبخند همیشه مهمون لبای سرخت بمونه... سال نو مبارک گلم

 

 

**************

 


باز باران با ترانه می خورد بر بام خانه آمد آن روز بارانی گفت كه آمد روز عید گفت هر لحظه تنها مانده در این شب رویایی گفت كه شاید دل عید شده اسیر باز بهار آمد در این خانه ی تنهای ما همه گفتیم عید آمد بوی بهار آمد
(ببخشید كه كمی گیج شدیم منظور همان عید شما مبارك است)

 


**************

 


آسمان را می خواهم برای عبور ، جاده باریکست .....
.
.
.
ماه را می خواهم برای نور ، راه تاریکست ......
.
.
.
تورو می خواهم برای نظافت ، عید نزدیکست .....
==== امیدوارم سال خوبی داشته باشد ====

 

 

**************

 


این اس ام اس رو تا 2 روز دیگه نخون
.
.
.
.
.
نرو پایین
.
.
.
.
هی عمو !!!
.
.
.
.
بیخیال شو
.
.
.
.
.
یادت باشه اولین کسی که سال نو رو بهت تبریک گفت من بودم

 


**************

 


چهارشنبه سوری نزدیکه.یه وقت نری از رو آتیش بپری.آخه تجربه ثابت کرده اگه جیگر بره رو آتیش کباب میشه

 

 

**************

 


به علت نبودن چرت و پرت از هم اکنون سال نو را به شما تبریک عرض مینماییم..
..
.
.
.
.
.
از طرف انجمن بیکاران اس ام اس باز ایران

 

**************

 


نرم نرمک می رسد اینک بهار، خوش بحال روزگار، خوش بحال چشمه ها و دشت ها، خوش بحال دانه ها و سبزه ها، خوش بحال غنچه های نیمه باز

 

 

**************

 


خواستم برات سبزه عید بفرستم...
گفتم شاید طاقت نیاری و تا عید بخوریش...

 


**************


این بار می خواهم هفت سین عید را با یاد تو بچینم
سبزه را با یاد روی سبزه ات
سمنو به یاد شیرینی لبخندت
سایه دانه به رنگ چشم هایت
سرکه با یاد ترشی مهربانیت
سیب با یاد تردیه گونه هایت
سکه با یاد درخشش قلبت
سیر با یاد تندی کلامت
با همه خوبی ها و بدی هایت ... دوستت دارم


**************


بهار بهترین بهانه برای اغاز واغاز بهترین بهانه برای زیستن


آغاز بهار بر شما مبارک
**************


بهار میاد همه چی رو تازه میکنه.سال،ماه،روزها رو،هوا و طبیعت ولی فقط یه چیزو کهنه میکنه که به همه ی تازگی می ارزه---سال نو مبارک

 

**************


امروز دو نفر از من آدرس و شماره تورو از من میخاستن منم بهشون دادم یکیشون خوشبختی و اون یکی سعادت
سال ۹۰میاد سراغت

 

**************


مثل ماهی زنده مثل سبزه زیبا مثل سمنو شیرین مثل سمبل خوشبو مثل سیب خوشرنگ و مثل سکه با ارزش باشید

 

 

دلم از دوریت پاره پاره شد ....... دوختمش حالا تنگ شده

 

***

 

در طوفان زندكی با خدا بودن بهتر از ناخدا بودن است

 

***

 

سلام
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
خوبه فقط یه سلام كردم اینطوری دنبالم راه افتادی اگه جشمك میزدم چیكار میكردی

 

***

 

در محضر الهی من میدهم گواهی ماهی به آب زنده است لر هم به قند و چایی


 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

متن های عاشقانه زیبا وکوتاه

 

برچشب ها : عاشقانه ها ، متن عاشقانه کوتاه، کوتاه وعاشقانهّ متن رومانتیک و عاشقانه کوتاه،نوشته عاشقانه کوتاه،متن کوتاه،جمله های عاشقانه کوتاه،متن های رویایی،متن کوتاه قشنگ،نوشته های عاشقانه کوتاه و رومانتیک،متن رومانتیک،نوشته با مظمون عاشقانه،اس ام اس با مظمون عاشقانه،نوشته های عاشقانه تنهایی،متن عاشقانه غمگین،نوشته هاس عاشقانه غمناک،متن عشقی،نوشته های عشقولانه کوتاه

 


گاه گاهی بیاندیش به فرداهای نیامده و دیروزهای دور

گاه گاهی بیاندیش به چه چیز،به خودمان

به آنچه که بودیم نه به قصه های بی وزن اینروزها

کلافه و سردر گم سرنوشت ما را در میان پیچ و خمها گره زده اند،

گره ای کور،کورتر از شب گریه های بی تو.

متن حجم سبز رویاهایم را در آنروزها گم کرده ام

بگو با من ، بگو ای بهترین ؛

روح آبی تو در کدامین اقیانوس با کدامین عروس ماهی عاشق همبستر است، بگو تا دستهایم را برایت تور نمایم

آرزویت را دارد در این آشفته بازار بی مهری، ای خوب خوب ، ای دنیای من، ای دنیای رویاهای من

کابوس تنهاییم را انجام باش

 

********************************************

 

 

 بی تو در خلوت شب ،شب همه شب بیدارم

آه ای خفته که من چشم به راهت دارم

خانه ام ابری و چشمان تو همچون خورشید

چه کنم دست خودم نیست اگر می بارم

 

********************************************

 

جان من هدیه ناچیزی تقدیم شما

گرچه در شان شما نیست همین را دارم

من که تا عشق تو باقیست زمین گیر توام

لا اقل لطف کن از روی زمین بردارم

 

********************************************

 

خدایا کفر نمی گویم ، پریشانم ،چه می خواهی تو از جانم

مرا بی آن که خود خواهم اسیر زندگی کردی

خداوندا تو مسئولی، تو می دانی که انسان بودن وماندن در این دنیا چه دشوار است

چه رنج می کشد آن کس که انسان است واز احساس سرشاراست

 

********************************************

 

یاد تو همیشه درذهنم ، عشق تو همیشه درقلبم و عطرمهربانی تو همیشه دروجودم جاریست . سال ها بود که چون کبوتری آواره به دنبال همدم می گشتم تا لانه کوچکم را با نور خود منور سازد و آهنگ زندگی را درگوش من نوازش دهد گرچه کف لانه ام ازچوبهایی هست که قابل نشستن نیست ولی آن را باغرورم فرش می کنم وهرتکه ازآن نشانه ای ازتنهایی من است.


********************************************

 

 

همه و هرچی هست و نیست ازشماست ، بی نفس شما من هیچ ام

گرصدا و نفسی هست ، اگرقلب و دلی هست ، از شماست پدرو مادرم

با عطرنجیب پدرو مادرم عطرافشانی تمام گل های بی نیازم نیاز به بوسیدن دست های سخاوتمند شماست . این کوچک عزیز رخصت می خواهد که در پیشگاه مهربان شما بنشیند و زانو بزند و بگوید که تمام آن چه که بودم ، هستم و خواهم بود همه وهمه را مدیون زحمات شما پدرو مادر هستم .
لطفا نظر بدید .....


********************************************

 

 

نیمه شب هنگامی که درخشندگی ستارگان به حد می رسد ازخواب برمی خیزم و به یاد آن همه عشق و وصال اشک می ریزم و به یاد آن همه دوستی های شیرین وبه یاد آن روزهایی که غم عشق را برایم می گفتی .

 

********************************************

 

ای عزیزکه روزو شب خیال و یادت با منه و به هر کجا که قدم می گذاری جزروی زیبا و چشمان گیوای تو جایی را نمی یابم . نمی دانم بگویم یا خاموش بمانم یا ساکت باشم نمی دانم که از کدامین رنج ومحبت بگویم باز به یاد آن همه مهرو محبت افتادم که در دوران وصال با من روا می داشتی ، دلم خیلی برایت تنگ شده درد غربت و جدایی مرا می شکند ، نمی خواهی به نوای معشوق خود پاسخ دهی ، آیا صدای شدید قلبم را که هرگاه از کنارم می گذری را نمی شنوی که نغمه عشق وشادی را سرمی دهد ، آیا نمی دانی چقدردوستت دارم و تا چه اندازه خاطره هایت برایم عزیزاست ، پس به آوای قلبم پاسخ  بده وبا چند قطره اشک مرا از لگد مال کردن غرورخویش شاد کن       

                                                                                                                      

********************************************

 

درآن هنگام که خورشید آشنایی دامن طلایی را ازدشت سرسبزجمع کرد .

درآن هنگام که آهنگ جدایی نواخته شد واشکم ازغم جدایی برگونه هایم جاری شد ، درآن هنگام که توانایی تفکرازمن گرفته شد همیشه درهمان حال این آرزو را برایت داشتم ( غروب غم هایت و طلوع شادی هایت ) .

 

********************************************

 

اگر دوست داشتن گناه است پس همه گنه کارند ، پس دوست دارم اگر چه گنه کارم آن دوستی که از قلب سرچشمه می گیرد و ازآن به اوج می رسد اینکه این دوستی را شما پذیرا باش و تا ابد این دوستی ماندگارخواهد بود وکسی باعث جدایی آن نمی شود.


********************************************

 

تورا سخت دوست داشتم ، ولی درگاه محکومم کرد به جدایی . می خواستم برای ازدست دادنت چند قطره اشک بریزم اما تمام اشکانم را برای به دست آوردنت ریخته بودم .

 

********************************************

 

من به خود می گفتم اگر تورا روزی با یک نفر ببینم تمام شهرها را آتش خواهم زد اما امروزحتی کبریتی هم روشن نمی کنم تا ببینم کجا هستی . هنگامی که تو را دیدم کاخ آرزوهایم را درتو و وجود تو می دیدم ، اما افسوس که چه زود ویران شد .........

 

برچشب ها : عاشقانه ها ، متن عاشقانه کوتاه، کوتاه وعاشقانهّ متن رومانتیک و عاشقانه کوتاه،نوشته عاشقانه کوتاه،متن کوتاه،جمله های عاشقانه کوتاه،متن های رویایی،متن کوتاه قشنگ،نوشته های عاشقانه کوتاه و رومانتیک،متن رومانتیک،نوشته با مظمون عاشقانه،اس ام اس با مظمون عاشقانه،نوشته های عاشقانه تنهایی،متن عاشقانه غمگین،نوشته هاس عاشقانه غمناک،متن عشقی،نوشته های عشقولانه کوتاه

+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  | 

جملات زیبا و عاشقانه کوتاه

 

برچسب ها: , # جملات عاشقونه, # جملات عشق, جملات زیبا از بزرگان, جملات عاشقانه انگلیسی با ترجمه فارسی, جملات عاشقانه کوتاه, جملات کوتاه ولی عمیق, جملاتی از جملات زیبا (17) جملات زیبا (7) جملات عاشقانه (86) جملات عاشقانه زیبا (82) جملات كوتاه حكيمانه (8) جملات كوتاه عاشقانه ...
جملات کوتاه عاشقانه و زیبا فارسی کارت پستال ...
برچسب ها: جملات زیبا و کوتاه بزرگان، جملات زیبا، جملات جالب، جملات کاربردی، جملات عارفانه، جملات عاشقانه، جملات پرمعنی، جملات پر مغز، عبارات زیبا، جملاتبرچسب مربوط به برچسب جملات زيبا. ... جملات فلسفی برچسب ها جملات فلسفی کوتاه و پرمعنا، جملات فلسفی، جملات کوتاه ولی زیبا از زرتشت کبیر برچسب ... با ترجمه حمايت ارسال پیامک جملات زیبا عاشقانه برچسب ها: جملات زیبا عاشقانه, جملات عاشقانه زیبا, متن عاشقانه کوتاه, ... برچسب ها: اس ام اس جدید, جملات زیبا عاشقانه, متن عاشقانه کوتاه, ...

 


هرگز برای عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. گاهی در انتهای خارهای یک کاکتوس به غنچه ای می رسی که ماه را بر لبانت می نشاند .

 

 **********************************

 

هر شب برو کنار پنجره تا ستاره ها ببیننت و حسودیشون بشه که...... ماهشون مال منه

 

**********************************

 

بوسه بر عکست زنم ترسم که قابش بشکند.قاب عکس توست اما شیشه ی عمرمن است بوسه بر مویت زنم ترسم که تارش بشکند.تارموی توست اما ریشه ی عمر من است

 

**********************************

 

دنیا دو روز است یک روز با تو یک روز بر علیه تو ........... روزی که با تو ست مغرور نشو .... روزی که بر علیه توست ما یوس نشو

 

**********************************

 

 

انواع قهوه : 1- شیرین مثل چشات2 - رقیق مثل قلبت3- تلخ مثل دوریت

 

**********************************

 

 

هیچگاه نگذار در کوهپایه های عشق کسی دستت را بگیرد که احساس میکنی در ارتفاعات آنرا رها خواهد کرد

 

**********************************

 

 

زندگی اجبار است مرگ اخطار است دوستی فقط یکبار است اما جدایی بسیار است

 

**********************************

 

 

طرح چشمان قشنگت در اتاقم نقش بسته ... شعر می گویم به یادت در قفس غمگینو خسته ... من چه تنها و غریبم بی تو در دریای هستی ... ساحلم شو غرق گشتم بی تو در شبهای مستی

 

**********************************

 

 

به چشمی اعتماد کن که به جای صورت به سیرت تو می نگرد ، به دلی دل بسپار که جای خالی برایت داشته باشد و دستی را بپذیر که باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد است

 

**********************************

 

و اون فرشته ای که وقتی در فصل بهار قدم میزنی برگ درختان انتظار پاییز را میکشند تا به جای پاهایت بوسه بزنند

 

 

**********************************

 

اگه شب خوابت نبرد به آسمون نگاه کن.ستاره هارو بشمار کم اومد!برو قطرات بارون رو بشار.کم اومد! به عشق من فکر کن چون برای تو هرگز کم نمی یاد

 

**********************************

 

بازهم کبوتراحساسم بال می گشاید تادرآبی بی کران آسمان قلبت به پروازدرآید.گویا سالهاست که مفهوم پرواز درگنجایش ذهنش نیست

اگه یه روز خواستی بری حتما خبرم کن قول میدم ازت نخوام بمونی ولی ازت میخوام زود برگردی

 

 

**********************************

 

اگه سلطنت بلد نباشم سلطنت نمیکنمٍ اگه زندگی بلد نباشم زندگی نمیکم اما اگه دوست داشتن رو بلد نباشم به خاطره تو یاد میگیرم

 

**********************************

 

من در این کلبه خوشم ، تو در آن اوج که هستی خوش باش . من به عشق تو خوشم تو به عشق هر که هستی خوش باش

 

**********************************

 

عشق شعله ایست که هرگز نمی میرد ، گلیست که هرگز پژمرده نمیشود، بی ترس و بیم در غم و شادیها آنرا در دل نگهدار

 

 

**********************************

 

عشق گلی است که اگر آن را به قصد تجزیه و تحلیل پرپر کنید، هرگز قادر نخواهید بود که آن را دوباره جمع کنید

 

**********************************
 

ای کاش می توانستیم ادراکمان را از نگاهها بالا ببربم زیرا در هر نگاهی هزاران جمله نهفته است که ما از آنها بی خبریم

 

**********************************

 

روزگاری بر درختی تکیه کرده بودم ، ناگهان کبوتری زیبا آمد و گفت چرا اینجا نشسته ای ؟ گفتم میخواهم نامه ای برای یارم بنویسم . گفت بنویس!!! گفتم قلم ندارم گفت از پرم در بیار ، گفتم کاغذ ندارم گفت بر روی پر سفیدم بنویس گفتم مرکب هم ندارم ، گفت مرا بکش و با خونم بنویس

 

**********************************

 

 

نجواهم گل که گل بی اعتبار است ، تمام عطر آن فصل بهار است ، تو را خواهم من از گلهای عالم ، که عطر تو همیشه ماندگار است.

 

**********************************

 

 

وقتی نیاز به عشق داری عاشق مشو بلکه زمانی عاشق شو که تمام وجودت سرشار از عشق هست و می خوای آنرا با کسی تقسیم کنی

 

**********************************

 

 

شمع اگر سوخت و به پروانه وفادار نبود من برآنم که بسوزم به کنارت ، ای دوست

 

**********************************

 

یه روز دل تصمیم میگیره سنگ بشه تا دیگه عاشق نشه ، میره و سنگ میشه و میره قاطی سنگها ، اما اونجا هم عاشق سنگ میشه

 

**********************************

 

گل عشق تو هستم شبنمم باش

دلم دنیای زخمه مرهمم باش

ز درد بی کسی قلبم شکسته

تو شهر بی کسی ها همدمم باش

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
من نیز گاهی به آسمان نگاه می‌کنم
دزدانه در چشم ستارگان
نه به تمامی آنها
تنها به آنها که شبیه ترند به چشمان تو
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

اى کاش ماه من میدونست که بین اینهمه ستاره و سیاره فقط یکیشون مشتریست


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 


وقتى آدم همه چیزشو توى زندگى از دست میده ، توى بهترین قسمت زندگیش قرار داره، چون ازون به بعد فقط میتونه پیشرفت کنه...


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 


روزه ی هجر تو از پای بینداخت مرا / کی شود با رطب روی تو افطار کنم


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 


دوستى، فصل قشنگیست پر از لاله سرخ / دوستى، تلفیق شعور من و توست / دوستى،رنگ قشنگیست به رنگ خدا / دوستى، حس عجیبیست میان من و تو

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

دلم در دیدن رویت همیشه میکند فریاد / به یاد اولین دیدار که مهرت در دلم افتاد

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


اى کاش ماه من میدونست که بین اینهمه ستاره و سیاره فقط یکیشون مشتریست

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

وقتى آدم همه چیزشو توى زندگى از دست میده ، توى بهترین قسمت زندگیش قرار داره، چون ازون به بعد فقط میتونه پیشرفت کنه...

 

آنان که ز ما دور
ولی در دل و جانند ،
بسیار گرامیتر از آنند که دانند


کسی باش که عمری با تو بودن ، یک لحظه ، و لحظه ای بی تو بودن ، یک عمر باشد . . .

 

اگر میخواهی خوشبخت باشی ، جز آنکه برایت مهیاست ، آرزو مکن . . .

 

 

غرور کسی را که دوستش داری بشکن ، ولی دل کسی رو که دوست داری ، به خاطر غرورت نشکن


سعی نکن ترس از شکست ، مانع از حضورت در میدان شود . . .


 

توبه کردن حقیقی ، یعنی تولدی دوباره . . .

 

به یاد داشته باش :

نقطه اوج هر فوواره ، سرآغاز سقوط است . . .

 

تا شب نشده ، گله از روز مکن . . .

 

به جای اینکه به دنبال سعادت باشیم ، خالق سعادت باشیم . . .

 

با یک پلک زدن ، غافل از آن ماه نباشیم / شاید که نگاهی کند آگاه نباشیم . . .

 

تنها یک راه به سوی بهشت وجود دارد که در زمین ، آن را عشق مینامند . . .

 

کسی باش که عمری با تو بودن ، یک لحظه ، و لحظه ای بی تو بودن ، یک عمر باشد . . .

 

اگر میخواهی خوشبخت باشی ، جز آنکه برایت مهیاست ، آرزو مکن . . .

 

 

برچسب ها: , # جملات عاشقونه, # جملات عشق, جملات زیبا از بزرگان, جملات عاشقانه انگلیسی با ترجمه فارسی, جملات عاشقانه کوتاه, جملات کوتاه ولی عمیق, جملاتی از جملات زیبا (17) جملات زیبا (7) جملات عاشقانه (86) جملات عاشقانه زیبا (82) جملات كوتاه حكيمانه (8) جملات كوتاه عاشقانه ...
جملات کوتاه عاشقانه و زیبا فارسی کارت پستال ...
برچسب ها: جملات زیبا و کوتاه بزرگان، جملات زیبا، جملات جالب، جملات کاربردی، جملات عارفانه، جملات عاشقانه، جملات پرمعنی، جملات پر مغز، عبارات زیبا، جملاتبرچسب مربوط به برچسب جملات زيبا. ... جملات فلسفی برچسب ها جملات فلسفی کوتاه و پرمعنا، جملات فلسفی، جملات کوتاه ولی زیبا از زرتشت کبیر برچسب ... با ترجمه حمايت ارسال  پیامک جملات زیبا عاشقانه برچسب ها: جملات زیبا عاشقانه, جملات عاشقانه زیبا, متن عاشقانه کوتاه, ... برچسب ها: اس ام اس جدید, جملات زیبا عاشقانه, متن عاشقانه کوتاه, ...


 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط T@mam H@sti M@n  |